בזבוז כספים או מטרה מבורכת?

../images/Emo130.gif בזבוז כספים או מטרה מבורכת?

לאחרונה נתקלתי בשתי ידיעות מוזרות ולא גיבשתי את דעתי בנושא. אשמח לשמוע את דעתכם.
100 אלף שקל שיושקעו בהוצאת ספר על כפר סבא- הכספים הם לטובת מחכר. חלק מחברי מועצת העיר התנגדו להצעה שהועלתה ע"י ראש העיר בעיקר שבטענה שיש כבר ספר דומה שיצא כבר לפני כמה שנים והסכומים לא פרופורציונאלים. ההתנגדויות לא עזרו והתקציב עבר במועצת העיר.
140 אלף שקלים הוקצו ליחסי ציבור בתקציב 2006- בתחילה עמד הסכום על 280 אלף אך מועצת העיר אישרה רק חצי ממנו. לדברי מנכ"ל העירייה העיר לוקה בתדמית לא טובה ששיפורה של התדמית ומיתוג שלה יכולה להביא עסקים חדשים ותושבים צעירים לעיר. אז, מה דעתכם?

ba r2 0 1 0

New member
כן קראתי על זה... תסלחו לי אבל זה

פשוט טמטום
בקשר לספר..... הספר הוא למטרה תיירותית. סליחה באמת רגע, אבל מי יבוא לכפ"ס לטייל/לתייר?! מה יש לעשות פה בשביל תיירים שאין בעיר שלהם, או בעיר קרובה יותר אליהם?! פשוט בזבוז. ועוד לא סתם סכום, אלא סכום גדול!!! וזה רק הסכום על המחקר, מה עם הכתיבה, העיצוב, ההדפסה, השיווק, הפרסום?! וזה פשוט לא יביא לעיר שום דבר. בקשר לתדמית העיר.... למרות שזה כביכול נראית מטרה פחות "נחשבת" ו-"תרבותית" אולי מהספר, היא הרבה יותר ריאלית ותתרום הרבה יותר לעיר. אם באמת תהיה תכנית טובה שבאמת תעזור ותצליח להביא הישגים אולי זה באמת יהיה כדאי. בכל מקרה, חלק מאוד מאוד קטן מכל הכסף הזה יכול מאוד לעזור לתושבים שפשוט אין להם. אפשר לעזור להם באוכל בחגים, אפשר להקים כל מיני מרכזים (אפילו לאו דווקא לנזקקים, אלא סתם לילדים או למבוגרים), אפשר להשקיע ב-"שכונות" ויש הרבה דברים שאפשר לעשות עם הכסף. מה שבטוח עניין הספר זה פשוט בזבוז ולדעתי העירייה רוצה כביכול "יוקרה"! יש לנו ספר! זאת דעתי. מה אתם אומרים?

D o o S h a

New member
ממ...

לגבי הספר.. למה התכוונת? "הכספים הם לטובת מחכר" מחקר?
או שאני סתם בורה... ממ.. לפי דעתי אלו סכומים מוגזמים ביותר! יש דברים יותר חשובים להשקיע בהם את הכספים האלה בעיר שלנו. ספר על כפ"ס? מה יקרה אם לא יוציאו עכשיו ספר על כפ"ס? יחסי ציבור? אוקיי.. אולי צריך להשקיע קצת כסף, אם זה יעזור במשהו. רצו 280 אלף?! זה מוגזם. טוב שאישרו רק חצי. לפחות זה

התגובה שלי..../images/Emo85.gif

בקשר לספר- אכן, רעיון שלא היה כדאי לצאת לפועל.ספר דומה יצא לפני שנתיים [או שלוש..] כלום לא ממש השתנה הספר הקודם מכיל בתוכו את ההיסטוריה של כפר.מה יש כל כך לחדש בספר החדש? נחכה ונראה.. יחסי ציבור 2006- אם דבר כזה יושקע באמת למען יחסי ציבור גדולים למען העיר מה טוב..

ShaniNaor

New member
אהה

יש את הספר לכבוד חגיגות ה-100 של כפר סבא... זה הדבר הכי אידיוטי ששמעתי... אני מסכימה עם בר! :)

למעלה