../images/Emo13.gif

שם: גיל: עיר: באיזה פורום אפשר למצוא אותך? איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מה אתה הכי אוהב לאכול? מה אתה הכי שונא לאכול? מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים? מה הצבע האהוב עלייך? מה הצבע השנוא עלייך? מה המקצוע האהוב עלייך? מה המקצוע השנוא עלייך? איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? מי הייתה המורה שלך בכיתה א'? איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה? מה הבילוי המועדף עלייך? מה עדיף? שוקו\קפה? עוגה\עוגייה? מצלמה\מיקרופון? מחשב\טלויזיה? שתיה מתוקה\מים? עט\עיפרון\מכני? אנגלית\צרפתית? כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים? חיפה\תל אביב?

N E S T E A

New member
עונה ../images/Emo13.gif../images/Emo141.gif

שם:
הדר גיל:
16 עיר:
אילת באיזה פורום אפשר למצוא אותך?
סקס לנוער קוראת סמויה
ותמיכה נפשית לצעירים פעילה..ובמוקי ובעוד כמה איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?
נראה לי באיזה טיול בח"ול תאילנד, הוואי
מה אתה הכי אוהב לאכול?
פיצהההה מה אתה הכי שונא לאכול?
עוף
מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים
מרוב עצבים הלכתי לבד לתחנתאוטובוס ותפסתי אוטובוס ב-12 בלילה לתל אביב...בלי להודיע לאף אחד
מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?
אממ..לא חסר שרפתי לעצמי את השיער מתוך שעמום
מה הצבע האהוב עלייך?
כחול מה הצבע השנוא עלייך?
אפור וסגול מה המקצוע האהוב עלייך?
ספרות ורטוריקה מה המקצוע השנוא עלייך?
אזרחות איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?
שנה מדהימה מבחינת חוויות מבחינת לימודים לא משהו מי הייתה המורה שלך בכיתה א'?
עליזה
איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה?
השם שלה מלי..ממש לא מה הבילוי המועדף עלייך?
ים..ולצאת למסיבה וכל זה.. מה עדיף? שוקו\קפה? שוקו עוגה\עוגייה? עוגה מצלמה\מיקרופון? מצלמה מחשב\טלויזיה? מחשב שתיה מתוקה\מים? שתיה מתוקה - לא אוהבת מים עט\עיפרון\מכני? עיפרון אנגלית\צרפתית? אנגלית כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים? כיסא רגיל.. חיפה\תל אביב? תל אביב

../images/Emo141.gifעונה נה בננה...../images/Emo141.gif

שם:
תאיר...אבל תקראו לי טאי.. גיל:
עוד חודש ו25 ימים 14... עיר:
יבנה...יבנה על הגובה... באיזה פורום אפשר למצוא אותך?
באסטד וסאן אוף דארק,מקפליי צופים.. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?
על מסך קולנוע...אני אהיה שחקנית..כלומר...זה מה שאני רוצה... מה אתה הכי אוהב לאכול?
פיצה וסלט... מה אתה הכי שונא לאכול?
מממ....אין משו שאני שונאת לאכול...כי אז לא הייתי אוכלת אותו.. מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?
לא'יודעת.. מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?
כנ''ל מה הצבע האהוב עלייך?
חום...שחור...כחול...וירוק מה הצבע השנוא עלייך?
לא יודעת...אין... מה המקצוע האהוב עלייך?
אנגלית...וממ...ספורט וגם היסטוריה.. מה המקצוע השנוא עלייך?
מתמטיקה...נכשלתי...וזה כל כך חרא...כי תמיד הייתי ילדה של 100 איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?
כייפית...מצויינת....העיקר להשתפר...
מי הייתה המורה שלך בכיתה א'?
לאה לשם.. איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה?היא הפרידה בין הילדים...כולם אהבו אותה...וגם אני רק אחרי כמה שנים הבנתי שהיא והמניפולציות שלה הרסו לנו את המצב החברתי בכיתה ונהיו מקובלים ולא מקובלים...
מה הבילוי המועדף עלייך?
שופינג!!
קניתי לפני יומיים שלושה שני ג'ינסים ושתי חגורות...
מה עדיף? שוקו\קפה?
שוק...ברור עוגה\עוגייה?
מממ...שתייהן... מצלמה\מיקרופון?
..מצלמה.. מחשב\טלויזיה?
...מחשב שתיה מתוקה\מים?
...גם וגם.. עט\עיפרון\מכני?
עט...ועדיף שיהיה 04 אנגלית\צרפתית?
אנגלית... כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים?
עם גלגלים...
חיפה\תל אביב?
תל אביב

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifI write sins, not tragedies

שם: אור גיל: 14 וחציבערך עיר: אין.
באיזה פורום אפשר למצוא אותך? זהותבדויה, גילמור. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? ממ... מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד
מה אתה הכי שונא לאכול? דגים/בשר/עוף מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? ממ....... מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים? הו יש הרבה. מה הצבע האהוב עלייך? אין מה הצבע השנוא עלייך? אין מה המקצוע האהוב עלייך? ממ אנגלית?
תיאטרון.
מה המקצוע השנוא עלייך? היסטוריה.
מתמטיקה.
איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? ממ רע?
מי הייתה המורה שלך בכיתה א'? מירי.
איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה? ורד ו... לא ממש, היא קצת מעצבנת, אבל בעיקרון היא בסדר. מה הבילוי המועדף עלייך? מוזיקה מה עדיף? שוקו\קפה? קפה
עוגה\עוגייה? ממ תלוי איזו
מצלמה\מיקרופון? מצלמה נראה לי מחשב\טלויזיה? תלוי במצברוח שלי שתיה מתוקה\מים? ממ מתוקה? עט\עיפרון\מכני? מכני?
לפעמים ולפעמים. אנגלית\צרפתית? הו זה קשה :X תלוי כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים? גלגלים
חיפה\תל אביב? חיפה

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

גם לאור הייתה מורה מירי בכיתה א'! גם לאור הייתה מורה מירי בכיתה א'!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo6.gif אכנכון. ../images/Emo9.gif

גם לך!
מירי זה פשוט שם של מורה. אני חושבת שעכשיו בביצפר יש לנו איזה 7.
ועכשיו אני עובדת עם הבן שלה.
אירוניה.

מיטל101

New member
אני..

שם:מיטל גיל:15 ושבעה חודשים עיר:חיפה באיזה פורום אפשר למצוא אותך?הרבה איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?נשואה עם ילדים ובעלת עסק מה אתה הכי אוהב לאכול?נקניקיות וספגטי מה אתה הכי שונא לאכול?בצל מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?--- מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?--- מה הצבע האהוב עלייך?כל הפסטלים מה הצבע השנוא עלייך?צבעים מדכאים מה המקצוע האהוב עלייך?תנ"ך מה המקצוע השנוא עלייך?משפט עברי איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?מדהימה!!הכי טובה בחיים שלי מי הייתה המורה שלך בכיתה א'?רינה איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה?שאולי...הוא המורה הכי מדהים בעולם! מה הבילוי המועדף עלייך?לצאת עם חברים מה עדיף? שוקו\קפה?שוקו עוגה\עוגייה?עוגה מצלמה\מיקרופון?מצלמה ומיקרופון מחשב\טלויזיה?שניהם שתיה מתוקה\מים?מתוקה עט\עיפרון\מכני?מכני אנגלית\צרפתית?אנגלית כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים?עם גלגלים חיפה\תל אביב?חיפה רולזז

עונהנהנהנהנה../images/Emo9.gif

שם:קארין גיל:16 ו9 חודשים בערך
עיר:קרית ים הג'יפה באיזה פורום אפשר למצוא אותך?אורלנדו בלום,ווסטלייף איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?וואלה לא יודעת..רחוק מדי בשביל שאני אחשוב על זה..אני לא יודעת מה יקרה מחר אז בעוד 15 שנה?
מה אתה הכי אוהב לאכול?צ'יפס ואוכל של אמא.. מה אתה הכי שונא לאכול?בצל ועוד כלמיני דברים מגעילים..חח לא חסר מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?לא 'דעת.. מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?כנ"ל.. מה הצבע האהוב עלייך?כחולל מה הצבע השנוא עלייך?ורוד
..חח אבל רק כי הוא צבע שהפקצות אימצו...
מה המקצוע האהוב עלייך?היחסטוריה,אנגלית.. מה המקצוע השנוא עלייך?מתמטיבעעעע
איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?הייתה שנה עם עליות ומורדות..יהיה טוב
מי הייתה המורה שלך בכיתה א'?ענת איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה?רונית..חולה עליהההההההה
מה הבילוי המועדף עלייך?ממ לא אכפת לי מה כל עוד אני עם חברות..חחח מה עדיף? שוקו\קפה?קפהה עוגה\עוגייה?שתיהן מצלמה\מיקרופון?שניהם מחשב\טלויזיה?לא יכולה להחליט שתיה מתוקה\מים?שתיה מתוקה רולז עט\עיפרון\מכני?עט אנגלית\צרפתית?אנגלית כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים?כיסא רגיל חיפה\תל אביב?ת"א

עונה

שם: שקד גיל: 14 בקרוווווווווווווב
עיר: כפר ורדים באיזה פורום אפשר למצוא אותך?: סרטים מצויירים ודיסני
איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?:
מה אתה הכי אוהב לאכול?: הרה, יותר מדי... אמממ שוקולד?
מה אתה הכי שונא לאכול?: עגבניות
מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?: אמממ... לא עשיתי ממש משהו מטורף
... אולי בפרוייטק סולמות וחבלים אז טרזן
שנה לקח לי לעשות את זה
אבל זה היה כל כך כיף
מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?: השפלתי את עצמי כדי לנסות להשלים עם חברה
מה הצבע האהוב עלייך?: כחול מה הצבע השנוא עלייך?: ורוד מה המקצוע האהוב עלייך?: ספורט, אבל בקרוב נתחיל ללמוד אומנות... וזה בכל השנים היה המקצוע האהוב עלי
מה המקצוע השנוא עלייך?: היה ערבית, אבל עברתי למזרח תיכון^^ אז עכשיו ג"ג... למרות שבקרוב נתחלף אז זה יהיה מדעים
איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?: מבחינת לימודים? בע
למרות שפחות נורא ממה שחשבתי>< אמממ מבחינה חברתית דיי בסדר השנה יותר טוב מי הייתה המורה שלך בכיתה א'?: מחנכת? מירי כספי איך קוראים למורה שלך?//אתה אוהב אותה?: מחנכת? לילך... וכן היא חמודה... מה הבילוי המועדף עלייך?: חברימים מה עדיף? שוקו\קפה?: שוקו
עוגה\עוגייה?: עוגה
למרות ששתיהן
מצלמה\מיקרופון?: מצלמה
מחשב\טלויזיה?: שניהם
שתיה מתוקה\מים?: שתייה מתוקה עט\עיפרון\מכני?: העיקר שזה ייכתוב אנגלית\צרפתית?: אנגלית כיסא רגיל\כיסא עם גלגלים?: עם גלגלים
חיפה\תל אביב?: חיפה

וואלה?

כן, אני גרה שם... אמממ... איזו משפחה?
יש סיכוי שאני מכירה
את יודעת, ישוב קטן>< אבל... לא בטוח

משפחת רוזנצוייג../images/Emo3.gif

[מזל שזה מצד אמא...תארו לכן שהיו קוראים לי שחר רוזנצוייג?]

הו../images/Emo122.gif

אה, אני לא מכירה אותם
אבל אמא שלי בטח מכירה אותם>< היא עובדת במעוצה והיא מכירה את כל הכפר בערך
"אמא את מכירה את משפחת X?" "כן, הם חדשים בכפר!"

kittycatbone

New member
לכולם יש משפחה שם../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

יש לי גם חברה שיש לה שם משפחה.. ואני מכירה שני אנשים משם.. כאילו כפר ורדים. אחת מהן, אני חושבת בכיתה ט' או י'...
קוראים לה ליהי

../images/Emo2.gif

ליהי?!?!?!?!?! אני מכירה את ליהי... היא לומדת בכיתה של חברה של מ-ט' שגם איתה הקשר שלי התחיל מהפורום>< עזבו סיפור ארוך
קונ יודעת אותו
בכל מקרה...
הייתי בטוחה שרוב העולם לא יודע שזה קיים בכלל

kittycatbone

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ריייגעעע, דבר ראשון, נוודא שזאת אותה ליהי
בלונדינית כזאת, עם שיער גלי ארוך?? (תלוי אם היא הסתפרה
) הממ לא ראיתי אותה מלא זמן!!!! והכרתי אותה מהתזמורת... היא ניגנה בצ'לו.. אבל הבנתי שהיא הפסיקה..
את מכירה אותה??

למעלה