תתעוררו פורום! סקר חדש!!!

../images/Emo133.gifתתעוררו פורום! סקר חדש!!!../images/Emo124.gif

מחכה לכם בסרגל העליון שתענו לו, אבל אני אשאל גם כאן כדי לקבל תשובות קצת יותר נרחבות: מה עוד אתם שומעים חוץ מרגאיי? האם אתם אוהבים כל מוזיקה באשר היא, או שיש משהו ספציפי? איזה אומנים מיוחדים שהם לא אומני רגאיי אתם אוהבים? ספרו לנו ונשכיל. מחכה לתשובות של כולכם! (שלי יגיעו בהמשך) גיל.

s h i d a n

New member
אלביס חופשי יעני

וכל התקופה של שנות ה50-60 בעיקר אלביס beach boys, niel sadaka ועוד כמה פסיכדליה של סוף שנות ה60 תחילת ה70 cream, king crimson, pink floyd, jefferson airplane, doors וכאלה בסגנון Fאנק חופשי - maceo parker, sly and the family stone, earth wind and fire, james brown, george clinton ג'אז גם בא בטוב אבל אני לא חופר בזה כלכך חוץ ממיילס דייויס

bigwill

New member
קצת מהכל אנאערף..

מזרחית טיפה.. סופט רוק שבא בטוב.. אבל כמעט תמיד reaggae music =]

../images/Emo121.gifהו הו הו

זה מתחיל ברגאיי ועובר לFאנק, משם לרוק ואז לפרוג (camel בעיקר) ומגיע בסוף לקלאסי. עובר בדרל על כל סיגנון אפשרי. ספרייה מלאה בדיסקים ועדיין אני מרגיש שאין לי מה לשמוע...

סוגי מוזיקה :))

חוץ מרגאיי בכל הצלילים והצבעים: כל הסאטלות-
פינק פלויד, דורס, ג'ניס ג'ופלין, ביטלס וג'ון לנון, קווין, בוב דילן, גאנז, ביצ' בוייז, ג'ים מוריסון וחברים נוספים.. כל המרגשים
סקורפיון, אייר סופלי, בוני טיילור, קרמבריז וכו'.. (גם טריקי ומאסיב אטאק) מוזיקה ישראלית ועיברית
עוזי חיטמן, יהודית רביץ, כנסיית השכל, חמי רודנר, נטאשה וארקדי דוכין, איפה הילד, המכשפות, כוורת, אריאל זילבר, גידי גוב, מאיר אריאל, שלום חנוך, יזהר אשדות, אהוד בנאי, לאה שבת, אריק אינשטיין, שבק, מוש בן ארי, עידן רייכל, שבע!!, כל הלהקות הצבאיות:), מוקי וכו'... כל המדיטשן
והמוזיקת עולם, יש לי סטוקים! יא-אללה
כל המזרחית
לא יודעת.. יש כמה שמוציאים ממני ת'ערסית שבי
נראה לי כתבו עליי את 'את יפה' של עידן יניב
פייי יש עוד כל מיני סוגים מוזיקה, אבל לא הכי שווים ציון
שיהיה אחלה יום
-כשף!

Chenipeper

New member
הרחבות בקטנה..

אוקי ת'אמת ראגיי זה הסגנון המועדף עליי כשאני הולך למסיבה או כשאני בבית. בדרך לעבודה אני שומע רק הארדקור(כן אני האחוז בפורום ששומע הארדקור :) ) אבל בכללי שומע הכל עם דגש על ראגיי והארדקור. מרבי שנקר עד לדברים פסיכים של הארדקור :)

vigiman

New member
רגאיי+הארדקור=באד בריינס

הם אולי לא הכי מראים השפעות של כל סיגנון אבל עושים בלי קשר אחד לשני אחלה הארדקור ואחלה רגאיי מכיר?

vigiman

New member
כן מכיר בקטנה,הם גם תותחים

אני אוהב תשילוב הזה בין ראגא לרוק לפעמים

xXx Shiraz xXx

New member
באופן כללי אני שומעת הכל

מממ במסיבות אני אוהבת ראפ וארנבי ושיט כאלה =] פופ לא בכוס התה שלי (כמעט.) ממ אני אוהבת את הביטלס, פינק פלויד, ובכלל רוק מהתקופות האלו... מהארץ - כנסיית השכל =] באופן כללי אני לא אומרת יותר מדי "לא" למוזיקה אבל דכאון- NEVER. אותו כנ"ל לגבי מטאל וכיו"ב.

smile14

New member
מממ..קשה

אלקטרוני.- האמת שדי התחלתי עכשיו אז אני לא מכירה כולכך אבל שפונגל הם מלכים ישראלי- כנסיית השכל. אלג'יר, משינה וכול הרוק והקלאסיקות- ביטלס. פינקפלויד. נירוונה לא יודעת יש הרבה ואני עצלנית ולני קרביץ הוא פשוט טוב! לא מכירים אותי פה אבל אני אשתדל להגיב יותר..

Dtiup

New member
אוהוהה

נתחיל כמובן מ FUNK והרבה, כמה שיותר, מכל כיוון ומכל שנה. הרבה ראפ בעיקר לא מיינסטרים.. אולדסקול גם כמובן. דאב לסוגיו. סול איך לא. דראםנבאס- ג'אנגל.. צ'יל. מי שרוצה להגדיל את הלקסיקון אומנים שלו ורוצה פירוט אז בשמחה =)

בארור!

מוזיקת רוק פסיכדאלי\בלוז רוק מסוף הסיקסטיז ותחילת הסבנטיז.. דברים כמו ג'ימי הנדריקס אקספיריאנס, cream, creendce clearwater revival, deep purple, janis joplin, the who, the doors, led zeppelin, david bowie, the beatles ושות'.. ברור שיש עוד המון להקות שאני שומע שהם לא רק בסגנון הזה, אבל זה הזרם המרכזי. בישראל, יש המון.. שלום חנוך לפי דעתי האמן הכי גאון שנולד בארץ הזאת, באמת הוא בסטנדרטים של אמנים שציינתי בהתחלה לפי דעתי.. אריק אינשטיין אחלה דבר, איפה הילד, הקספרים, שבק ס', אביב גפן, אחרית הימים(וואחד הרכב), פורטיסחרוף(גם פורטיס אמן ברמה לא של הארץ), הדג נחש, ג'ירפות, המכשפות, היהודים, כוורת, קוואמי, מוקי שופים בופים, והגדול מכולם- *טרררררר* מאיר אריאל!!!

../images/Emo121.gifבהחלט הגדול מכולם.

אבל עם כל הכבוד לשלום חנוך (ויש כבוד ענק לבנאדם!) יש אומנים הרבה יותר גדולים בארץ לדעתי. והרי הרשימה: שלמה גרוניך מתי כספי יוני רכטר כוורת (לדעתי אחת הלהקות ששינו את הפנים של המוזיקה בארץ) צליל מכוון (אחד האלבומים הטובים ששמעתי)

noa08128

New member
כ"כ המון אמנים.

אז הלכתי על זה שאני שומעת הכל מהכל. בעיקר : דאב טראנס פיסכודלי רוק מהסיקסטיז וסבנטיז רוק פסיכודלי ועד תימנית מרגול ופ'אנק ופאנק

strungout

New member
הרבה פאנקרוק

הרבה הרבה פאנקרוק drum&base/ jungle מטאל ג'וני קאש וכל דבר שבא בטוב :)

vigiman

New member
וואי יש כל כך הרבה

רגאיי זה הסגנון שאני הכי אוהב לשמוע,לרקוד לשיר ולנגן\ליצור.בקיצור האהוב עלי אבל אני עדין שומע עוד שירים ולהקות מכל מיני סיגנונות. רשימת אומנים יהיה ענק מדי ואני אשכח בדרך כמה אבל אני שומע הכל- רוק קלאסי,פ'אנק,רוק אלטרנטיבי(אני מתכוון כל הרוק הלא כבד כל כך שאני לא יודע לקטלג),היפ הופ מכל מיני סוגים,אלקטרוני מכל מיני סוגים,דראם אנד בייס וג'אנגל,דאב,סקא,פאנק,סקא-פאנק,מטאל,טיפה הרדקור,צ'יל אווט,רוק ישראלי.. one love

למעלה