הסיכום השבועי

../images/Emo129.gifהסיכום השבועי../images/Emo129.gif

שלום לכולם
מה שלומכם
איך הלך השבוע הראשון בשנת 2003
בקשר לסיכום השבועי: כמו ששמתם
הסיכום השבועי עולה בזמן האחרון בימי שבת.. כי לפעמים אני עסוק בימי שישי בכדי לרשום את הסיכום השבועי כי לוקח לי בערך חצי שעה שעה לרשום אותו....
ו...זהו
רציתי גם להגיד שחבל שלא כולם משתפים פעולה בדיונים\שרשורים שפותחים בפורום
אני מקווה שלאט לאט תהיה יותר הענות... אבל גם רציתי לשבח את חברי הפורום על זה שהם עוזרים לכל אחד שמבקש עזרה
המשיכו כך
ולסיכום השבועי:
השבוע הגיעו הרבה חדשים לפורום - |ברוכים הבאים מקווה שתהנו בפורום ותביאו איתכם עוד אנשים
היו לנו שרשורים על מועדוני סלסה וגם שרשור שנפתח על ריקוד הבקבוק רק שהוא לא היה כ"כ פעיל... היו לנו המלצות על אתרים (ראו קישורים חדשים בדף הקישורים) בזמן האחרון הרבה מבקשים שירי סלסה.. (כמו ששמתם
)
כמו ששמתם
יש הרבה חדשים בפורום ו..צריך קצת לעדכן את הפרטים של חברי הפורום
אז נפתח שרשור הכרות וכולם מוזמנים להשתתף בו... -שרשור חדש שנפתח אתמול...
נפתח שרשור שלפי דעתי הוא חשוב: מה אתם אוהבים בסלסה? חבל שאין שיתוף פעולה.. כי זה שרשור שנפתח כבר מלפני כמה ימים ווכמעט אף אחד לא השתתף בו...*חבל*
לאחרונה שמעתי הרבה מחמאות על הפורום.. ואני שמייח
אני מקווה שימשיכו להגיד דברים טובים על הפורום
שיריםםםם הרבה מחברי הפורום המליצו על שירים השבוע (ובכלל) ו..אין מקום לרשום את כולם אז...רק רציתי להגיד תודה לכל אילו שהמליצו על שירים אתרים ומצעדים - המשיכו להיות פעילים בפורום
ובגלל כל ההמלצות - לא יהיה מקום לרשום את כולםם אז אני רושם רק את פינת השירים המומלצים השבועיים:
שירי השבוע:
Lenny kravitz Thinking of you -שיר שאני אישית אוהבבב!!! Rio Salsa - Mezcla La Sonora Poncena - La Pollera Colora Havana Express - Ganster´s paradise - גרסה יפההה - חובה בכל מחשב Ruben Blades - Amor y Control
ריקודי שורות\סמבה:
sbs- ritmo vuelta - ריקוד הקונגרס Terra samba - Liberar geral - אני אוהב את השיררר!!! (והריקוד) So Pra Contrariar - A barata Tic Boom - bom balanca
שירים קובניים:
(הפינה של אלכס
) למי שעדיין לא שמע אותו בסלסראצ´י... חובה לכל בית ששומעים בו סלסה: Los Van Van - Tim-pop con birland. (זה לא משהו אישי אליהם, אני פשוט מטורף על השירים שלהם, מי שזה לא גורם לו לזוז, חייב טיפול פסיכולוגי). והנה עוד כמה שירים: שיר ישן ויפה: Bamboleo - Ya No Hace Falta Bakuleye - Timbanton Danny Lozada - Me Voy Y Bien ושיר שממש לא מוצה בארץ, Charanga Habanera עם David Calzado El Temba.
תוצאות הסקר לא יתפרסמו השבוע בסיכום השבועי- הם יתפרסמו שבוע הבא כי אין מספיק קולות...
כל מי שעוד לא הצביע - שיצביע בזמנו הפנוי
THE END זה הסיכום לשבוע הזה
שבוע נעיםםםםם
יש לכם הערות? הצעות? רוצים לפתוח פינה? לרשום מאמר? מישהו מטריד אתכם? וכד´...? אתם יכולים לפנות אליי! או במסרים או איי סי קיו:128183871 או באימייל:[email protected]

מישהו ראה מסע עולמי../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מישהו ראה?? כבר איזה כמה שבועות יש תוכנית על קובה.. (בהמשכים) יש שם אווירה ממש חמה...
היה גם קטע של איזה בצפר לסלסה שרקדו רואדה.. לפי דעתי בישראל רוקדים יותר יפה רואדה
אולי הם יודעים להוזיז יותר כי סה"כ זה בדם שלהם :) אבל בארץ רוקדים יפה... היה גם קטע של סוף שנה של הגן (משהו כזה..) שילדים ממש קטנים רקדו את לה בומבה

Lechko

New member
טל :)

אני ראיתי, הייתה אחלה תכנית. ותראה, מה שרוקדים בארץ הוא למעשה סגנון מיאמי ולא ממש סלסה קובנית... אחרי שראיתי הקלטות ב"salsa a la cubana" של כמה חברה מסנטיאגו רוקדים קלטתי עד כמה שונה ההערכה שלנו של "יופי" בריקוד. הריקוד הישראלי שונה לחלוטין, אנחנו רגילים לעשות צעד בסיס, שזה עניין ראשון ששונה מאוד. הם כמעט ולא עושים צעד בסיס ועושים מן צעד של הליכה (אם ראית את איתי אביגדור רוקד, הוא לפעמים רוקד די דומה, עדיין מיאמי אבל די דומה) כשבהליכה הם מנגנים כמו שאמר הזקן "הקצב, ולא המלודיה"... הם דורכים על המקצב של תוף הקונגה ועל הקונטה טיימפו (המקצב ההפוך). כתוצאה מזה, הריקוד נראה הרבה פחות "נקי", הרבה יותר מעורבב ולא ברור בדיוק על איזה קצב הם רוקדים בכל רגע ואיזה יציאות הם מכניסים תוך כדי. בישראל כיוון שרוצים לראות דברים נקיים יותר, מקפידים על כל ענייני צעד הבסיס, סיבובים "נכונים", לסיים סיבוב בן מול בת וכו´ (למשל כהם מבצעים אינשופלה, כל הסיבוב מתבצע בסיבוב סביב הבחורה כך שאין בכלל משמעות לכיוונים). חוץ מזה, נכנסים לריקוד עניין ה"דספלוטה" (נענועי האגן), עצירות מוזרות למיניהן, קטעי וואוואנקו ודברים שלא נראים "נקיים" לרקדנים אבל אני למשל מחייך רק מלראות אותם עושים את זה (וכל שכן מלנסות ולרקוד ככה בעצמי). לכן בסופו של דבר הריקוד הישראלי נראה לך יותר יפה. כמו שאומרים, היופי הוא בעיני המתבונן :) אלכס

צודק../images/Emo45.gif

עכשיו שאני חושב על זה -------> אתה צודק ד"א הם יותר מרגישים את המוזיקה.. בגלל זה יש כל מיני עצירות וקטעים כאלו שלא נראים "נקיים" כי הם עושים לפי מה שהם מרגישים.. וזה טוב!! כי זה בעצם עושה את זה יפה וכזה... לא יודע איך להסביר.. ת´אמת.. לא הראו כ"כ הרבה קטעים של רואדה אז אמרתי את דעתי ע"פ מה שראיתי במסע עולמי ו...לפי דעתי היו יכולים לשדר קטעים יותר יפים
ד"א מזל שלא באת ביום חמישי לקניון השרון! מזה התעצבנתי! היית משתגע שם!! אולי הוא שם 10-15 שירי סלסה- זוגות וגם השירים לא היו מיודע מה... ושאר הערב ריקודי שורות! 4-5 סלסה ואח"כ 7 שורות ובסוף שמו איזה חצי שעה רק שורות! איך התעצבנתי! לא נראה לי שפעם הבאה אני אבוא... זוכר שדיברנו באס"ק (איי סי קיו) על זה שיש כאלו שרוקדים רואדה על... נגיד..EL YOYO ? ולפני חודש בערך שהיית בקניון השרון הם רקדו ואז אמרת יכולהיות שזה בשביל הפן אז זהו שזה כבר הרגל...

למעלה