היום, ברשת א', שעה 15:00

elcool

New member
../images/Emo125.gif היום, ברשת א', שעה 15:00 ../images/Emo125.gif

חברי הטוב איתי גל מארח את אלה שרתיאל ואת עבדיכם הנאמן לשעה שלמה של מוזיקה חנונית, דיונים על חנוניקה ואורחים נוספים! כולם לכוון את האנטנות במכשירי הרדיו ולהאזין! http://www.iba.org.il/media/?liveRadio=117 97.2FM , 100.7FM (באזור ת"א והמרכז) ערוץ 304 בהוט אפיק 71 ביס חסר למי שלא מאזין!

יא זה עובד, זה עובד, איזה עמי ברונסקי

סיים לדבר על חנונים, עכשיו יש שיר על חנונים שגם עושים רוקנרול - פיספסתי אותך
?

Thumpers

New member
עד איזה שעה זה יהיה פעיל?

כי אני אוטוטו צריכה ללכת - אבל אני אחזור עוד כמה שעות ואשמח לשמוע את זה. בערב זה עוד יהיה "למעלה"? (אני לא זוכרת מה המילה העברית לUploaded)

עדיין זה מפתיע אותי

אני זוכר שעיצבתי את ההגדרה הזאת קצת לפני שהגעתי לתכנית, כי כל הזמן באודישנים ומסביב שאלו אותי "מה זה חנון". אתה בטוח שלא שמעת את זה ממני וזה איכשהו "נשתל" במוח שלך? מתי עיצבת את ההגדרה הזאת?

elcool

New member
יכול להיות

אני מעצב את הדיעות שלי וההגדרות לפי מה שאנשים אחרים חושבים. יש לי את היכולת המופלאה הזאת להקשיב למישהו שאני לא בדיוק מסכים איתו, לנתח את דבריו בצורה אינטיליגנטית בלי להתנגד לה באופן אוטומאטי, להסכים איתו או עם חלק מדעותיו, ולשנות את נקודת המבט שלי כתוצאה מכך! זה פשוט נפלא!

elcool

New member
הוא לגמרי צריך להקליט את זה לא אקוסטי

עם איזה תופים ברקע ומעט פסנתר.

לדעתי התכנית היתה מאוד מוצלחת בסה"כ

וערוכה היטב. נשמעתם שם מאוד רהוטים (חוץ מקטע אחד, אלעד - למה "שתי" לא "שני" כל הזמן?! אתה מבייש את החנונים!) ומעניינים. עיצבן אותי רק ה"פסיכולוג" הזה שדיבר לדעתי שטויות שהיו נכונות רק לפני 10 שנים.

elcool

New member
גם אותי הוא עיצבן לגמרי

ולדעתי שומעים שטיפה העמדתי אותו על המוקד, אבל נזהרתי בלשוני, כי הוא איש מקצוע, המסכן, ואני מניח שהוא היה נחמד ועלה לשידור לא כדי שירדו עליו. אבל אחרי הראיון (שמזל שאיתי קטע באיבו) בזמן השיר עמיתי לאולפן הסכימו איתי שהדעה שלו מיושנת ("מלכת הכיתה"? "קולים"? יש עדיין דברים כאלו? נשמע שהוא תקוע בצילצול הגואל...)

למעלה