זורנזון והבאבא סאלי
.

../images/Emo132.gif זורנזון והבאבא סאלי ../images/Emo62.gif.

בהשראת דבריה הגאוניים של innocence הגעתי למסקנה שעלינו לתת את הקרדיט המגיע על הצלחת התוכנית גם לבאבא
. הבעת הפנים שיש לו כשהוא מביט בזורנזון... קשה לי להגדיר את זה, משהו עמוק נורא
. אבל זה משתלב נהדר, מאוד מוסיף לקטעים. תארו לעצמכם את הבאבא בקטעים האלה ללא הבעת הפנים ה... בבסלית הזאת! ספקולציות בנוגע למשמעות מבטו המסתורי של הבבסלי בקטעים עם זורנזון לכאן, בבקשה
. השערה שתגרוף מספר הכי גבוה של
ים תנצח בתחרות על התואר
הבאבא-סאלי של הפורום
(
: אוקסי, שבסוף לא תגיד שלא אמרנו לך שמדובר בתחרות
). משתתפים קבועים, גולשים מזדמנים וקוראים סמויים יקרים! צחקתם מספקולציה? אל תהיו כפוי טובה ותגיבו עם
, בבקשה! אנשים משקיעים את נשמתם וקורעים את עכוזם כאן
. רק
אחד לכל השערה שאהבתם, הצבעה כפולה תיחשב כהצבעה אחת. הסתייגות: אני מודעת לעובדה שהבבסלי זו תמונה, אני אתאיסטית, אני מאוד אוהבת את העם היהודי ואני חולה על ישראל
. תתנהגו יפה בבקשה, אין לי הרבה זמן לגלישה באינטרנט היום
.

על עיקרון שרשור הסטראוטיפים,

ניתן להגיב עם כמה פרשנויות שרוצים, כל אחת בהודעה נפרדת אחרת ייספרו לכם פחות
ים. סגירת הקוים תתבצע ב-13:45 ביום ראשון הקרוב.
: שוט
!

יכול גם להיות שגירד לו האף,

והיות שלא היה לו ידיים הוא פשוט סבל בשקט בלי קשר לזורנזון. וכשהסתכל עליו, הסתכל בתקווה - כי לזורנזון היו ידיים
. אבל זורנזון היה אטום ולא גאל את הבאבא, איזה עצוב זה
... מד שני זו לא אשמתו של זורנזון שהבאבא לא יכול לדבר
.

../images/Emo62.gif שאלה פתוחה נותנת למשתתפים אחרים

הזדמנות להרוויח נקודות ע"י הצרת עולם האפשרויות. עשו זאת אם יש לכם רעיון בעל פוטנציאל טוב
. ובכן, ואם זה היה ציטוט מסרט שעבר בראשו של הבאבא, איזה ציטוט זה היה יכול להיות ( נא לא לציין את המקור, המנחש הראשון מקבל
אחד לחשבונו בתחרות)
?

זה לא הולך להיות לכם קל לנחש ../images/Emo201.gif,

I just hear him whispering in my brain. Sometimes he talks for hours and wouldn't shut up
.

otk

New member
הבאבא חשב לעצמו, כל אימת שסיון הצליחה

לגייס מספיק נוירונים על מנת לפלוט לעברו של זורנזון קיטורים אודות החיים בוילה, "I'm too old for this shit", כפי ששחקן שחום עור כלשהו היטיב לנסח. זורנזון הביט על תמונתו של הבאבא וכמו קרא את מחשבותיו הנהן בהסכמה מהולה בייאוש.

למעלה