קצת באיחור.. אבל סיכום שבוע

../images/Emo126.gifקצת באיחור.. אבל סיכום שבוע../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

סורי על האיחור, אבל לא הייתי בסופ"ש הזה ב-כ-ל-ל בבית.. אז יאללה סכמו ת'שבוע שעבר עליכם
שיר השבוע של נועם: שיר השבוע בכלליות: אומן שעשה את השבוע: אלבום שעשה את השבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: המלצה שבועית: בילוי שבועי: ציטוט שהצחיק במיוחד.. שיהיה שבוע מקסים
מי מתכוון ללכת להופעה של נועם ביום עצמאות?.. נראה לי שיהיה מזה שווה

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifשבוע טוב../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם:אני וכל המחשבות,אם הייתי
שיר השבוע בכלליות:שלום חנוך-אהבת נעורי,סינרגיה-עוזב אומן שעשה את השבוע:אנריקה|מסמיק| אלבום שעשה את השבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע:בגרות בעל פה בצרפתית98,עבודה.. משהו רע שקרה השבוע:הוא!
,היא וחבר שלה$@#$$ המלצה שבועית:אמממ בילוי שבועי:עם חברה טובה שהמון המון זמן לא היינו בקשר..היה כ"כ כייייף! ציטוט שהצחיק במיוחד..ואיי המוןןןןן..קשה להיזכר

מסכמת סופ'ש כפירי במיוחד:)

שיר השבוע של נועם: בורח שיר השבוע בכלליות: הפחד נעלם-כפיר אפשטיין וכנרת לימוני אומן שעשה את השבוע: כפיר אפשטיין
ללא ספק! אלבום שעשה את השבוע:כפיר אפשטיין תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה של כפיר:) ראיתי את כל הבנות המקסימות מהפורום משהו רע שקרה השבוע: לילות לבנים במשך 3 שבועות..=\ המלצה שבועית: תבואו להופעות של כפיר
בילוי שבועי: הופעה של כפיר!!! ציטוט שהצחיק במיוחד..כל מילה שיצאה לכפיר מהפה בהופעה

"הדלקת לי את הלב והכאב הספיק לי.."../images/Emo79.gif

שיר השבוע של נועם: פרחים נבולים
שיר השבוע בכלליות: כל השירים מההופעה של כפיר, במיוחד "הפחד נעלם"...
אומן שעשה את השבוע: כפיר אפשטיין
אלבום שעשה את השבוע: כפיר אפשטיין
זה יחזור על עצמו כן? תמונה שבועית: סתם תמונה שבא לי לשים..
משהו טוב שקרה השבוע: הסופ"ש המושלם הזה
וכל האנשים שבאו איתו.. משהו רע שקרה השבוע: כלום, חוסר שינה אולי [?] המלצה שבועית: אם לא רואים את הסוף, נסו לקחת ימינה [או שמאלה..] בסוף תראו
כי זה קורה לפעמים.. בילוי שבועי: ההופעה של כפיר
ציטוט שהצחיק במיוחד.. דור: "כפיר תעשה לי ילד!" כפיר: "דור זה גילוי הריות.." XDD הודגש באמצעות מדגישומטיק
שבוע טוב אנשים יקרים שלי

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתמסכמת

שיר השבוע של נועם: יש לנו אותו חיוך שיר השבוע בכלליות: Enrique Iglesias-Tierd of being sorry (איזה פאדיחה!!!!!!!!!!!!!!!!! בובה אני רוצחת אותך!) אומן שעשה את השבוע: sonata artica אלבום שעשה את השבוע: אין אחד ספציפי תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: לא בכיתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! משהו רע שקרה השבוע: שאני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי המלצה שבועית: להשאר נאמן להחלטות שלך! בילוי שבועי: חוף הים עם הבובה שלי ציטוט שהצחיק במיוחד... אמא:"ממתי את מסתובבת עם ילדות בנות 17?!?!.." נועם סליחה לא אגיע להופעה קבעתי כבר מזמן עם חברים לעצמאותיאטרון

../images/Emo204.gifאנריקה זה לא פאדיחה../images/Emo46.gif

"ממתי את מסתובבת עם ילדות בנות 17?!" זאת פאדיחה

למעלה