הצגות.

../images/Emo132.gif הצגות.

בכפ"ס ישנם שני אולמות תאטרון (ספיר ויד לבנים). איזה הצגות ראיתם שם? איזה הצגות הייתם רוצים לראות? אשמח לשמוע.

Super Chuly

New member
הממממ

חוץ מהעובדה שהופעתי שם בשלוש שנים האחרונות (בטקסי רבין העירוניים), ראיתי שם ממש טיפה הצגות, בעיקר דרך בצפר. אני זוכרת שראיתי שם את "צלילי המוסיקה" ואת "הגיבן מנוטרדם" כשהייתי קטנה... ליהי :)

Super Chuly

New member
ואיך שכחתי?!

ההצגה המדהימה "חתול רחוב", ואת ההצגה העוד יותר מצויינת "קשר הירח". ליהי :)

Double U

New member
את צלילי המוסיקה?!

אין סיכוי. הבמה שם (גם בספיר וגם בהיכל התרבות) קטנה מדי בשביל שיככב שם מחזמר בהפקה כזו (מבחינת מספר אנשים ותפאורה)

Super Chuly

New member
תתפלא

חני נחמיאס אפילו עברה לידי בשיר "הרועה הבודד" (כשהיא והילדים יורדים לקהל)... ואגב, הבמה של היכל התרבות ענקית... ליהי :)

Double U

New member
חבל שלא משחזרים את ההפקה של אז...

והבמה בכלל לא גדולה|:

ba r2 0 1 0

New member
האמת בעיקר הצגות מבית הספר....

האחרונה הייתה "שמוליק של זהרה".... נחמדה.... לא הכי מעניינת בעולם אבל בסדר (אולי כי קראתי את הספר עליו מבוססת ההצגה-"לאהוב עד מוות"/דבורה עומר לפני.... אז ידעתי כבר מה הולך להיות").... היה גם "החתונה של אדיס"-הצגה פשוט מ-ה-מ-מ-ת
אההה ואת המופע "אלומיניום"
אוי זה גם מופע ממש מדהים
האמת שב"בר-לב", את רוב ההצגות מביאים אלינו, לאשכול-פיס, אבל מדיי פעם, שיש הצגה לכל בית הספר, לוקחים אותנו להיכל התרבות...

ShaniNaor

New member
אגב הצגות באשכול...

חחחחחחח אתה מוזמן ללכת ללוח מבחנים ואירועים שלנו. חפש את ההצגה "בעלת הארמון" סתכל על התאריך המדהים. תפנים, וחסר לך שאתה שוכח להגיד לי מזל טוב! :) שמוליק של זהרה היה ממש גרוע. גם החתונה של אדיס. אלומיניום.. המ. נחמד, לא יותר.

Super Chuly

New member
חחח "בעלת הארמון"

אתם בטח תראו את הגרסה החדשה של אנסמבל תיאטרון הרצליה, שהעלה את ההצגה כשנה- שנתיים אחרי שאני ראיתי את ההפקה שלפני כן... היה פתטי. קטעים כמו: "לנה, איך קוראים לך", ומבטאים מטופשים ומוגזמים... היה מפדח... עד היום אני צוחקת על זה עם חברים מהחטיבה ליהי :)

Double U

New member
מי יכול לשכוח!!!!!!../images/Emo65.gif

אבל למקרה שאני אשכח:
:$ סתם!

למעלה