poetry in motion 23.6

PsyHost

New member
../images/Emo134.gif poetry in motion 23.6

on the 23rd this month youwill be entertained by the followin: baboon sound laroz sound system sabo(solico) 22:00 kibbutz ein harod

PsyHost

New member
עדכון עדכון עדכון ....

זה הולך להיות משהו מטורף.. לרוז מגיע לנגן לייב!!! זת'ומרת שלרוז מגיע עם גיטרה באס ובנוסף לנגן על מערכת תופים! סאבו יהיה על הדיג'יי ובהחלט יהיה שמח!!! צפו לעוד הפתעות ולאווירה מנצחת!!! יאללה בואו! פרטים: 052-8695282 052-8347428

PsyHost

New member
ועכשיו גם יש פלייאר !

ממש נחמד שרק אני מגיב פה לארוע כזה רציני... חשבתי שאתם יותר רציניים מזה !

eviaman

New member
השילוב הזה של סאבו וLAROZ

אז ככה, בשישי האחרון 16.6 סאבו ולרוז היו בגרין פאב בקיבוץ ניר עם , אני אישית לא הגעתי, וחבל... כי אמרו לי ששני החבר'ה האלה פשוט הפציצו!!!! ושסאבו בכלל נתן סט מטורףףףףף סטייל סוליקוו... ובכלל כל מי שהיה שם נורא נהנה, ואמר שהיה מאוד איכותי. אז אני הבנתי שעשיתי טעות ולא הלכתי... אז עם אתם יחסית קרובים לעין חרוד, כדי לכם לכם ללכת לערב הזה... על תחזרו על הטעות שלי.

S t o l a

New member
מהה??

חבל שלא שמעתי על ההופעה הזאת בשישי האחרון... אביה, תן יותר עדכונים על מסיבות באזור הדרום!! תודה (-: ו-וואלה אם לא הייתי בחו"ל הייתי נותן קפיצה לצפון... נשמע שהולך להיות מצוין!

eviaman

New member
אין בעיה,מעניין לדעת...

מאיפה אתה בדרום? , אני פשוט לא יודע מי כאן מהדרום חוץ מאיזה 2 חבר'ה כאן ... בכל זאת , אני יפרסם...!

S t o l a

New member
גן יבנה :)

לא ממש דרום.. אבל בול באמצע... אין בעיה להגיע דרומה.. ואין בעיה תל אביבה (-:

PsyHost

New member
המסיבה בכלל בצפון ../images/Emo163.gif ../images/Emo195.gif ../images/Emo9.gif

eviaman

New member
אנו יודעים זאת, סתם מדברים על ...

גן יבנה והבנות שם , עם תסתכל בהודעה שהכנסתי על לארוז וסאבו... כיוונתי את כולם לעין חרוד סע ברכה והרבה בהצלחה!

S t o l a

New member
כן ... אחלה של בנות ../images/Emo13.gif

בכלל אחלה של אנשים...!! זזתי לנתב"ג.. שיהיה לכם סופש לפנים! לא משנה מה שתעשו בו! שיהיה רק טוב !!!

Jah 3

New member
מקווה שייצא

אלוהים זרק אותי בחיפה... שזה קצת רחוק מהסלואו אבל סתם, חיפה עיר יפה..

אמרת שאתה בא לסלואו משה בשישי..

אז אמרתי שתבוא להגיד שלום.. כי גם אני אהיה.. ואתה יודע מה שמתי לב?! שבתור בחור אתה מסמיק הרבה ---->
חהחה
-כשף!

למעלה