לאורי!

../images/Emo13.gifלאורי!

היי, קודם כל, רציתי להגיד שאתה פשוט מ-ד-ה-י-ם! באמת, אחד השחקנים המוכשרים, והחתיכים!!! אם לא ה... דבר שני, רציתי לשאול אותך כמה שאלות, אני אודה לך אם תענה:) 1)באודישנים לטלנובלה בע"מ, נבחנת מראש לתפקיד של-ניב? או שהתקבלת לטלנובלה וההפקה בחרה עבורך את הדמות הזו? 2)אם יכולת לבחור לשחק דמות אחרת בסדרה, היית רוצה? ואם כן-מי? 3)איפה ניתן לראות אותך בימים אלה? סורי על העומס בשאלות, תענה על משבאלך... חג שמח, דניאל:)

היי דניאל

אני מרגיש דז'בו מטורף.... כאילו חזרתי בזמן חצי שנה אחורה עם כל השאלות האלה. ימי הקומונה... בכל אופן נבחנתי ישר לתפקיד ניב.מראש. הייתי שמח לשחק דמות אחרת אבל לא בטלנובלה בע"מ אלא ב"קצרים" את קרן מור (סתם.....). בימים אלה יש שידורים חוזרים של צהבת בערוץ 7 בממיר הדיגיטלי ושל כמה כמה בערוץ 23. והחל מסוף מאי אשחק במחזמר "הלהקה" בהבימה וברחבי הארץ.(אגב , היום קיבלתי סולו ראשון ומדובר ב... , שימו לב, ... שורה אחת...).

JULI4561

New member
אויי לא נורא מזה משנה כמה שורות

העיקר שאתה משתתף

היי שוב..

חחח זה מעצבן, הא?! את צהבת אני לא מפספסת. למרות שברוריה הזו ממש מעצבנת אותי! עדיף בלעדייה..חח טוב אז תודה על התגובה! ממש יפה מצדך להכנס ככה לפורום ולענות גם על שאלות מציקות כמו שלי:) יומנעים!

boopymylife

New member
למה רק שורה 1?

רציתי דווקא לשמוע בהזדמנות הזאת איך אתה שר.. (חוץ מ"שירה לא יודעת" .. חחחח )

למעלה