מבצעים
למי שמגיע לחיפה

S r 35

New member
../images/Emo130.gif מבצעים ../images/Emo130.gif למי שמגיע לחיפה

והפעם בנושא קרוב מאוד לל
י: ספרים. אז ככה, קפצתי עם רונקי למרכז חורב ובין סיבוב החנויות שם פקדתי גם את חנות הספרים שלי - "יודן", שהיא גם החנות המועדפת עלי ואת רוב הספרים שלנו אני רוכשת שם. שמחתי מאוד לגלות שהם עושים מבצע על מבחר די גדול ואיכותי של ספרי ילדים: שלושה ספרים ב-99 ש"ח: המבצע כולל קלסיקות לילדים כמו "מעשה בחמישה בלונים", "תירס חם", "איה פלוטו"... סדרת ספרי "כספיון", הספרים הנפלאים של דתיה בן-דור ועוד ועוד ... השלל שלנו: לניר "ספר החלל הגדול" - נושא שהוא מתעניין בו מאוד (כוכבים, גלקסיות, "החור השחור" ועוד מושגים שונים ומשונים בתחום. בשקט יכולה לגלות לכם שגם אני יכולה ללמוד מהספר הזה דבר אן שניים
). לשני הילדים - "כועסים מה עושים"- קובץ שירים וסיפורים של מיטב היוצרים (ע. הלל, שולה מודן, חיה שנהב ועוד...) העוסק בכעס, העלבות, ברוגז, תוקפנות ואלימות - נושאים אקטואליים תמיד. ו"הילדון שלא רצה לישון" של הלן קופר המקסימה - סופרת ומאיירת ספרי ילדים שאני מאוד מאוד מעריכה - בתרגום המעולה של סמדר שיר: אגב שני ספרים נוספים של אותה סופרת "מרק דלעת" ו"קמצוץ של פלפל" משתתפים גם הם במבצע. גם הם ספרים מקסימים שילדי ואני אוהבים מאוד אבל הם יושבים על המדף בחדר הילדים אצלנו כבר מזמן וכבודם במקומם מונח. כמובן שאני לא יכולה להיכנס לחנות ספרים מבלי לרכוש משהו גם לעצמי - אז הרכישה שלי היא "נער החידות ממומבי" שכולם מהללים. רכשתי אותו ב 30% הנחה ועכשיו מובטחים לי כמה ימי טיול בהודו בלי כרטיס טיסה.
כדאי שתדעו שב"יודן" קונים גם ספרים ישנים ותמורת הזיכוי מקבלים הנחות בספרים חדשים שרוכשים ואפשר לקנות מהם גם ספרי יד שניה. לחנות יש סניפים במרכז חורב, מרכז פנורמה והסיטי סנטר בחיפה ואם אני לא טועה גם במדרחוב של זכרון יעקב. עשיתי להם פרסומת אבל מ'כפת לי - זו יופי של חנות

לולי72

New member
בדיוק בצהריים רציתי לשאול אותך

איזה ספר את קוראת עכשיו? גם אני חולללללללללללללללללללללללללת ספרים ואין יום שלפני השינה איזה רבע שעה אני לא קוראת ספר, זה חוק בל יעבור גם אם אני עייפה מתה, אני פשוט חייבת את זה לנשמה. אני עכשיו קוראת את הספר של אמי טאן "אשת אל המטבח" ומתכננת מחר לבקר בספריה להחליף ספרים. גם יובלי שלי מאוד אוהבת ספרים ומאוד אוהבת להמציא סיפורים מתוך הספרים. דרך אגב, גם אצלנו במגדל העמק בשוק בימי שני יש ספרים חדשים שעולים הרבה פחות מאשר בחנויות.

S r 35

New member
גם אני כמוך ...

מאמינה שספרים הם מזון לנשמה ומשתדלת לקרוא בכל יום קצת. עכשיו אני עם מאיר שליו ומעשיות הכפר המופלאות שלו: עומדת לסיים את "כימים אחדים" - פשוט מקסים. שליו במיטבו. למי שלא קרא, מומלץ בחום! אח"כ ממשיכה להודו עם "נער החידות ממומבי" שאמור להיות טוב. על הספר שאת קוראת לא שמעתי. הוא טוב? פרטי, נמקי והדגימי - אשמח לשמוע המלצה. אם את בעניין של ספרים - ממליצה לך מאוד על פורום "ספרים וספרות" בתפוז. הגעתי באמצעות ההמלצות שם לכמה וכמה ספרים נפלאים, שלא הייתי יודעת על קיומם אחרת - במאמרי הפורום יש סקירות וביקורות על ספרים רבים מאוד. טוב לדעת על הספרים בשוק של מגדל-העמק, אני אעדכן את אמי שתחטט שם קצת, כשהיא עורכת שם קניות - אם כי ספרים, במיוחד לילדים, אני אוהבת לבחור בעצמי. לילה טוב

S r 35

New member
או-קי עדן ...

מתוך סקרנות עשיתי חיפוש בפורום השכן, כדי לראות מה אומרים על הספר שאת קוראת. בסה"כ די אהבו אותו שם. אני מבינה שהספר מדבר על סין. אני מרותקת לתרבות הזו. לא מזמן סיימתי את "סיפור כתוב במניפה" (היום מכרתי אותו חזרה ל"יודן"). ספר נחמד וחביב, אבל ציפיתי ליותר... אם את רוצה המלצות לעוד שני ספרים סינים טובים - לפחות למי שאומרים בפורום "ספרים וספרות" (אני עוד לא הספקתי להגיע אליהם) - אז הנה: "בתו של מרפא העצמות" - של אמי טאן. ו"כסא הקשירה" של קטרין הריסון. אם הודו מעניינת אותך - יש ספר מ ד ה י ם ! אחד הספרים המדכאים אבל גם הטובים ביותר שקראתי בחיי: הוא נקרא "איזון עדין" = 750 עמ' ששווים כל רגע שאת משקיעה בהם. פשוט ספר נפלא.

לולי72

New member
שרה - קראתי לא מזמן את סיפור כתוב במניפה

ספר עצוב משהו. תודה על ההפניה לפורום הזה, עדיין לא הספקתי להיכנס אבל אני באמת מכינה לעצמי רשימות של ספרים שאני רוצה לקרוא ולא תמיד מוצאת את זה בספריה. אני רשמתי את שני הספרים שהמלצת לי עליהם. סין לא ממש מעניינת אותי אבל אני אוהבת את הסופרת הזו. היא גם כתבה את "חוג שמחת המזל" (אמי טאן). ולא תאמיני, אבל קראתי את כל הספרים של................הארי פוטר ואני שונאת מדע בדיוני וקסמים אבל התמכרתי לספרים, מחכה לספר האחרון שיצא בעברית בדצמבר.

S r 35

New member
"חוג שמחת המזל" הוא סרט מדהים!

מאוד אהבתי אותו. חשבתי שאת בקטע סיני בגלל שזכרתי שכתבת כאן פעם על "סיפור כתוב במניפה" אותי תרבות סין מרתקת. מאוד מקווה גם לבקר פעם במדינה המעניינת הזו. אוהבת ספרים וסרטים על סין, אבל יש לי בעיה כשהאמריקאים נכנסים לתמונה - זו אחת הסיבות שהיה לי קשה קצת עם ליסה סי - שהיא אמריקנית-סינית. בגלל זה גם "הפנסים האדומים" שהוא סרט סיני אותנטי (עם השחקנית גונג לי המדהימה והיפיפיה ששיחקה, אגב, גם ב"זכרונותיה של גיישה") הרבה יותר טוב מ"חוג שמחת המזל" שהוא הפקה אמריקאית. רצה המקרה ובמשפחה שלי יש שתי בחורות סיניות: שניים מבני המשפחה שלנו יצאו לסין למטרות עבודה וחזרו משם עם סיניות. מאוד יעניין אותי לשוחח איתן על "סיפור כתוב במניפה" למשל ועל מנהג הקשירה האכזרי, שאני מקווה שהוא עבר מהעולם - אם כי נראה לי שהוא עדיין קיים באזורים כפריים נידחים. "הארי פוטר" מקסים! קראתי שניים מהספרים באנגלית - הנאה אמיתית. מתישהו בזמני הפנוי שאין לי, אני אגיע גם לאחרים... גם אני לא משתגעת על מדע בדיוני - זה התחום של הזוגי.

למעלה