לנועהה ולכל מי שבפורום!...

מאיוש33

New member
../images/Emo13.gifלנועהה ולכל מי שבפורום!...

היי!
אני מאיה בת 13 מראשון וקודם כל רציתי לאחל מזל טוב על הפתיחה..! אני כל כך שמחה שנפתח הפורום הזה כי סוףסוף יש עם מי לדבר!!...אני מאוד מתעניינת בדיבוב דמויות בטלביזיה או בסרטים ורוצה מאוד להתחיל לדובב ועד עכשיו לא ידעתי מאיפה להתחיל, או לאן לפנות...!!! כולם אומרים שאני מאוד מתאימה לכך ואני מאוד רוצה לגשת לאודישנים בדיבוב כי כשמתבגרים, כידוע, הקול משתנה וכבר אין מה לעשות.. אני מקווה מאוד שהפורום הזה יפתח בפני את הדרך להתחיל לדובב ואני גם מקווה לעזור לאחרים שיש להם רצונות בדיוק כמו שלי -להתחיל לדובב..... אזז בקיצור אני מקווה שנוכל לעזור אחד לשני כמה שיותר מהר שלכם: מאיה:-*

Hawkgirl

New member
יו, לשניה התחלתי להתחרפן XD

ראיתי את הניק שלך "מאיה" וחשבתי שאת מישהי אחרת XDDDD בכל מקרה ברוכה הבאה! DDDD: התשובה לשאלה שלך כתובה פה באחד הנושאים אם אני לא טועה. בכל אופן, אני יודעת שיש קורס באולפני נ.ל.ס. אני לא בטוחה, אבל אמרו לי מתישהו שיש גם אודישנים באולפנים אחרים, אבל אני לא בטוחה בקשר לזה. כדי להתקבל לקורס את צריכה פשוט להתקשר לאולפנים ולברר לגבי אודישן לקראת הקורס, שמה ייבחנו אותך אם את מתאימה מכל מני בחינות(משחק ודיבור בד"כ X: ) ובקשר למה שאמרת על הקול. זה לא נכון ^^" כי ככל שמתבגרים והקול משתנה, את תקבלי רק הזדמנויות לדבב דמויות מבוגרות יותר ^^ בד"כ עושים שבני נוער ידבבו דמויות של ילדים בסדרות, ואנשים בוגרים ידבבו דמויות בוגרות יותר ^^ כך שלקול אין תמיד קשר לנושא ^^ כך ש.. בהצלחה ותיהי פעילה D:

למעלה