החולייה החלשה סיבוב 3

MoNeT1

New member
../images/Emo128.gifהחולייה החלשה סיבוב 3../images/Emo128.gif

העפתם את ספיי קידס :] פרדייס צעיר לנצח אבלון הבן הטוב הרפתקאות האקלברי פין המלחמה הורים בהזמנה פליפר אוליבר טוויסט סופת הקרח סיוט בחדר המורים פגיעה קטלנית שחור ולבן כמעט טפשים שר הטבעות - אחוות הטבעת שר הטבעות - שני הצריחים שר הטבעות - שובו של המלך נסיון העשרה (try seventeen/all i want) שמש נצחית בראש צלול הדבורה בכל זאת עפה אפר ביום ד' זה נגמר די מהר..

moe7

New member
../images/Emo6.gif

אם לא ראית אותו- אל תצביעי נגדו. אליהו מגלם את שון סאליבן, בחור אירי שהסתבך עם המאפיה המקומית וברח... אחיו (אדוארד ברנס, שבנוסף למשחקו בסרט גם ביים אותו) מנסה לסייע לו להסתתר מפני המאפיה, שהרי השמועה אומרת שהוא מת. גם אשתו (רוסאריו דוסון היפיפיה) חושבת שהוא מת. יש כמה הסתבכויות (לא מאוד מעניינות) עד הסוף הבלתי נמנע. הדבר היחיד המוצלח ב"אפר יום ד'" הוא הצילום. הגוונים הצהבהבים-אדמדמים, ונדמה לי שגם הפסקול היה לא רע.

Piece of Wood

New member
תזכירי לי...../images/Emo19.gif|אליהו|

מה קורה בסוף? נראה לי שפרשתי לפני שזה נגמר כי זה היה משעמם להחריד....

פרפר16

New member
לא כל כך מרדים

אבל קצת לא מובן למשל מה לכל הרוחות הסימן השחור במצח מסמן אבל אני מעדיפה את הסרט הזה על כמה סרטים אחרים

Piece of Wood

New member
גם לי לקח כמה שנים לקלוט../images/Emo19.gif|אליהו|

את הענין הזה, ואני בכלל לא בטוחה שהבנתי... סרט בהחלט מרדים, בטח יהיה שוב בערוץ הסרטים בקרוב....

Piece of Wood

New member
אל תצביעו לסרטים שלא ראיתם../images/Emo19.gif

|אליהו| אין בזה שום הגיון... אני מוציאה את
אפר יום ד'

cutieliji

New member
אבל חוץ מבחזרה לעתיד שר הטבעות

ספיי קידס וסיוט בחדר המורים לא ראיתי אף סרט שלו. אבל הוציאו את ספיי קידס ואת השאר אהבתי...

למעלה