../images/Emo125.gif

אני איש עובד(נגיד), ובזמן האחרון משום מה כל פעם שאני מדליק טלויזיה(יוצא לי בערך שעה-שעתיים בשבוע) אין שום דבר מעניין. זה קטע כזה. גם הרדיו שלנו פארש(חוץ מ106 שלא רואים אף תחנה בארץ), אבל מה? בעבודה שלי(חנות בתחנת דלק) יש רדיו לו אני מאזין באדיקות בשביל להעביר את השעות הרבות של המשמרת. לפני כמה ימים-איאם עם ארץ קטנה עם שפם, נוגן בתוכנית הבוקר ב102(טל: קוראים להם "איאם". שים לב-קולות רקע: פינה. אביעד: פינה? יאללה בטח כולם חזרו מהודו נכנסו לאולפן-
) אתמול-אין אמונה בפוליטיקאים, גם כן של איאם בזהבי עצבני(תוכנית אדירה) והיה עוד הרבה בזמן האחרון. קיצר, יש רגאיי ברדיו מסתבר. אחלה דבר! ומסתבר שאפילו מה קשור שילבו מקצבי רגאיי יחד עם מזרחית בסינגל החדש שלהם. מעניין. אז זה בערך כל הזמן הפנוי לזיוני שכל שהיה לי היום. מקווה שנהנתם.

פרויקט יגאל עדיקא

אז מסתבר שיש לי עוד כמה דקות. ננצל אותן טוב טוב כדי להעלות יצירת שיעמום שהכנתי בעבודה. יהיו עוד כאלה בהמשך! זו מוקדשת בהוקרה לרמי גראמי רודבוי!!!

גיל סאטלה כנס-->

אממ חח לא יודעת אם שמת לב- אבל שמת ת'תמונה של רמי ות'סמל של ראסטה ליון.. אז אם כבר נותנים כבוד נותנים אותו עד הסוף :) -כשף!

ועוד דבר אחרון ורציני לשם שינוי.

אני ומיכל(המנהלת לימיני) שמנו לב שהפורום זורם בקצב מהיר במיוחד והרבה הודעות מעניינות מוצאות דרכן לעמוד השני בלי שמספיקים לקרוא אותן בכלל. לכן מעתה, ננצל לטובה את היעילות של המערכת בתפוז כדי לשרשר הודעות שעוסקות באותו נושא, נניח מסיבות או המלצות. כאשר תראו שרשורים כאלה ויהיה לכם מה להוסיף, אנא עשו זאת לשם. המלצות מעניינות/מאמרים מורחבים אף יגיעו לטאגליינס, כי הם אלו שיוצרים עניין אמיתי ברגאיי מיוזיק בפורום. אבל גם הומור זה אחלה לפעמים...

למעלה