חבר'ה, להתחיל לחסוך לחנוכה!

Nechi Nech

New member
../images/Emo125.gifחבר'ה, להתחיל לחסוך לחנוכה!

========================================== 23.12.05 - מסיבת רגאיי בSlowמשה! על הפטיפונים: גימל סאונד סיסטם yesaya crew Rasta Lion A-Mar Sound פתיחת דלתות ב23:00 מועדון הסלואו משה (רח' המחוגה 4, פלורנטין (במרחק צעד אחד קטן מהג'ה פאן החדש :) כניסה 35 שקלים חדשים =============================================== 28.12.05 - המסיבה בג'י ספוטטט!!! קרב התקליטנים הגדול מכולםםםםם! =============================================================== 29.12.05 - מסיבת התרמה למען ילדים חולי סרטן - בהשתתפות ייצוג מכובד מאוד של סצינת הרגאיי הישראלית: איאם קנגרו התקווה 6 טראבין (גיל שיי-די וחבריו
) נועה פארן אדם בן לביאאאאא (פישוס הגדולוס) סאבו (סוליקו) רודבוי סאונד איי-מאר סאונד מיי לורד סאונד ארמגדיון סאונד יוניטי סאונד ראסטה ליון yesaya קרו אקסום אפיקומן וקוביקס אייל קונגו - 12 השבטים יגאל גאנג'ה וייבס סיוון וייסמן האירוע יתקיים במועדון הקולטורה - יום חמישי. פתיחת דלתות ב21:00 כניסה 40 שקלים חדשים. ============================================================ 31.12.05 - בקרת איכות (ששששששששששששש....
) : *הר אפרים! *טאבו פלוס *הארכיון *צ'ה הישראלי (עוד פרטים בקרוב, מפיו של בזוקה!) =========================================================== 31.12.05 - מסיבת סיום שנת 2005! ארבעת הסאונד סיסטמז המטורפים בדאנס אחד ומיוחד! RudeBoy Sound A-Mar Sound My Lord Sound Unity Sound בארבי ת"א פתיחת דלתות ב22:00 כניסה 60 שקלים חדשים ================================================ אחחח... כפרה עליי, חזק אני
רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

תגידי שלום אחות :)

אני אהיה בקופה על השעתיים הראשונות בערך אני יעל, אני מתולתלת ואני מחייכת :) אני כותבת בפורום מאז תחילתו כקומונה ובקושי ראיתי אנשים מכאן! חחחח בקיצור - צריך להתחיל פרצופים לניק ניימז :) ערב משובח, אהבה ופוסיטיז וויבז לכולנו יעל כהן/אנג'י/ליידי :)

למעלה