../images/Emo130.gif

יש שמועה כזאת שבאירלנד אמנים מכל התחומים לא משלמים מס הכנסה למדינה שלהם.נראה לכם נכון?אולי שגם פה יפעילו רפורמה כזו?לא נראה לי ,בכל הכנות.אבל זו יוזמה מאד יפה וזה מעודד יצירה חופשית.

jonbaum

New member
זה נכון

זה בהחלט דבר חיובי, הבעיה היא שאין תקרה על הסכום שהם יכולים להרוויח בלי לשלם מיסים, ולכן זה בהחלט פתוח לניצול לרעה. זה מיועד במקור לכל מיני ציירים עניים בכדי לעזור להם, אבל זה כולל גם אנשים כמו BONO שבהחלט היו צריכים לדעתי לתרום מכספם למשרד האוצר האירי.

../images/Emo101.gifיש לי רעיון

אני ציירת מתחילה
וענייה
אנא אנשים ,יש פה ציור אורגינלי בשמן שלי עם ציטוטים של איינשטיין ו-ווילד זו יצירה שרצו ממני שאציג בתערוכה בשיא הרצינות,אולי מישהו מכם יכול לסדר לי איזה עבודה באירלנד? גם אני ארוויח וגם לא אשלם לאוצר.

jonbaum

New member
את צריכה להיות תושבת אירלנד בשביל זה

כלומר habitual resident שזה אדם שמבלה את רוב זמנו באירלנד. את לא חייבת להיות אזרחית בשביל זה, אבל השהות כמובן חייבת להיות חוקית. אגב, מבחינת מקוריות, אני משוכנע שהציור(ים) שלך יעמדו בקריטריונים.

jonbaum

New member
הציורים יפיפיים

אז אולי באמת כדאי לך לבוא לגור באירלנד. את לא תאמיני איזה מחירים אנשים משלמים כאן על ציורים. פשוט טירוף. אני מצרף דוגמא.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהיצירה הזאת

עושה לי דה-זה-וו ליצירות של סזאן....

GnarledCynic

New member
הציורים יפהיפיים

אף על פי ששני הוריי עוסקים באומנות אני לא מבינה בה כלל. אבל אם זה שווה משהו, אהבתי אותם מאוד, במיוחד את השני. החלום שלי הוא לעבור לגור באירלנד ולעסוק במוזיקה, אני מאוד מקווה שסידור כזה יתאפשר בעתיד אף על פי שזה באמת בגדר "חלום" ולא תכנון.

למעלה