החולייה החלשה סיבוב 1

MoNeT1

New member
../images/Emo128.gifהחולייה החלשה סיבוב 1../images/Emo128.gif

המשחק: אני נותנת את רשימת הסרטים ששיחק בהם אליהו עץ מהרשימה אתם צריכות להוצי כל סיבוס את הסרט שאתם פחות אוההות ואז בסוף נקבל את הסרט האהוב על הפורום! בחזרה לעתיד 2 פרדייס צעיר לנצח אבלון הבן הטוב הרפתקאות האקלברי פין המלחמה הורים בהזמנה פליפר אוליבר טוויסט סופת הקרח סיוט בחדר המורים פגיעה קטלנית שחור ולבן כמעט טפשים שר הטבעות - אחוות הטבעת שר הטבעות - שני הצריחים שר הטבעות - שובו של המלך נסיון העשרה (try seventeen/all i want) שמש נצחית בראש צלול ספיי קידס 3 הדבורה בכל זאת עפה משהו חסר הסרטים? אני ישנה...

MoNeT1

New member
ושוב ../images/Emo128.gifהחולייה החלשה סיבוב 1../images/Emo128.gif

בחזרה לעתיד 2 פרדייס צעיר לנצח אבלון הבן הטוב הרפתקאות האקלברי פין המלחמה הורים בהזמנה פליפר אוליבר טוויסט סופת הקרח סיוט בחדר המורים פגיעה קטלנית שחור ולבן כמעט טפשים שר הטבעות - אחוות הטבעת שר הטבעות - שני הצריחים שר הטבעות - שובו של המלך נסיון העשרה (try seventeen/all i want) שמש נצחית בראש צלול ספיי קידס 3 הדבורה בכל זאת עפה אפר ביום ד' תודה שי

MoNeT1

New member
בחזרה לעתיד 2../images/Emo128.gif

סרט שהוא שיחק בו שניה מיותר :/

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gif אני מרגישה כל כך דפוקה!

לא ידעתי שאלייז'ה היה בספיי קידס, ולא ידעתי שייש לו כל כך הרבה סרטים... למישהו יש כוח לשלוח לפחות תמונה מכל סרט של אלייז'ה ולתקצר את התפקיד שלו? כי שלושת רבעי מהסרטים פה אני לא מכירה, אני מכירה רק, שר הטבעות 1,2,3 שמש נצחית בראש צלול, סיוט בחדר מורים ו... וזהו!

Piece of Wood

New member
בחלק מהם יהה לו תפקיד קטן../images/Emo19.gif|אליהו

כמו למשל בספיי קידס ובחזרה לעתיד שהתפקיד שלו שם היה של שתי דקות בערך

MoNeT1

New member
זאת תמונה מהסרט 'בחזרה לעתיד 2'

אליהו שיחק שמה תפקיד ממש קטן של שניה זה היה התפקיד הראשון שלו..הוא היה הילד מהעתיד.. :]

MoNeT1

New member
זאת תמונה מהסרט אם אני לא טועה

'הרפתקאות אוליבר טוויסט'אין לי מושג את מה הוא עשה שם לא ראיתי ת'סרט..אבל נראה לי שהוא היה אוליבר טוויסט לא? מי שיודע שיסביר לה..

MoNeT1

New member
OMG איזה מטומטמת אני../images/Emo12.gif

הרפתקאות האקילברי פין

moe777

New member
אפר יום ד' (!)

את פרטי כל הסרטים בהם השתתף תוכלי למצוא בדף המוקדש לו בIMDB. והוא השתתף ב"ספיי קידס3", בתפקיד הזוי ומופרך (כמו כל טרילוגיית ספיי קידס עצמה), הסיבה להופעת אורח זו נעוצה בקשרי הידידות עלהים שמר עם רוברט רודריגז, במאי הטרילוגיה, עוד מימי "סיוט בחדר המורים". רודריגז ידוע כבמאי ששומר תפקידים לחבריו, וכך ניתן יהיה לראות את אליהו שוב גם ב"סין סיטי*" של רודריגז. *זו הפעם האחרונה שאני מזכירה את "סין סיטי" השבוע, כבר קצת נמאס לי

Piece of Wood

New member
אם כבר סרטים../images/Emo19.gif|אליהו|

ראיתי עכשיו את שמש נצחית שוב. אני חייבת לציין שהצפיה בפעם השניה הרבה יותר מהנה משום שלא צריך להתעסק כל הזמן בלהבין מה הולך שם. סרט מומלץ ביותר למי שעדיין לא ראה

למעלה