הכר את ג'נגו

amitshilo

New member
../images/Emo125.gif../images/Emo79.gifהכר את ג'נגו../images/Emo79.gif../images/Emo125.gif

שלום חברים וחברות וברוכים הבאים לפינה האהובה הכר את ג'נגו
אז... אחרי ההלם הגדול מהמאמר המדהים שעודד כתב לנו, אני מביאה לכם שני דברים חביבים
בתוך הלב של ג'נגו
עם צאתו כסינגל, בחרו "ynet" את "לב" כשיר השבוע, כתבו כמה שורות ואת מילות השיר ונתנו לנו לשמוע את "לב" בביצוע מיוחד. תהנו
שירים מאמצע הדרך
ושוב עם צאת "לב" לרדיו, אסף לבנון (מומה) מראיין את עמיר. הנה לכם קטע מהכתבה:
"אף פעם לא עשיתי מוסיקה אלטרנטיבית. תמיד הייתי מיינסטרים ואף פעם לא עזבתי אותו. כל מה שנשאר מהמיתוס של "האלטרנטיבי" זו רק התדמית" אמר לי ג'נגו, כשראיינתי אותו לפני כשנתיים, עת עזב את הלייבל Fast Music, שהיה שותף להקמתו, ופתח בדרך חדשה. היום, קצת לפני אלבום חדש וסיבוב הופעות, הוא קצת יותר מפויס עם התדמית שניסה אז למחוק. "אני טיפוס אלטרנטיבי, ולא התנכרתי לזה. אני אוהב את זה, יש בי את זה, וזה אפילו חלק חזק ממני, אבל יש בי עוד חלקים. לא נעים שמשייכים אותך רק לצד אחד, ומסתכלים בעין קצת לא יפה על מה שאתה עושה שלא קשור לצד הזה. רציתי לתת איזה 'Boost' לכך שיש בי עוד צדדים מלבד הצד האלטרנטיבי והדיסטורשנים, להדגיש שאני יכול גם לנגן משהו שלא מפציץ את הבית וליהנות מזה. התדמית האלטרנטיבית זה לא דבר שעבר או שיעבור, אבל אני מקווה שהוא יתרכך. בסך הכל, אני לא איזה אוונגרדיסט מטורף, גם אם אני לא עושה מוסיקת פופ א-לה בריטני ספירס".
לכתבה המלאה.
עד כאן להפעם, שבוע הבא נארח אלבו משמעותי בקריירה של ג'נגו. מקווה מאוד מאוד שנהניתם, מוזמנים להגיב ולהביע את דעתכם. עמית.

../images/Emo126.gifאני אוהבת את ../images/Emo23.gif

לפני כמה ימים היה אותו ב24 וממש היה לי כיף לשמוע!!

למעלה