ליהונתן !

shachari

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo66.gifליהונתן !

היי "ריקרדו" אתה גדול והסידרה מקסימה אני מורה של כיתה ה' ואמא של שחר ההודעה שאני כותבת כעת היא על שם שחר תלמידיי נהנים מידי יום מהסידרה הייתי רוצה שהם יתכתבו איתכם האם יש אפשרות כזו? הילדים שרים את השיר "ראש גדול" ואני חייבת להודות שזה מדבק ! בהצלחה! גלית

dannyshadow

New member
שלום למורה ../images/Emo8.gif

אני שמח לדעת שגם צוות החינוך תומך בסדרה.. בהחלט ניתן להתכתב עם שחקני הסדרה, בתיאום מראש או באקראי, מתי שהשחקנים נכנסים לצאט. ניתן לתאם איתם מועד גם בפורום, או שאפשר גם לתאם עם התלמידים שאוהבים את הסדרה להכנס לצאט בשעה שאתם והשחקנים תקבעו.. בהצלחה, אני בטוח שתגובות השחקנים לא יאחרו לבוא.

shachari

New member
יהונתן!

הפעם כותבות שחר ואני גלית (המורה) , נהנו לקרוא את התגובה ... אם יש לך אי סי קיו ולא ממש בא לך לפרסם אותו בפומבי אני כותבת לך את שלי : 26371569 מקווה להתכתב איתך ... אם אתה פה ואתה יכול לענות לי בהקדם יש לי שאלה : השחקנים בצאט עכשיו ?

חחחח הנה אני כותב תגובה..

תודה רבה.. זה ממש משמח אותי.. גם אם את באמת מורה.. וגם אם לא.. זה לא משנה.. זה עדין כייף לי לדעת שאתם נהנות.. חחח ובקשר ללהתכתב עם השחקנים בכייף.. אתם יכולים להכנס לכאן ואנחנו מנסים להכנס לפחות פעם ביום לענות..

shachari

New member
יהונתן @ !

תודה רבה נשמה שלי ! מישהו כתב תגובה על שמך ... קצת חבל אבל הנה אתה כותב כתבתי לך עוד משהו בשרשור לשחקנים ! דרך אגב מתי אתם בצט היום או מחר ? נ.ב כתבה שחר ... מווווווואאאאאאאאה

shachari

New member
אני יודעת עצוב לי שמישהו במקומו כתב

אבל הנה הוא כתב אחרי

למעלה