וואו. בואו נסכם את השבוע הזה!

../images/Emo126.gifוואו. בואו נסכם את השבוע הזה!

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- שיר השבוע של אפשטיין- שיר השבוע לא של אפשטיין- אלבום השבוע- אמן השבוע- הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע- תכנית/סרט/ספר השבוע- הפתעת השבוע- תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש- תכנונים לשבוע הבא- משהו להוסיף?- היה לי שבוע מטורף, ומדהים. מקווה שגם לכן. תסכמו, תתפרעו. אוהבת הכי שבעולם.

Miss Nat

New member
סיכום שבועיייי

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- עזרתי עם ההזמנות לחתונה של אחותי :) וגם מגישים אותי על 100 במתכונת במתמטיקה החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- הריב המטופש שהיה לי עם חבר שלי השבוע... ://// שיר השבוע של אפשטיין- להיות עצמי/אמונה שיר השבוע לא של אפשטיין- que hiciste של ג'ניפר לופז אלבום השבוע- אמן השבוע- הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-אחותייי המדהימהה וגיסיייי הכי אוהבת אותם בעולםםם תכנית/סרט/ספר השבוע- בברלהילססס התמכרתי לסידרה הזווו אין דברים כאלה הפתעת השבוע- לא זכור לי שקה משהו מיוחד שממש הפתיע אותי תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש- לצאת לסרט בערב :) תכנונים לשבוע הבא- שיעור נהיגה,אולי למצוא עבודה ובגרות במתמטיקה משהו להוסיף?- אני יודעת ששנים לא היית פה.. אני נכנסת להתעדכן בדברים אבל לא תמיד יש לי כוח להגיב. בכל מקרה אני ממש אוהבת את כולכםםם שיהיה לכם סוף שבוע מדהיםםם

roni pi

New member
שבוע יבש..

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- מסיבת פרידה מעדי.. עם המשפחה בבורגוס =] יציאה ושטויות עם הבנות במקום הקבוע..
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- חלום שאני עושה תאונה, שיחות כל מיני.. שיר השבוע של כפיר- מנגינה קטנה..
לא של כפיר- מובן לי עכשיו- הראל
אלבום השבוע- יהושע לימוני השני אמן השבוע-
הבן אדם שעשה לי את השבוע- כל מיני
תכנית/סרט/ספר השבוע- המשחק של מכבי אתמולל
הפתעת השבוע- שעוד חודשיים צבא מה עשיתי בסופש- בית קפה.. ידיד אצלי.. תכנונים לשבוע הבא- לסיים עם מתמטיקה
, קרובי משפחה באים לארץ, שבועות, ביאליק :]].. משהו להוסיף- שבת שלום חבר'ס

../images/Emo79.gif

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע-יום הסטודנט (ירושלים) היה כל כך כיף! החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח-את רוב יום שלישי,בעבודה היה זוועות עולם הייתי בבית איזה רבע שעה וגם בה קרה משהו לא כיפי במיוחד.. שיר השבוע של אפשטיין- שביר כמוך
שיר השבוע לא של אפשטיין-אממ בגדול יהודית רביץ!!!,וגם if i cant have youבגרסת אדם למברט וגםsaid it all של טייק דאת. וגם פרממנט בביצוע מההופעה של דיוויד קוק בגמר של איידול . אלבום השבוע-סיום מפואר בלחיצת כפתור- קוב (הוא כה מעולה!) אמן השבוע- יהודית רביץ ללא צל של ספק! הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-ללא צל של ספק שוהם! תכנית/סרט/ספר השבוע-אוו פה יש הרבה, בעיקר כי הכל נגמר
אז, הגמר של הישרדות 18 (עונה מעולה!), פרק סיום העונה של גוסיפ גירל (אני לא אומר הרבה חוץ מ
). וכמובן איידול שגם הגיע לגמר
(וגם פהאם יש אנשים שרואים לפי הארץ אני לא אגלה לכם ..) הפתעת השבוע- אממ התוצאות של איידול, להבין דברים על מישהי שהייתה פעם חברה שלי. תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש-התכנון הוא לקרוא המון ולהיות בבית אני זקוקה לזה.. תכנונים לשבוע הבא- שופינג עם אמא ואחותי ביום שני,אזכרה שאני צריכה להיות בה,וכמובן גולת הכותרת שבועות!!!! משהו להוסיף?- מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך לכל הרוחות פרחה במרצדס נבחר להיות שיר המאה של תל אביב?!?!?!
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

פנים לבנות ועיניים בלי געגועים.

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- כפיר בפרנקלין החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- כאבי גב בלתי פוסקים שיר השבוע של אפשטיין- "תצעק" שיר השבוע לא של אפשטיין- "קופסא ביום"/אפרת גוש אלבום השבוע- נלך על מוקי, "שמע ישראל" אמן השבוע- הזוי אבל.. גלעד שגב! הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע- גלעד שגב, בעיקר כי רק עכשיו עיכלתי את הבשורות
תכנית/סרט/ספר השבוע- "שדרג את הסלב"
הבושה! הפתעת השבוע- שעשו רפרנס לפרדי פרינז ג'וניור אצל גיא פינס
תכנונים לסופ"ש- בעיקר סבתא ובוורלי תכנונים לשבוע הבא- יש, תודה משהו להוסיף? אני כל כך לא הייתי מדברת עם קלי ודילן בחיים!!!!!!!!!.. [כן, אני בסוג של דיליי
]

../images/Emo126.gifשבוע מ-ט-ו-ר-ף!!!

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע-וואו. דבר ראשון ששעות השינה שלי הסתדרו, יומיים הקמת תערוכה עם המגמה- הכי כיף ומשוחרר שיש, ת"א והמבורג עם אחותי, המצלמה חזרה אלי, הקלטות למסיבת סיום, תערוכה מושלמת, סיימתי עם כל הבגרויות של המגמה, יום שישי- ערב מדהים אצל חברה, עם צחוקים, שתיה, סיגריות, ודיון אמיתי וכנה ומדהים.
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח-שלא הצלחתי ללכת בסוף לקרלסברג, הרבה תסכול, עצב שזה נגמר.
שיר השבוע של אפשטיין-
שיר השבוע לא של אפשטיין-ממריאים של הייסקול מיוזיקל
אלבום השבוע-
אמן השבוע-כמעט כל המגמה שלי
הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-המגמה. והאנשים שהיו בהקלטות.
תכנית/סרט/ספר השבוע-הישרדות ובברלי הילס.
הפתעת השבוע- יכול להיות שטוב לי.
תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש-אתמול הייתי עם חברים והיה כיף, היום בערב הקלטות למסיבת סיום עד השעות הקטנות. הולך להיות חם.
תכנונים לשבוע הבא-פסיכולוג, פירוק התערוכה
, עבודה, אולי ללכת לגרעין בראשון שוב, ושבועות
משהו להוסיף?-שפנאןןןןןןן.

"אני חושב אולי, אני אוהב אותה יותר מדיי...

ולא אפסיק לשיר לה עד שהיא תחזור אליי.. והיא יודעת, היא יודעת."
החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- יום ראשון עם אליעד, וכל הסופ"ש הארוך המחזק והמדהים הזה עם כולם.
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- היום, ההתפרקות שלי בטיימינג הכי גרוע שאפשר. שיר השבוע של אפשטיין- בואי תפרקי אותי, כלום, ליפול, אם הוא ילך.. שיר השבוע לא של אפשטיין- אביב גפן, גבע אלון, והמון אייטיז
סטייל סינדי לאופר, בון ג'ובי, משינה שטויות. אלבום השבוע- אביב גפן השלישי, גבע אלון, כפיר אפשטיין אמן השבוע- כפיר בעיקר.
הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע- אליעד, מיכלי, שגיא וכפיר. תכנית/סרט/ספר השבוע- הישרדות?
הפתעת השבוע- כל היחס שלו, השיחה, החיבוקים, הקריצות והחיוכים הקטנים.. פשוט בא לי בהפתעה, אבל מעכשיו אני אדע שזה ככה.
תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש- אממ הופעה של כפיר, הרבה הרבה אירוחים של הבנות אצלי, פרנקלין, אלדו, אנשים.. בקיצור-הרבה. תכנונים לשבוע הבא- הופעה של נועם אחרי המון זמן בלי, צופים, טיפולים, שבועות ובת מצווה לבת דודה שלי.. משהו להוסיף?- לא.

inbarIL

New member
"I say it's too late to appologize"

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- הרבה מוזיקה..וחברה וידיד שעשו לי את השבוע..
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- יומולדת לניר
, ריב ענק עם המשפחה..
שיר השבוע של אפשטיין- אם הוא ילך שהשמיעו לי מהפרנקלין
שיר השבוע לא של אפשטיין- וואי כ"כ הרבה..Kiss me וMr. brighside בביצועים של McFly, וגם A walk in the sun ו-Baby's caoming back שלהם
..ומלאאאאא קריס אלן מאמריקן איידול..בעיקר בביצועים שלו לFalling slowly שבערך עשה לי את החודש, וHeartless, וAin't no sunshin..הבנאדם הזה מדהים
וחוץ מזה גם Kiss a girl שך Keith Urban גם בגירסא המקורית וגם בגמר של איידול עם קריס
אממ ועוד מלא..אלה העיקריים
אלבום השבוע-
אמן השבוע- מקפליי
וקריס אלן
הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע- שניהם.
תכנית/סרט/ספר השבוע- הישרדות, שולחן לחמישה, גוסיפ גירל:)
הפתעת השבוע- היה לי יותר קשה מתמיד בתאריך הזה..
תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש- בעיקר הייתי בבית..
תכנונים לשבוע הבא- אממ תומר בבארבי
כפיר בביאליק
שבועות, חופש, הרבה ללמוד להיסטוריה
, מפגש של ארבעתנו אולי..וויל סי
משהו להוסיף?-אני היחידה ששמחה שקריס זכה?:$ אה..ואריק היה ברור.

למעלה