שלומצי שלום!

BlueYesUnRise

New member
../images/Emo13.gifשלומצי שלום!

כמו כללל התגובות כאן כן כן..גם אני גמעתי בשקיקה את הספר המדהים הזה.. הספר הכי טוב שקראתי אי-פעם. (וקראתי הרבה) אני מודה שמידי פעם יצאו לי דמעות וזה לא רק בגלל היותי רגשנית אלא כי הכתיבה המדהימה שלך היממה אותי ובאמת. את חייבת להמשיך לכתוב ולרגש ח-י-י-ב-ת! שלומצי נכנסה לי ללב,ועוד להרבה אנשים.. *מורידה בפנייך את הכובע*.. בכבוד רב וציפייה לספר הבא, גברת עיניים כחולות

שלומצי

New member
הי גיברת!

תודה רבה שכתבת לי. אני חושבת שכבר כתבתי שזה לחלוטין לא מובן מאליו בעיני, אבל לא אכפת לי לכתוב זאת שוב. אני מכירה את זה אפילו מעצמי. כשאני רואה סרטים או סדרות, או קוראת ספרים שאהבתי, לא תמיד נעים לי להגיד לכותב עד כמה נהנתי. אז שוב תודה גדולה. ודמעות זו מחמאה ענקית בשבילי... פעם מישהו אמר לי - אל תכתבי "היא בוכה", תגרמי לקורא שלך לבכות. אז אומנם שלומצי מייבבת די הרבה, אבל אם היא הצליחה לגעת בלבך, אני מאושרת וגאה! דקלה

BlueYesUnRise

New member
OMG חחחח אני מתרגשת פה כמו ילדה בת 3

המון המון תודות שהחזרת לי תגובה:] אני עוד לא מעכלת שהסופרת של "שלומצי!" החזירה לי תגובה. איזה כיף! וכן אני עצמי מייבבת דיי הרבה אבל רק בנושאים חשובים כמובן כמו "איפה החולצה שלי?", "למה לא נשאר שניצל?".. חח סתאאם אני בן אדם עמוק ורגיש. ואני יודעת שחפרו לך על זה 1110325 פעמים אבל.. יהיה המשך,נכון???? *עיניים נוצצות* ואממ יהיה משהו עם יוני??, כמו שהצעת ספר מנקודת מבטו אולי? מקווה שתעני :]

שלומצי

New member
את מתרגשת? אני מתרגשת.

אבל האמת היא שאני ממש מרגישה שאני בעידן הלא נכון. כשאני הייתי בגילכם, לפני כמה מאות שנים, לא היתה שום דרך להגיע לסופר שכתב ספר שאהבתי, למעט לכתוב מכתב, לשלוח להוצאת הספרים ולקוות לטוב. אני פעם שלחתי מכתב לגלילה רון פדר, ועד היום לא קיבלתי תגובה..... לגבי המשך.......... אלוהים יודע! אני כרגע עסוקה בדברים אחרים, אבל שלומצי יושבת לי היטב בראש

BlueYesUnRise

New member
ודבר אחרון אבל בהחלט חשוב.

התאהבתי בצורת הכתיבה שלך והחלטתי לרכוש את ספרך "הגברת העירומה" ,כשהגעתי לסטימצקי אמרו שהספר אזל וההוצאה לא מוציאה אותו יותר. כ"כ התאכזבתי שאיך לך מושג!! את יודעת במקרה איך אני אוכל להשיג את הספר...זה נורא חשוב לי. ולדעתי זה נפלא שבעידן הזה ניתן להגיע לסופרת האהובה עלייך..אני למשל מתרגשת נורא מזה ששלומצי מדברת איתי :p

שלומצי

New member
וואו, את רצינית??

עכשיו ממש צימררת אותי! זה באמת מבאס שאי אפשר לרכוש יותר את הספר. אבל ככה זה בעצם כשספר לא הופך לבסט סלר, ולא נמכר במאות אלפים, פשוט חייבים לפנות את המקום בחנות. אולי באתרים של ספרים יד שנייה? במקרה הכי גרוע אני יכולה להלוות לך משלי (הייתי פשוט נותנת לך אבל נשארו לי ממש מעט עותקים...) ותחזירי לי אחרי הקריאה. אפשר לשאול בת כמה את? הספר הזה הוא ממש למבוגרים, והוא לא פשוט, מבחינת החומרים שאני מתעסקת שם. אבל מעניין! תודה שוב, המון דקלה

BlueYesUnRise

New member
אכן :[ אבל תשמעי..

אני בת 15 ודיי בוגרת לגילי. אני בטוחה שאני אוכל לעמוד בזה :] תוכלי לפרט אולי איזה חומרים עלולים להיות לא מתאימים?

שלומצי

New member
חומרים מסוכנים...

את יודעת, הכוונה היא לא לסמים סקס ואלכוהול. אלא יותר למצבים קיצוניים של בדידות, ייאוש וכו'. אם כי מדובר בסיפורים קצרים, ואני האחרונה שאשפוט לאיזה גיל ספר מתאים. שלומצי הוא מבחינתי ספר למבוגרים, והספר הראשון שלי, בכלל לא חשבתי למי הוא מיועד. גם אני בגילך נמשכתי מאוד לקרוא על עולמם של מבוגרים, סובלים וקשישים....

BlueYesUnRise

New member
מי כמוני יודעת על בדידות..

אז מה עם הספר??? אני מתה לקרוא אותו :]

שלומצי

New member
חמודה ממש ../images/Emo23.gif

אז ככה. אני יודעת שהוא נמצא בספריות, ואם את גרה באזור המרכז, אני עדיין עומדת מאחורי הצעתי להלוות לך את העותק שלי...

BlueYesUnRise

New member
כן...:]

אני גרה באיזור המרכז :] וחיפשתי בספריות ולא מצאתי..! איפה את גרה? *מקווה שזה לא טרחה רבה*

למעלה