היי אני חדשה פה! יש לי כמה שאלות על הסדרה

MyTaoWay

New member
../images/Emo13.gif היי אני חדשה פה! יש לי כמה שאלות על הסדרה

התחלתי לראות את הסדרה לפני כמה ימים <בעודי מחכה פרק של אבודים..> ולאט לאט מתחילה להתמכר!
יש המון דברים שאני לא מבינה בסדרה הזאת... למשל- בפרק ששודר אתמול בערוץ הוט 3= מי זאת הברונטית הזאתי ששפכה סמים לכוס של סרינה? כמו שהבנתי הן היו חברות בעבר? אם כן מה קרה להן? <עכשיו היא גם סמה עין על החבר של סרינה
למה היא עושה זאת?!> סרינה- מדברים הרבה על השינויים שהיא עברה, איזה שינויים אלו? שהיא השתנתה וכו' וגם יש לה משפחה עשירה , שהיא לא בקשר טוב איתה כמו שהבנתי, וגם אח חורג צ'אק... מישהו יכול להסביר לי עליה? נ.ב מישהי יודעת איזו עונה ואיזה פרק משודר עכשיו בערוץ הוט 3? וגם כמה עונות יש סהכ''?

פלוקה

New member
../images/Emo6.gif את בטוחה שאת רוצה שנספר לך הכל?

את לא מעדיפה לחכות ולראות לבד-לא חבל שנהרוס לך? העונה שמשודרת עכשיו בערוץ 3 היא ש.ח של העונה הראשונה, בארה"ב משודרת העונה השנייה וכנראה תיהיה עונה שלישית. סרינה הייתה נערת מסיבות מופרעת שעשתה סמים ,אלכוהול ואת החבר של החברה הטובה שלה. התמכרות נעימה!

22 GaLoSh

New member
ברוכה הבאהה ....

האמת שגם אני התחלתי לראות עכשיו את העונה הראשונה אבל אני דווקא עוקבת ..... אזז ככה .... הברונטית היא ג'ורג'ינה והיא חברה של סרינה מהעבר הפרוע שלה ((לפני שהיא עזבה )) היא גרמה לסרינה להידרדר מאוד עד כדי כך שהיא הרגה מישהו ((אבל זה לא כל כך גרוע כמו שזה נשמע )) בקיצר ג'ורג'ינה גם היא קשורה לרצח הזה ולכן גם היא עזבה ביחד עם סרינה .... ועכשיו כשהיא חוזרת לא מוצא חן בעיניה שסרינה השתנתה כל כך , ולכן היא שוב מנסה לדרדר אותה ובעצם היא מתחברת עם דן בכדי להרחיק אותו ממנה .... עכשיו בקשר לצ'אק הם היו אויבים מאוד גדולים הם שנאו אחד את השני ממש אבל אז ההורים שלהם החליטו להתחתן מה שגרם לצ'אק להתרכך מעט אבל שזה לא יבהיל אותך צ'אק הוא לא בן אדם טוב אבל זה כל הקסם שלו .... טוב אז בהוט 3 אנחנו לקראת סוף העונה 18 , 17 משהו כזה !! העונה השנייה תתחיל בהוט בתחילת אפריל .... דרך אגב ידעתם שיש עונה שלישית שכבר התחילה להצטלם !!!.... אני חכה לזה בקוצר רוח .... סורי על החפירה ומקווה שעזרתי לך , גל 3>

MyTaoWay

New member
תודה !! (=

עזרת לי מאוד ! מקווה שעונה ה3 תגיע במהירות... אחרי ש2 העונות יסתיימו.. זה כל הבאסה בסדרות,,, צריך לחכות שנה לעונה חדשה... =(

22 GaLoSh

New member
....

כתבתי לך תגובה אבל זה לא ממש ספויילרים כי זה כבר קרה .... אני בטוחה שכל מי שפה כבר ראתה את העונה הזו ....

למעלה