לדעת הכל- ה ש א ל ו ן

odery

New member
../images/Emo132.gifלדעת הכל- ה ש א ל ו ן../images/Emo41.gif

שם גיל עיר השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתח לשגרה היה: שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה: "אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי: לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה: מסר חשוב לאומה: חגים שמחים בעזרת ה'

leka27

New member
../images/Emo12.gifאיזה שאלות קשות

גיל: 24 (לא השתנה הרבה משבוע שעבר :) ) עיר: ירושלים השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתי לשגרה היה: סתם מוזיקה שקטה שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה: למרגלותיך/עילי בוטנר וענת בן חמו "אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי: מתה מפחד לצאת מהבית בפורים- מלחמות עולם בחוץ (למה מישו חושב שנפצים זה מגניב??). מזל שסעודת פורים אצלנו... לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה: נראלי גדול עלי... מסר חשוב לאומה: להתחיל עכשיו? כמה זמן את נותנת לי?
צום מועיל לצמים מחר...

odery

New member
עד שאתם זזים

אודליה
י-ם
השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתח לשגרה היה::מודה אני והחיים. שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה: שובי השולמית של בן סנוף מסתבר ששנאתי אותו בלי סיבה,עכשיו אני פשוט לא אוהבת את הקול העדין מידי שלו,אבל זה שיר תותח!
"אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי: אני מחפשת אורחים לסעודת פורים!!!!
לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה:בתור עמיר הייתי מוציאה את הדיוידי,בתור אבי הייתי מתחילה להופיע בכל שבוע ביישוב אחר
מסר חשוב לאומה:אם רק היינו יודעים איזה כח יש למילה רעה שנשארת בפה ולא יוצאת,היינו סותמים לנצח.

משה חפץ

New member
מוטב מאוחר...

מושיקו חפץ 27 רמלה תובב"א לא התאים לי שיר, התאים לי שקט... שיר שנטחן לאחרונה: לבנת כנף של יוני יעיש ותומר מתנה. חגגנו עם הגרעין התורני ברמלה והיה שמח! לו הייתי עמיר הייתי חושב... לו הייתי אבי הייתי פורש כנפיים ויוצא לדרך חדשה לבד... מסר חשוב: לשמוח והרבה!

למעלה