זירת הפשע!

Daniel44862

New member
../images/Emo129.gifזירת הפשע!../images/Emo129.gif

כל שבוע אני אקח אירוע אשר התרחש בציר הזמן של הארי פוטר, ואפרשן אותו על פי הסרטים. אתחיל עם הפרידה מדמבלדור. לא להגיב עד שאני אאשר.

Daniel44862

New member
../images/Emo35.gif - מה?

הפרידה מדמבלדור הייתה בעצם לאחר מותו של המנהל האגדי, אלבוס דמבלדור לאחר הקרב במגדל האסטרונומיה. הקרב במגדל האסטרונומיה, או הקרב במגדל מוכה הברק, נחשב לאחד מהקרבות המכוננים במלחמת הקוסמים השניה, וזאת בעקבות תוצאותיו העגומות. הוא נקרא על שם המקום בו התרחש - מגדל האסטרונומיה, המגדל הגבוה ביותר בהוגוורטס אשר בו מתקיימים שיעורי אסטרונומיה. הקרב התרחש ביוני 1997, בעקבות ציוויו של הלורד וולדמורט על אוכל המוות הצעיר דארקו מאלפוי למצוא דרך להרוג את אלבוס דמבלדור, מפקד מסדר עוף החול ומראשי התנגדים לוולדמורט. בזמן שהמסדר ואוכלי המוות ממשיכים להיאבק, סוורוס סנייפ רוצח את דמבלדור, פעולה שאחר-כך התגלתה כי תוכננה בין השניים.

Daniel44862

New member
../images/Emo35.gif - מי?

ובכן, עברתי לא מעט פעמים על הסצינה של הפרידה, והנה רשימת הדמויות (ששמן ידוע לנו) שהיו בסצינה:
הארי פוטר
פרופסור אלבוס דמבלדור
פרופסור מינרווה מקונגל
רונאלד וויזלי
הרמיוני גריינג'ר
ג'יני וויזלי
נוויל לונגבוטום
מר פילץ'
גרגורי גויל
(כן כן, בסרט הוא מופיע. הוכחה בתמונה המצורפת)
צ'ו צ'אנג
חברתה, מריאטה
(או איך-שלא-קוראים-לה)
דין תומאס
שימוס פיניגן
לונה לאבגוד
פרופסור פיליוס פליטוויק
פנסי פרקינסון
לבנדר בראון
פרופסור הוראס סלגהורן
פרופסור רובאוס האגריד
נייג'ל
מדאם פופי פומפרי

YouKnowPoo

New member
אם אני לא טועה, ../images/Emo113.gif

פרוואטי פאטיל נמצאת מאחורי הרמיוני, אבל ממש לא בטוח
אממ... ולמה שגויל לא יופיע בסרט? פינה ממש נחמדה דרך אגב, אהבתי!

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifתודרבה!../images/Emo140.gif

צודקת, אבל התבלבלת בינה לבין אחותה - פדמה פאטיל. חח זה רק אני או שהיא ממש דומה לימית סול?
ו-אמממ גויל לא ברח עם דראקו וסנייפ (לפי הספר) ?

YouKnowPoo

New member
חח איך אתה מבדיל?!../images/Emo12.gif ../images/Emo113.gif

יש משהו... הן באמת דיי דומות XD אני לא חושבת שהוא ברח איתו... ואו עכשיו בלבלת אותי >< כמעט בטוח שלא אבל בכל זאת, מה הוא עושה שם עצוב על המוות של דמבלדור?

Daniel44862

New member
../images/Emo35.gif - מתי?

לפי ציר הזמן המקורי של העלילה, האירוע התרחש ביוני, 1997. דמבלדור היה כבן 115 במותו.

Daniel44862

New member
../images/Emo35.gif - איפה?

האירוע קרה בחצר שינויי-צורה (קרויה כך על שם כיתת שינויי-צורה שממוקמת בה). אותו מקום שבו מאלפוי הפך לנמייה.

Daniel44862

New member
../images/Emo129.gif

וזהוו... מקווה שתאהבו את הפינה! אם כן אני מבטיח להמשיך!
אה כן, ואתם יכולים להגיב

למעלה