../images/Emo124.gif

הציונים הכי גרועים בחיים שלי הגיעו לשיא שלהם דווקא עכשיו בכיתה ט' נתחיל מהגבוה לנמוך 90 בביולוגיה 85 בלשון 74 בתעבורה 68 בפיזיקה 64 בהיסטוריה 59 בספורט 58 במתמטיקה 46 בערבית 35 בספרות 22 באנגלית ממוצע: 60.1

frige

New member
אודי - תעמוד בפינה ותחשוב טוב טוב

על מה אתה הולך לעשות מכאן???!!! דווקא לפי הממוצע עברת, לא? חחחח. לפחות בהיסטוריה עברת כבר טוב. בוא נבחן אותך: WHAT IS YOUR NAME? חחח. אודי, אודי, שטויות, יהיה בסדר. השנה תתמקד בלימודים ולא במצעדים ויהיה בסדר.
. יש לי חברה שהיא ובעלה למדו כל כך הרבה דברים ויש להם המון תעודות, ואתה יודע איפה אתה יכול לראות את התעודות האלה? בחיי, כשניכנסתי לשירותים אצלהם בבית ראיתי את כל הקירות מכוסים בתעודות שלהם. מקווה בשבילך שתשתפר. אם היתה לך אמא פולנייה כבר מזמן לא היו לך ציונים כאלה. קדימה, להשתפר.
שרית

לפי הממוצע עברתי אבל זה לא טוב

כי צריך מעל 80 רוב הציונים שלי מתחת ל60 ולשאלתך-קוראים לי אודי! אהבתי את הלימודים והמצעדים יפהה (דאחקנית את) בדיחה טובה גם עם הפולניה אבל לא הבנתי את הקטע עם התעודות!

frige

New member
אודי - הכל בהומור כמובן, כן ../images/Emo8.gif

בקשר לתעודות, סתם, זה כמו שאומרים שאח"כ אפשר ל... עם התעודות את .... זו הכוונה. בגלל זה שם הם תולים את התעודות. בכל מקרה, ללמוד
. יום נפלא. שרית

אם היית גר בעיר שלי

הייתי עוזרת לך בספרות, באנגלית ואולי בערבית (תלוי מה החומר הנלמד) ומה זה "תעבורה"? בכל אופן, אני מציעה לך לעבור ולחזור על החומר ולתקן שגיאות ולשאול שאלות. רק ככה תוכל להתקדם הלאה. המון בהצלחה!

בוקר אור

אני הצעתי לך באמת עזרה, אבל אני יודעת שלא היית בא במיוחד בשביל זה מהעיר שלך לעיר שלי. מצאתי עכשיו במקרה ספר תעבורה שלמדתי בתיכון. זה ממש לא קשה בכלל.אם אתה באמת רוצה לעבור את התאוריה. קנה לך ספר תאוריה מעודכן ותשב איתו. הוא יותר קריא מזה. המון בהצלחה ויום נהדר!

תודה אבל יש לה טעות

היא נתנה לי 70 בעבודה ובכלל קיבלתי 90 היא עדכנה אצלה וקיבלתי 88 בתעבורה-נחמד..

dafgol

New member
אודיל'ה...קח את עצמך בידים ../images/Emo127.gif

אתה בחור כל כך חכם , זה הזמן ללמוד להשתדל ולהצליח , יותר מאוחר יהיה מאוחר מידי....תאמין לי.... אני השלמתי כמה בגרויות אחרי הצבא וזה עלה לי הרבה זמן וכסף...... זה הזמן שלך להשקיע , ואנחנו נעזור לך במה שתרצה. אתה רק באמצע כתה ט' יש לך עוד זמן לשפר ולהשתפר, ואתה נער עם ראש על הכתפיים , לא סתם "ארחי פרחי" שלא מסוגל , אתה כן מסוגל
יאללה קדימה 3 4 לעבודה

rby74

New member
אודי צריך עזרה בערבית?????

במקרה יש לי תואר ראשון בערבית

לא תודה אני יודע ערבית

פשוט אנחנו 50 בכיתה והמורה לא יודעת ללמד כולם צועקים ויש רעש כל השיעור... אבל תודה

למעלה