פלייליסט גלגל"צ לשבוע הבא

hilali1

New member
../images/Emo125.gif פלייליסט גלגל"צ לשבוע הבא../images/Emo140.gif

כמו תמיד - תגובות תתקבלנה בברכה
פלייליסט יום: ( 2-3 השמעות בין השעות 06:00-20:00) איך לאהוב אותך אביב גפן ואלכס שובי אלי אבישי כהן שוברת שתיקה מאיה בוסקילה רכבת לצפון אסף אמדורסקי מנעי קולך מבכי הפרוייקט של עידן רייכל מה קורה לי? כהן@מושון שום דבר לא יפגע בי כנסיית השכל מתי את חוזרת? סינרגיה עם הגב עלמה זהר עומד בשער עמיר בניון רצה הביתה\מבול קרן פלס עברתי רק כדי לראות תומר יוסף
השמעה יומית במסגרות שידור: Paris יעל נעים מוניות דנה לפידות גם כשאת מגמגמת בעז בנאי כשצלצלת רעד קולך אסף ארליך
בין 1-7 השמעות בשבוע: כל מה שחלמת דן דנקר כמה אהבה קובי פרץ אדם צובר זכרונות אברהם טל פיצריקה אייל גולן עם טריפונס מה אעשה ארז לב ארי דבש ארי גורלי ורעות יהודאי כאילו כאן בועז מעודה מונוגמיה ג'ירפות במקום הכי נמוך בת"א דנה אינטרנשיונל משהו חדש מתחיל דני רובס נמאס לי ממך התבלינים שלושה ימים יהודה פוליקר הבוקר שאחרי יונתן רוזן ריקוד קטן יזהר אשדות ריקוד רומנטי ישי לוי שיר של יום חולין מאור כהן עד אליי מאור פיניה באמת ומקרוב מוקי אלייך משה פרץ לא יכולתי לעשות כלום נינט טייב בת שישים סאבלימינל עם הגבעטרון מבחר משירי האלבום קובי אפללו מבחר משירי האלבום ריטה אני אש רן דנקר ועילי בוטנר כשהלכת שירי מימון האמנם (את תלכי בשדה) שלומי סרנגה מבין הפוך תומר מתנה

למעלה