קוקילידה..!

butterfly211

New member
../images/Emo137.gifקוקילידה..!../images/Emo28.gif

זה נחוץ... על עצמך: 1. שם: 2. גיל: 3. מיקום בארץ: האם אתה: 4. מאחר הרבה? 5. עובד? 6. אוהב את המשפחה שלך? 7. אוכל מילקי? 8. יש לך אובססיה\סטייה? 9. אוהב חורף? 10. מבריז הרבה מביצפר? 11. מדבר הרבה בטלפון? 12. מקבל ציונים טובים? 13. כותב שירים\סיפורים? 14. משתדל לאכול בריא? 15. חושב על עצמך לפני אחרים? 16. חוסך כסף? 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? 19. קונה מתנות? 20. חושב שאתה בנאדם טוב? האם אי פעם: 21. שיקרת? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? 25. ישנת עם רדיו דלוק? 26. עם טלוויזיה דלוקה? 27. לא ישנת יום שלם? 28. היית במחשב כל הלילה? 29. היית בחו"ל? 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? 32. חיבקת מישהו מפורסם? 33. הופעת על במה? 34. גנבת משהו? 35. תפסת טרמפ? 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? 37. הלכת לאיבוד? 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? 39. נשברה לך שן? 40. עישנת סיגריה? מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? 42. שקנית? 43. ספר אחרון שקראת? 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? 45. הופעה אחרונה שהיית? 46. דיסק אחרון ששמעת? 47. שיר אחרון ששמעת? 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? 51. אדם אחרון שראית? 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? 53. אדם אחרון שחיבק אותך? 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אהובים: 56. צבע אהוב? 57. סרט אהוב? 58. ספר אהוב? 59. זמר\ת\להקה אהובה? 60. דיסק אהוב? 61. שיר אהוב? 62. תוכנית טלווזיה אהובה? 63. מאכל אהוב? 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? 65. מקצוע אהוב? 66. זמן ביום? 67. ממתק\חטיף אהוב? 68. אתר אהוב באינטרנט? 69. ערוץ אהוב? 70. קליפ אהוב? העדפות: 71. אביב או סתיו? 72. קפה או תה? 73. כתום או צהוב? 74. טלפון או פלאפון? 75. סלקום או אורנג'? 76. שוקולד מריר או חלב? 77. שיער אסוף או פזור? 78. ירח או שמש? 79. קולה או ספרייט? 80. קור או חום? 81. אילת או חרמון? 82. עיינים ירוקות או כחולות? 83. קרמבו או גלידה? 84. לילה או יום? 85. דיסקמן או מערכת? 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? 87. השיר שלנו או מיכאלה? 88. שחור או לבן? 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? 92. פסטיגל או פיטר פן? 93. נעלי בית או יחפים? 94. סבון רגיל או נוזלי? 95. ביצפר או צבא? ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? 99. האם נהנת לענות עליו? 100. תן ציון לשאלון:

butterfly211

New member
......../images/Emo88.gif../images/Emo129.gif

על עצמך: 1. שם: ניקס 2. גיל: 15 ושישה ימים
3. מיקום בארץ: מקום תקוע האם אתה: 4. מאחר הרבה?
5. עובד? לא אבל בקרוב 6. אוהב את המשפחה שלך? לפעמים 7. אוכל מילקי?
זה עם עצמות מרוסקות
8. יש לך אובססיה\סטייה?
|
9. אוהב חורף?
!!!!!!1 10. מבריז הרבה מביצפר?
11. מדבר הרבה בטלפון?
12. מקבל ציונים טובים?
.. הממ 13. כותב שירים\סיפורים?
14. משתדל לאכול בריא? חחחחחח לאא!!!
|X 15. חושב על עצמך לפני אחרים? די..
16. חוסך כסף? חחח אני!? אבל כרגע כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?
18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?
יותר מידי.. 19. קונה מתנות?
20. חושב שאתה בנאדם טוב?
/
האם אי פעם: 21. שיקרת?
22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?
-.-" 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?
24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?
25. ישנת עם רדיו דלוק?
26. עם טלוויזיה דלוקה?
27. לא ישנת יום שלם?
28. היית במחשב כל הלילה?
29. היית בחו"ל?
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?
31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?
32. חיבקת מישהו מפורסם?
אולי.. נראה לי עדי עזרוני?
33. הופעת על במה?
34. גנבת משהו?
35. תפסת טרמפ?
36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?
איכ! 37. הלכת לאיבוד?
38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?
39. נשברה לך שן?
40. עישנת סיגריה?
מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? שוקולד 42. שקנית? ספוג כזה עם מלאאאא שמן וסוכר...
43. ספר אחרון שקראת? משהו באנגלית לבוק ריפורט
44. סרט אחרון שראית בקולנוע? וווואו זה היה מזמן... "ילדות רעות" 45. הופעה אחרונה שהיית? לא זוכרת 46. דיסק אחרון ששמעת? לא זוכרת אני שומעת מהמחשב 47. שיר אחרון ששמעת? איכס משהו מזרחי כבד כזה מהשכנים... ("אחות קטנההההעעהעהע... לאן הלאאאאאעעכת??!!?#$!%#!%#!@"
) 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? מנגינה של שיר לא מזוהה
49. מה הדבר האחרון שהדפסת? חחח לפני שנייייםםם רבות.. לא זוכרת 50. אתר אחרון שביקרת בו (לפני זה)? פורום שממנו לקחתי את השאלון ואני לא זוכרת איזה. 51. אדם אחרון שראית? אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? לא זוכרת 53. אדם אחרון שחיבק אותך? חברה א' 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? חברה ב' 55. אדם אחרון שצעקת עליו? חברה א' אהובים: 56. צבע אהוב? סגול/ כחול/ שחור 57. סרט אהוב? יש הרבה 58. ספר אהוב? הארי פוטרים וג'ורג'יה 59. זמר\ת\להקה אהובה? אין מסויים 60. דיסק אהוב? איזה דיסק%@#%! אני אוהבת את קאזה 61. שיר אהוב? יש המוןןן 62. תוכנית טלווזיה אהובה? מכושפות
63. מאכל אהוב? פיצה וספוג 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? יש הרבה
65. מקצוע אהוב? איכסס 66. זמן ביום? לילה..
67. ממתק\חטיף אהוב? ממתק קליק וחטיף כיפלי קטשופ 68. אתר אהוב באינטרנט? תפוז? 69. ערוץ אהוב? 3 70. קליפ אהוב? לא יודעת העדפות: 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? פרנץ' ונילה 73. כתום או צהוב? כתום 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? פזור 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? קולה 80. קור או חום? קור
81. אילת או חרמון? אילת כי החרמון זה סתם קקע וכולם נדחסים לשם 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות 83. קרמבו או גלידה? גלידה 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? מערכת אבל כשזה נחוץ אז דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו למרות שאין לי יס אבל ראיתי כמה פרקים וזה ממש חביב
88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? לא יודעת 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי 92. פסטיגל או פיטר פן? איכס אף אחד!! 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית קשוחות 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? חחחחעחע אף אחד ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? לא יודעת 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? כנ"ל 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? די אבל זה טוב כרגע
99. האם נהנת לענות עליו? כן 100. תן ציון לשאלון: 3

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifקוקי-לידה! תקראו? לא נראה לי..

על עצמך: 1. שם:
רוני
2. גיל:
אמ... בקרוב 14. אה, שחושבים על זה, בדיוק עוד חודשיים. 3. מיקום בארץ:
רעננה האם אתה: 4. מאחר הרבה?
אני, בחיים לא מאחרת, בחיים! אם יש משהו שאני שונאת בטרוף, זה שמאחרים. 5. עובד?
הייתי רוצה, אבל אני קטנה מדי.. 6. אוהב את המשפחה שלך?
מאד. 7. אוכל מילקי?
אוכלת, אבל לא סובלת... 8. יש לך אובססיה\סטייה?
שנה שעברה הייתי טיפה אובססית להארי פוטר, עכשיו ירד לי ממנו, אבל לקראת הסרט הרביעי אני אחזור עם האובססיה... 9. אוהב חורף?
מתה על חורף 10. מבריז הרבה מביצפר?
יותר מדי, הייתה אספת הורים לפני שבוע ואז אמא שלי גילתה על זה... היא לא כעסה כי אני מבריזה משיעורים לא חשובים, אבל בכל זאת, לא נעים. 11. מדבר הרבה בטלפון?
כן 12. מקבל ציונים טובים?
רק בחשבון ובאנגלית יש לי ציונים טובים 13. כותב שירים\סיפורים?
חחח לא. 14. משתדל לאכול בריא?
משתדלת... 15. חושב על עצמך לפני אחרים?
תלוי במצב... 16. חוסך כסף?
ביינתים לא. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?
לא יודעת תלוי.. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?
בטח! 19. קונה מתנות?
למי? 20. חושב שאתה בנאדם טוב?
כן האם אי פעם: 21. שיקרת?
בטח, מי לא שיקר? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?
לא זוכרת... 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?
כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?
בפנים? לא. 25. ישנת עם רדיו דלוק?
אני כל לילה ישנה עם רדיו דלוק... אני לא יכולה להרדם כששקט מסביבי... אבל זה רדיו מיוחד הוא נכבה לבד אחרי שעה, כך שזה לא בזבוז חשמל... 26. עם טלוויזיה דלוקה?
אין לי בחדר טלוויזיה, אבל במקומות אחרים בבית כן.. 27. לא ישנת יום שלם?
כן... בכל מיני טיולים ומסיבות 28. היית במחשב כל הלילה?
לא... 29. היית בחו"ל?
כן! 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?
לא.. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?
לא שזכור לי 32. חיבקת מישהו מפורסם?
לא 33. הופעת על במה?
כן, אם נחשב כל מיני הופעות בית ספר, והופעת בלט כששהייתי קטנה.. 34. גנבת משהו?
אני יודעת שכן, אני כבר לא זוכרת מה.... מזמן... 35. תפסת טרמפ?
לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?
איכס! לא! למה? 37. הלכת לאיבוד?
נראה לי כשהייתי קטנה.. או שלא.. לא יודעת 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?
כן 39. נשברה לך שן?
נשברה? לא. 40. עישנת סיגריה?
לא.. הייתי רוצה לנסות מה הדבר האחרון: 41. שאכלת?
במבה 42. שקנית?
קפוצ'ון 43. ספר אחרון שקראת?
אני קוראת הארי פוטר 5 באנגלית (בפעם השניה) 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?
ווימבלדון 45. הופעה אחרונה שהיית?
לא זוכרת 46. דיסק אחרון ששמעת?
דיסק צרוב שלי 47. שיר אחרון ששמעת?
מה שאני שומעת עכשיו Red Hot Chili Pepers - Californication 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש?
Linkin Park - Faint אלוהים, זה שיר מדהים! 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?
עבודה בהיסטוריה 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?
פורום לינקין פארק 51. אדם אחרון שראית?
סבתא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה?
אף אחד... 53. אדם אחרון שחיבק אותך?
סבתא.. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון?
אלה 55. אדם אחרון שצעקת עליו?
אלה, כי דיברתי בפלאפון ולא שמעתי מה היא אומרת אז צעקתי כדי שהיא תשמע אותי.
אהובים: 56. צבע אהוב?
שחור, סגול כהה 57. סרט אהוב?
יותר מדי.. אין לי כוח... קיל ביל 1-2 סרה"ט 1-3 מת לצעוק 1-3 ויש עוד מלאאאא 58. ספר אהוב?
הארי פוטר 4 59. זמר\ת\להקה אהובה?
Blink182 Linkin Park... 60. דיסק אהוב?
אין לי, אני צורבת 61. שיר אהוב?
Linkin Park - Faint Good Charlotte - I Just Wanna Live -Green Day-Boulevard Of Broken Dreams 62. תוכנית טלווזיה אהובה?
חברים, שנות ה70 the O.C 63. מאכל אהוב?
לא יודעת 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?
לא יודעת... משפחה.. 65. מקצוע אהוב?
מתמתיקה, ביולוגיה. 66. זמן ביום?
שעה אהובה? אמ... 4 בצהריים? 67. ממתק\חטיף אהוב?
קית קאט 68. אתר אהוב באינטרנט?
לא יודעת... תפוז? 69. ערוץ אהוב?
לא יודדעת... אולי MTV 70. קליפ אהוב?
חחח הקליפ החדש של גוד שארלוט, מצחיק... העדפות: 71. אביב או סתיו?
סתיו 72. קפה או תה?
קפה 73. כתום או צהוב?
כתום 74. טלפון או פלאפון?
טלפון... הוא לא כלול בסכנת מוות,לאומת זאת, פלאפון מעברי קרינה, ואפילו יכול להתפוצץ לי בפנים! 75. סלקום או אורנג'?
אורנג'! 76. שוקולד מריר או חלב?
חלב 77. שיער אסוף או פזור?
אסוף 78. ירח או שמש?
ירח 79. קולה או ספרייט?
איכס על שניהם, אם חייסים אז קולה.. איככ 80. קור או חום?
קור!
81. אילת או חרמון?
חרמון! 82. עיינים ירוקות או כחולות?
ירוקות... או כחולות.. לא יודעת שניהם יפים... 83. קרמבו או גלידה?
גלידה 84. לילה או יום?
יום 85. דיסקמן או מערכת?
מערכת לא פועלת, אז דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?
כרגע לועזית, אם כל הרוני והמאיה בוסקילה האלה, אי אפשר לאהוב ת'מוזיקה הישראלית... 87. השיר שלנו או מיכ

Lady Sohma

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo3.gif

על עצמך
: 1. שם: דורית איירי טסוקישירו סומה 2. גיל: 14+ ^^ 3. מיקום בארץ: מתחת לאדמה:p
האם אתה
: 4. מאחר הרבה? לא:p 5. עובד? כן^^; 6. אוהב את המשפחה שלך? תלוי מתי=P 7. אוכל מילקי? עד שנימאס^_^; 8. יש לך אובססיה\סטייה? כן
9. אוהב חורף? לא>< 10. מבריז הרבה מביצפר? לא:p אני ילדה טובה חיפה 11. מדבר הרבה בטלפון? כשיש על מה^^; 12. מקבל ציונים טובים? בינתיים 13. כותב שירים\סיפורים? סיפורים 14. משתדל לאכול בריא? לא:X 15. חושב על עצמך לפני אחרים? אמ..לפעמים:XX 16. חוסך כסף? למטרות טובות אז כןXP 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כן 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? 3!!:X 19. קונה מתנות? כן 20. חושב שאתה בנאדם טוב? המפףXD
האם אי פעם
: 21. שיקרת? כן:X 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא00; 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? *מגלגלתעיינים* 25. ישנת עם רדיו דלוק? כןXD 26. עם טלוויזיה דלוקה? לא:X 27. לא ישנת יום שלם? האי! 28. היית במחשב כל הלילה? כן:X 29. היית בחו"ל? כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? אמ. פטריות
31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?אמ. כןX_X;; 32. חיבקת מישהו מפורסם? חני נאמיאסXX; 33. הופעת על במה?כן 34. גנבת משהו? לאOO; 35. תפסת טרמפ? כן:X 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא|מקיאה| 37. הלכת לאיבוד? לא זוכרת
38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? |מקיאה| 39. נשברה לך שן? אפילו 2
מזל שאלה היו שיני חלב-.-; 40. עישנת סיגריה? לא
מה הדבר האחרון
: 41. שאכלת? קודם:X 42. שקנית? לפני יומיים, כרטיס לסרט 43. ספר אחרון שקראת? ועדיין קוראת, "האלכימאי". 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? "רכבת לקוטב" [יש, אני מעודכנת=P] 45. הופעה אחרונה שהיית? אני לא הולכת למופעים:X 46. דיסק אחרון ששמעת? כנ"ל 47. שיר אחרון ששמעת? Full metal alchemist SoundTrack- Undo 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? Suger- Take it Shake it 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? תמונה של אד ורוי*0* 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? פורום אורלנדו[?] 51. אדם אחרון שראית? אבאמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? לא זוכרת:X 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אמא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? חברה:p 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אחותי. [איך לא-.-]
אהובים
: 56. צבע אהוב? סגול
57. סרט אהוב? ש"ה [שודדי הקאריביים], ושר הטבעות 58. ספר אהוב? שר הטבעות והארי פוטר 59. זמר\ת\להקה אהובה?
זמר: סואיצ'י^_^
להקה: Bad luck 60. דיסק אהוב? אין 61. שיר אהוב? יש הרבה 62. תוכנית טלווזיה אהובה? דרגון בול, יוגי הו וארץ נהדרת
63. מאכל אהוב? מרק עוף עם אטריות או/ו קניידלך
64. בנאדם שאתה הכי אוהב? משפחה, חברות 65. מקצוע אהוב? הסטוריה:p 66. זמן ביום? צהריים 67. ממתק\חטיף אהוב? לא יודעת:X במבה? 68. אתר אהוב באינטרנט? פורמי תפוז 69. ערוץ אהוב? אמ. לא יודעת:X 70. קליפ אהוב? Bring me to life- Sailor moon [אוואנסס שרים
]
העדפות
: 71. אביב או סתיו? אביב*.* 72. קפה או תה? תה^_^ 73. כתום או צהוב? כתום 74. טלפון או פלאפון? טלפון:p 75. סלקום או אורנג'? לא זה, ולא זה:X 76. שוקולד מריר או חלב? חלב*0* 77. שיער אסוף או פזור? אסוף:p 78. ירח או שמש? ירח|סוגד| 79. קולה או ספרייט?קולה=P 80. קור או חום? חום:p 81. אילת או חרמון? אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות:O 83. קרמבו או גלידה? קרמבו*.* 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? דיסקמן:p 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה!!!!!!111111 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? מלוכלך:X 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? גם וגם 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי 92. פסטיגל או פיטר פן? לא זה ולא זה 93. נעלי בית או יחפים? עם גרביים^_^ 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי=] 95. ביצפר או צבא? לא יודעת:X ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? השיר שלנו או מיכאלה? 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? סלקום או אורנג'? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? כן:X 99. האם נהנת לענות עליו? משעמם לי:XX 100. תן ציון לשאלון: 9.999999 :p

Piece of Wood

New member
אמרתי כבר../images/Emo182.gif|אליהו|

שאין לי חיים על עצמך: 1. שם:
שי 2. גיל:
17 3. מיקום בארץ:
צפון האם אתה: 4. מאחר הרבה?
לא 5. עובד?
כן 6. אוהב את המשפחה שלך?
כן 7. אוכל מילקי?
כן 8. יש לך אובססיה\סטייה?
דההה |בלונדה| 9. אוהב חורף?
לא 10. מבריז הרבה מביצפר?
כן 11. מדבר הרבה בטלפון?
לא 12. מקבל ציונים טובים?
לא 13. כותב שירים\סיפורים?
כבר לא 14. משתדל לאכול בריא?
לא 15. חושב על עצמך לפני אחרים?
לא 16. חוסך כסף?
קצת 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?
לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?
יותר מידי 19. קונה מתנות?
למי?
20. חושב שאתה בנאדם טוב?
לוידעת האם אי פעם: 21. שיקרת?
כן, מי לא? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?
אולי 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?
כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?
כן 25. ישנת עם רדיו דלוק?
כן 26. עם טלוויזיה דלוקה?
כן 27. לא ישנת יום שלם?
כן 28. היית במחשב כל הלילה?
כן 29. היית בחו"ל?
לא
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?
לא 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?
לא 32. חיבקת מישהו מפורסם?
לא 33. הופעת על במה?
כן 34. גנבת משהו?
לא 35. תפסת טרמפ?
כן 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?
חצי 37. הלכת לאיבוד?
לוזוכרת 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?
איכס לא! 39. נשברה לך שן?
לא 40. עישנת סיגריה?
לא מה הדבר האחרון: 41. שאכלת?
ספגטי 42. שקנית?
מתנה לחברה שלי 43. ספר אחרון שקראת?
שר הטבעות - אחוות הטבעת 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?
שרק 2 45. הופעה אחרונה שהיית?
לוזוכרת 46. דיסק אחרון ששמעת?
צרוב 47. שיר אחרון ששמעת?
natasha thomas - it´s over now 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש?
ראו שאלה קודמת 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?
בטח איזה סיכום למבחן 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?
פרפר [דף הבית] 51. אדם אחרון שראית?
דוד שלי 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה?
אמא 53. אדם אחרון שחיבק אותך?
אבא
54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון?
חברה שלי 55. אדם אחרון שצעקת עליו?
אמא? אהובים: 56. צבע אהוב?
כתום 57. סרט אהוב?
שר הטבעות
58. ספר אהוב?
שר הטבעות, הארי פוטר, היומנים של ג'ורג'יה ניקולסון 59. זמר\ת\להקה אהובה?
אוונסנס, לינקין פארק, מארון 5, דה ראסמוס, דה סטרוקס, אואזיס, אבריל לאבין, בלינק 182, הובסטאנק, JET, דה קרנבריז.... 60. דיסק אהוב?
אין 61. שיר אהוב?
יש המונים 62. תוכנית טלווזיה אהובה?
ארץ נהדרת, בנות מקלאוד, הרקיע השביעי, בנות גילמור, סאמרלנד. 63. מאכל אהוב?
לוידעת! שאלה מעצבנת 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?
אחותי 65. מקצוע אהוב?
גרפיקה ממוחשבת 66. זמן ביום?
ערב 67. ממתק\חטיף אהוב?
כפלי קטשופ 68. אתר אהוב באינטרנט? תפוז 69. ערוץ אהוב? 3 [של הוט
] והולמרק 70. קליפ אהוב? Jet - Look what you've done העדפות: 71. אביב או סתיו?
אביב 72. קפה או תה?
קפה 73. כתום או צהוב?
כתום
74. טלפון או פלאפון?
פלאפון 75. סלקום או אורנג'?
אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב?
חלב 77. שיער אסוף או פזור?
פזור אם זה אפשרי
78. ירח או שמש?
ירח 79. קולה או ספרייט?
קולה 80. קור או חום?
חום 81. אילת או חרמון?
אפ'חד 82. עיינים ירוקות או כחולות?
כחולות 83. קרמבו או גלידה?
גלידה 84. לילה או יום?
לילה 85. דיסקמן או מערכת?
דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?
רק לועזית
87. השיר שלנו או מיכאלה?
אפ'חד 88. שחור או לבן?
שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?
לנקות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים?
פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי?
עם 92. פסטיגל או פיטר פן?
אף אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 93. נעלי בית או יחפים?
נעלי בית 94. סבון רגיל או נוזלי?
נוזלי 95. ביצפר או צבא?
כלום ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה?
אני לא הולכת לבדוק את זה 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה?
כנ"ל 98. השאלון ארוך מידי לדעתך?
קצת 99. האם נהנת לענות עליו?|
מעט 100. תן ציון לשאלון:
70

moe7

New member
.

על עצמך: 1. שם: מרים 2. גיל: 18 3. מיקום בארץ: תל אביב האם אתה: 4. מאחר הרבה? כן 5. עובד? לא 6. אוהב את המשפחה שלך? (זו שאלה מכשילה) -מעריכה אותם על רצונם הטוב, עם זאת מתעבת תכונות רבות שלהם. 7. אוכל מילקי? לא לאחרונה. 8. יש לך אובססיה\סטייה? יותר מדי. 9. אוהב חורף? מעט. 10. מבריז הרבה מביצפר? הברזתי לא מעט. 11. מדבר הרבה בטלפון? כשיש עם מי לדבר
12. מקבל ציונים טובים? אני לא מאפשרת לאף אחד לבחון אותי. 13. כותב שירים\סיפורים? בין השאר. 14. משתדל לאכול בריא? כן. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? משתדלת שלא. 16. חוסך כסף? לא. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? כן
19. קונה מתנות? כשיש למי. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לפעמים. האם אי פעם: 21. שיקרת? לפני ששקרים הפכו לתסביך, נהגתי לשקר (לאורך הילדות) 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? ביסודי, כשכאב הופך בלתי נסבל והנקמה בוערת. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן. 25. ישנת עם רדיו דלוק? יתכן. 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן. 27. לא ישנת יום שלם? כן. 28. היית במחשב כל הלילה? כן. 29. היית בחו"ל? כן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא, אני לא טיפוס שמחבק. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? כן, בובת ג'ירפה קטנטנה מפלסטיק כשהייתי בגן
35. תפסת טרמפ? לא. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא. (אלוהים, זה נשמע נורא!) LOL) 37. הלכת לאיבוד? כן. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא. 39. נשברה לך שן? לא. אבל תמיד יש פעם ראשונה (אבוי) 40. עישנת סיגריה? יותר מאחת
מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? מלפפון חמוץ (!) 42. שקנית? וואו, אמממ, דיסק של קרפטוורק. 43. ספר אחרון שקראת? "רוק- מוסיקה ותרבות". 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? "משפחת סופר על", LOL 45. הופעה אחרונה שהיית? שי נובלמן. 46. דיסק אחרון ששמעת? קרפטוורק- "רדיואקטיביטי". 47. שיר אחרון ששמעת? "THE HARDEST BUTTON TO BUTTON"- הפסים הלבנים. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? "THIS FIRE", של הפרדיננדים המאוסים. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? וואו, אני לא זוכרת, זה היה לפני יובלות. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? זה היה הראשון מאז שפתחתי את האקספלורר. 51. אדם אחרון שראית? אבא שלי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אני לא יודעת
53. אדם אחרון שחיבק אותך? סבתא שלי. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? המורה לנהיגה. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? ההורים. אהובים: 56. צבע אהוב? כחול ואפור. 57. סרט אהוב? "שמש נצחית בראש צלול". 58. ספר אהוב? "עליסה בארץ הפלאות" (לואיס קרול). 59. זמר\ת\להקה אהובה? הסמית'ס ומוריסי, נורא בא לי על המוסיקה שלם בשבוע האחרון. 60. דיסק אהוב? "בק"- SEA CHANGE". 61. שיר אהוב? "THE MERCY SEAT"- ג'וני קאש או בביצוע של ניק קייב. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? "לייט נייט" עם קונאן אובריאו. 63. מאכל אהוב? תפוח. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אחד? 65. מקצוע אהוב? ''מקצוע''? אין. 66. זמן ביום? תשע חמישים ואחת לפני צהריים. 67. ממתק\חטיף אהוב? אין
68. אתר אהוב באינטרנט? אול מיוזיק וIMDB 69. ערוץ אהוב? M2 ויס פלוס. 70. קליפ אהוב? "EYE FOR AN EYE"- ANKLE העדפות: 71. אביב או סתיו? גם וגם. 72. קפה או תה? קפה. 73. כתום או צהוב? צהוב. 74. טלפון או פלאפון? לא משנה. 75. סלקום או אורנג'? לא משנה (אני בעלת אורנג', אבל זה ממש לא מהותי) 76. שוקולד מריר או חלב? תלוי. 77. שיער אסוף או פזור? תלוי. 78. ירח או שמש? ירח. 79. קולה או ספרייט? דיאט קולה. 80. קור או חום? תלוי. 81. אילת או חרמון? תלוי. 82. עיינים ירוקות או כחולות? גם וגם. 83. קרמבו או גלידה? תלוי. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? גם וגם. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? תלוי איזו. 87. השיר שלנו או מיכאלה? לא זה ולא זה. 88. שחור או לבן? שחור. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? אם זה חד פעמי-להשאיר מלוכלך, בכל מקרה אחר- לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? גם וגם. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם. 92. פסטיגל או פיטר פן? לא זה ולא זה. 93. נעלי בית או יחפים? תלוי כמה נקייה הריצפה. 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? אני מתנגדת לשניהם. ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? מתי בפעם האחרונה ינקת את דמך מתוך פצעייך?... אה, אופסיק, טעות בשאלון, מ"מ. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? פסטיגל או פיטר פן? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? מעט. 99. האם נהנת לענות עליו? די. 100. תן ציון לשאלון: אני מתעבת מספרים אך אוכל לציין שהוא העביר את הזמן לא רע.

moe7

New member
הרשו לי לתקן את עצמי

בשאלה 70- "EYE FOR AN EYE" שייך לUNKLE, עוותתי את שמם

Elijah Wood

New member
נע

על עצמך: 1. שם: דנה 2. גיל: 16 וחצי 3. מיקום בארץ: מוצקין האם אתה: 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד? כן בייביסיטר 6. אוהב את המשפחה שלך? כן 7. אוכל מילקי? לא 8. יש לך אובססיה\סטייה? המון 9. אוהב חורף? פחות או יותר 10. מבריז הרבה מביצפר? לא 11. מדבר הרבה בטלפון? לא 12. מקבל ציונים טובים? כן 13. כותב שירים\סיפורים? פעם מזמן 14. משתדל לאכול בריא? משתדלת זאת מילת המפתח 15. חושב על עצמך לפני אחרים? כמה שפחות 16. חוסך כסף? כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? משתדלת שלא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? שתיים אפילו 19. קונה מתנות? כשיש למי 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא שופטת את עצמי האם אי פעם: 21. שיקרת? נו ודאי אבל הפסקתי עם זה באיזה שהוא שלב 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא שאני זוכרת 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? חח כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא ישירות 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן הרבה 27. לא ישנת יום שלם? יומיים אפילו:| 28. היית במחשב כל הלילה? כן 29. היית בחו"ל? לא
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן 32. חיבקת מישהו מפורסם? כן ויותר מאחד! 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? לא שאני זוכרת 35. תפסת טרמפ? לאלאלא. מתנגדת לזה 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? איח?? 37. הלכת לאיבוד? בטח ברחוב רוקח! 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? כן כשהיה עם פלי 39. נשברה לך שן? לא 40. עישנת סיגריה? לא מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? מרק 42. שקנית? סריג 43. ספר אחרון שקראת? שרה"ט שני הצריחים באנגלית 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? וואו. לא יודעת אולי של המורדים 45. הופעה אחרונה שהיית? פסטיגל [?] 46. דיסק אחרון ששמעת? ממ צרוב של בריאן מקפאדן לא צרוב שי גבסו 47. שיר אחרון ששמעת? ALMOST HERE של בריאן 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? לא זוכרת 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? משהו לאבא:| 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? משהו של המסנג'ר פלוס 51. אדם אחרון שראית? אבא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אמא 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אבא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? מיצי [דנית נו] 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אמא אהובים: 56. צבע אהוב? כחול 57. סרט אהוב? שרה"ט והארי פוטר 58. ספר אהוב? הארי פוטר 59. זמר\ת\להקה אהובה? בריאן.. אלכס אובאגו 60. דיסק אהוב? אלכס QUE PIDES TU ו FANTASIA O REALIDAD 61. שיר אהוב? משהו של אלכס 62. תוכנית טלווזיה אהובה? ממ שיקאגו הופ 63. מאכל אהוב? לא יודעת.. משהו מתוק 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אחד?:S 65. מקצוע אהוב? אוהבת?:S 66. זמן ביום? ערב 67. ממתק\חטיף אהוב? כל דבר עם שוקולד נראה לי 68. אתר אהוב באינטרנט? A&F 69. ערוץ אהוב? 3 70. קליפ אהוב? THIS LOVE של מארון 5 העדפות: 71. אביב או סתיו? אביב 72. קפה או תה? תלוי 73. כתום או צהוב? כ..תום 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? סלקום 76. שוקולד מריר או חלב? חלב! 77. שיער אסוף או פזור? פזור בד"כ 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? כל דבר דיאט:| 80. קור או חום? תלוי 81. אילת או חרמון? אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות וחומות|-) 83. קרמבו או גלידה? גלידה 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? MP3. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה רולז 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? תלוי בנסיבות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? וואטאבר 92. פסטיגל או פיטר פן? פסטיגל נו 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? וואו מגוון של דברים כיפיים ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? עם המנה חמה WTF 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? פסטיגל או פיטר פן? הראלי דע
98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא זה חביב בהחלט 99. האם נהנת לענות עליו? כן כי זה חביב בהחלט. 100. תן ציון לשאלון: מה שיעשה לכם טוב:|

Billy4

New member
..............

על עצמך: 1. שם:הגר 2. גיל:13 3. מיקום בארץ:ירושלים האם אתה: 4. מאחר הרבה?לא 5. עובד?לא 6. אוהב את המשפחה שלך?... 7. אוכל מילקי?יאק
8. יש לך אובססיה\סטייה?למי אין 9. אוהב חורף?כןןן 10. מבריז הרבה מביצפר?מממממ 11. מדבר הרבה בטלפון?כן 12. מקבל ציונים טובים?ככה 13. כותב שירים\סיפורים?לא 14. משתדל לאכול בריא?לא 15. חושב על עצמך לפני אחרים?לפעמים 16. חוסך כסף?לא 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?דיסקים זה שטויות? 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?כן 19. קונה מתנות?רק כשצריך 20. חושב שאתה בנאדם טוב?לא האם אי פעם: 21. שיקרת?כן 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?כן 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?כן 25. ישנת עם רדיו דלוק?כן 26. עם טלוויזיה דלוקה?כן 27. לא ישנת יום שלם?לא 28. היית במחשב כל הלילה?לא 29. היית בחו"ל?לא 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?לא 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?לא 32. חיבקת מישהו מפורסם? 33. הופעת על במה?לא 34. גנבת משהו?כן 35. תפסת טרמפ?לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?לא 37. הלכת לאיבוד?כן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?איכ לא 39. נשברה לך שן?לא 40. עישנת סיגריה?לא מה הדבר האחרון: 41. שאכלת?עוגה 42. שקנית?דיסק 43. ספר אחרון שקראת?מי קורא ספרים 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?רכבת לקוטב 45. הופעה אחרונה שהיית? 46. דיסק אחרון ששמעת?החדש של גוד שארלוט 47. שיר אחרון ששמעת?boulevard of broken dreams-green day 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש?כנ"ל 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? 51. אדם אחרון שראית?אח שלי 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? 53. אדם אחרון שחיבק אותך?אמא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אהובים: 56. צבע אהוב?שחור ואדום 57. סרט אהוב?שודדי הקאריביים(ג'וני דפפ
) 58. ספר אהוב?לא קוראת ספרים 59. זמר\ת\להקה אהובה?Green day Good charlotte Blink 182 ויש עוד מלא 60. דיסק אהוב?green day-american idiot 61. שיר אהוב?I just wanna live-good charlotte 62. תוכנית טלווזיה אהובה?חברים 63. מאכל אהוב?שניצל 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? 65. מקצוע אהוב? 66. זמן ביום?בוקר 67. ממתק\חטיף אהוב?במבה 68. אתר אהוב באינטרנט?100FM 69. ערוץ אהוב?MTV 70. קליפ אהוב?Predictable-Good Charlotte העדפות: 71. אביב או סתיו?אביב 72. קפה או תה? 73. כתום או צהוב?כתום 74. טלפון או פלאפון?פלאפון 75. סלקום או אורנג'?אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב?חלב 77. שיער אסוף או פזור?אסוף 78. ירח או שמש?שמש 79. קולה או ספרייט?ספרייט 80. קור או חום?קור 81. אילת או חרמון?אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות?ירוקות 83. קרמבו או גלידה?קרמבו 84. לילה או יום?יום 85. דיסקמן או מערכת?דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? 88. שחור או לבן?שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?לנקות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים?פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי?עם כובע 92. פסטיגל או פיטר פן?לא זה ולא זה 93. נעלי בית או יחפים?נעלי בית 94. סבון רגיל או נוזלי?נוזלי 95. ביצפר או צבא? ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה?פסטיגל או פיטר פן 98. השאלון ארוך מידי לדעתך?סביר 99. האם נהנת לענות עליו?מעביר זמן 100. תן ציון לשאלון:7 חדשה

ShiRooSh4

New member
גוד מורנינגג..

על עצמך: 1. שם:שיר 2. גיל:17 3. מיקום בארץ:ת"א האם אתה: 4. מאחר הרבה?אה הא 5. עובד?עבדתי פעם באסם
6. אוהב את המשפחה שלך?בערך 7. אוכל מילקי?לא 8. יש לך אובססיה\סטייה?כע..
9. אוהב חורף?מאוד
10. מבריז הרבה מביצפר?לא|מלאך| 11. מדבר הרבה בטלפון?כע בערך
12. מקבל ציונים טובים?משתדלת
13. כותב שירים\סיפורים?פעם כתבתי.. 14. משתדל לאכול בריא?לא
15. חושב על עצמך לפני אחרים?ההפך הוא הנכון 16. חוסך כסף?בערך 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?בערך:] 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?לאנוגעת
19. קונה מתנות?כן
20. חושב שאתה בנאדם טוב?לא ממש האם אי פעם: 21. שיקרת?אה כן ברור אין בנאדם שלא משקר 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?כן 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?לא..יותר נכון ניתקו לי 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?כן 25. ישנת עם רדיו דלוק?לא 26. עם טלוויזיה דלוקה?כן 27. לא ישנת יום שלם?כן 28. היית במחשב כל הלילה?כןן 29. היית בחו"ל?ררר לא!
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?נופפ 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?כן פעם 32. חיבקת מישהו מפורסם?אהמיומשבתאהמ 33. הופעת על במה?כןן 34. גנבת משהו?חחחחח כן פעם מהסופר.. 35. תפסת טרמפ?לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?לא 37. הלכת לאיבוד?כע בפ"ת 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?לפעמים שמשעמם 39. נשברה לך שן?גיל 11 40. עישנת סיגריה?אפפעם מה הדבר האחרון: 41. שאכלת?פיצה
42. שקנית?לוזכרת 43. ספר אחרון שקראת?ה"פ 4
44. סרט אחרון שראית בקולנוע?משפחת סופר עלל(ג'ק ג'ק
) 45. הופעה אחרונה שהיית?אני אהיה בשבת.. 46. דיסק אחרון ששמעת?לוזכרת 47. שיר אחרון ששמעת?IN THE END של לינקין פארק 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש?כנ"ל 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?עב' 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?הייד פארק 51. אדם אחרון שראית?אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה?אחותי 53. אדם אחרון שחיבק אותך?אמא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון?ליהי 55. אדם אחרון שצעקת עליו?אמא אהובים: 56. צבע אהוב?כתום 57. סרט אהוב?לא יודעת.. 58. ספר אהוב?ה"פ ב"ח וג'ורג'י(באנגלית
) 59. זמר\ת\להקה אהובה?יש הרבה 60. דיסק אהוב?כנ"ל 61. שיר אהוב?כנ"ל 62. תוכנית טלווזיה אהובה?כנ"ל 63. מאכל אהוב?כנ"ל 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?אא..****,****,**** 65. מקצוע אהוב?אין כזה 66. זמן ביום?לילהה
67. ממתק\חטיף אהוב?כיפלי וגומיי
68. אתר אהוב באינטרנט?הייד 69. ערוץ אהוב?לא יודעת 70. קליפ אהוב?כנ"ל העדפות: 71. אביב או סתיו?סתיו 72. קפה או תה?תה 73. כתום או צהוב?כתום 74. טלפון או פלאפון?פלא 75. סלקום או אורנג'?סלקום 76. שוקולד מריר או חלב?מריר 77. שיער אסוף או פזור?אסוף 78. ירח או שמש?ירחח 79. קולה או ספרייט?קולה 80. קור או חום?באמצע
81. אילת או חרמון?שניהם.. 82. עיינים ירוקות או כחולות?לא משנה אבל יש העדפה קלה לכחול 83. קרמבו או גלידה?גלידה 84. לילה או יום?לילה 85. דיסקמן או מערכת?דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה?
88. שחור או לבן?שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?מלוכלך.. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים?תלוי מה הנושא 91. סווטשרט - עם כובע או בלי?בלי כובע 92. פסטיגל או פיטר פן?אא פיטר פן(הראל
)אבל הפיטר שלי נמצא בפסטי.. 93. נעלי בית או יחפים?נעליים 94. סבון רגיל או נוזלי?מה זה משנה 95. ביצפר או צבא?בצפר ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה?לא יודעת
97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה?לא יודעת 98. השאלון ארוך מידי לדעתך?כע 99. האם נהנת לענות עליו?כע שמעמם לי 100. תן ציון לשאלון:6

../images/Emo63.gif

על עצמך: 1. שם: רותם. 2. גיל: 12 3. מיקום: היקום, שביל החלב, כדור הארץ, ישראל, רמלה. האם אתה: 4. מאחר הרבה? סומטיימז. 5. עובד? לא. 6. אוהב את המשפחה שלך? לפעמים. 7. אוכל מילקי? לא! 8. יש לך אובססיה\סטייה? אפשר להגיד. 9. אוהב חורף? מאד
10. מבריז הרבה מביצפר? לא, לא כל כך. 11. מדבר הרבה בטלפון? לא. נדיר לראות אותי במצב כזה. 12. מקבל ציונים טובים? כן
. 13. כותב שירים\סיפורים? קצת, וזה גם היה די מזמן. די הפסקתי עם זה. 14. משתדל לאכול בריא? משתדלת. 15. חושב על עצמך לפני אחרים?
אין תגובה. 16. חוסך כסף? כן. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? אני חוסכת אותו. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? יאפ
. 19. קונה מתנות? ליומולדת. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? נו, אפשר לומר. האם אי פעם: 21. שיקרת? כן. 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן. 25. ישנת עם רדיו דלוק? כן
. 26. עם טלוויזיה דלוקה? לא. 27. לא ישנת יום שלם? כן. בשישי האחרון. 28. היית במחשב כל הלילה? כן. עד שתיים. 29. היית בחו"ל? פעמיים. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא. 33. הופעת על במה? כן, הרבה. 34. גנבת משהו? / 35. תפסת טרמפ? כן. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא
! זה מגעיל גם ככה. 37. הלכת לאיבוד? הרבה פעמים
. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא
. 39. נשברה לך שן? כן. כשהייתי בת ארבע. 40. עישנת סיגריה? לא. מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? לחם צרפתי. נו, זה לחם כזה שמטגנים אותו במחבת ומוסיפים לו המון חלב וסוכר- זה מאד טעים. מומלץ. 42. שקנית? בלוק לציורי צבע. 43. ספר אחרון שקראת? רובין הוד באנגלית. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? זה היה לפני המון זמן... נדמה לי ש"מרד החיות", בתור בייביסיטר לאחים שלי. נו, קיבלתי כסף על זה
. 45. הופעה אחרונה שהיית? כוכב נולד בשכונה שלנו. 46. דיסק אחרון ששמעת? דה סאונדס אוף דה סאמר. למי יש כוח להחליף שפה? 47. שיר אחרון ששמעת? דניאל של אלטון ג'ון. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? ג'סט לוז איט של אמינם. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? עבודה בשביל אמא שלי
. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? 100fm. 51. אדם אחרון שראית? חברה של אחותי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? פוקסי נחשבת
? 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אמא שלי, מן הסתם
. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? חברה שלי. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אחותי, שתפסיק לחטט לי בדברים. אהובים: 56. צבע אהוב? כחול. 57. סרט אהוב? יש המון. תיכנסו לבלוג ותראו *פרסומת סמויה*. 58. ספר אהוב? יש המון, אין לי כוח לפרט. אבל יש העדפה לדאגלס אדאמס. 59. זמר\ת\להקה אהובה? אמינם, אלישיה קיז, גוון סטפני, לינקין פארק, בלו, מארון 5, דפץ' מוד, ויש עוד ה-מ-ו-ן. 60. דיסק אהוב? דה סאונד אוף דה סאמר. 61. שיר אהוב? אוף, פשוט תיכנסו לבלוג שלי. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? מה יגידו השכנים, הישרדות, פיספוסים, משחק מכור, ערב אדיר, ראש גדול, וכל הזבל הזה של תוכניות הערב
. 63. מאכל אהוב? פבלובה
(מה זה השם הזה?!) 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? / 65. מקצוע אהוב? תקשורת. כי אנחנו לומדים לצלם ואנחנו עושים תוכנית עכשיו על המעבר מיסודי לחטיבה בערץ המקומי. מאד נחמד שם. 66. זמן ביום? חצות. 67. ממתק\חטיף אהוב? קליק. 68. אתר אהוב באינטרנט? כל האתרים של הבדיחות והצחוקים והסרטונים המצחיקים על שר"הט, נו, הניו גראונדס ההם. 69. ערוץ אהוב? ניקולודיאון. 70. קליפ אהוב? לא רואה
. העדפות: 71. אביב או סתיו? סתיו. 72. קפה או תה? שוקו. 73. כתום או צהוב? צהוב. 74. טלפון או פלאפון? פלאפון. 75. סלקום או אורנג'? לא יודעת, האמת שלא ממש אכפת לי
... 76. שוקולד מריר או חלב? חלב עם סוכריות קופצות. 77. שיער אסוף או פזור? אסוף. חם לי מדי עם פזור. 78. ירח או שמש? ירח. 79. קולה או ספרייט? קולה. 80. קור או חום? קור. 81. אילת או חרמון? אילת. 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות. 83. קרמבו או גלידה? קרמבו שולת. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? מערכת. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית, ישראלית זה רק מזרחית
. אי אפשר בכלל לקרוא לזה מוזיקה! 87. השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו. 88. שחור או לבן? אפור. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים אל פנים. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם. 92. פסטיגל או פיטר פן? אפחד
. 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית
. 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? לוידעת
. מה זה השאלות האלה? ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? 3. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? 94. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? עניתי על ארוכים יותר. 99. האם נהנת לענות עליו? לא. סתם הייתי משועממת ובכלל הייתי שקועה במחשבות על איך פורד וארתור יצליחו להתחמק מהווגונים והאם הדנטראסים יעזרו להם. 100. תן ציון לשאלון: מאחד עד עשר? 5.

cutieliji

New member
הע... מה הטעם אם אפ'חד לא מסתכל?

מילא. על עצמך: 1. שם:נופר. אבל השם הבדוי שרשום בכרטיס שלי בתפוז הוא הקיסרית קסנדרה לוסיה השמינית. 2. גיל: 13 וחצי. 3. מיקום בארץ: הדרום של המרכז. ידידותיי מהצפון סבורות שאני בדרום, ולא בדרום המרכז. האם אתה: 4. מאחר הרבה? כן, אבל באשמת הוריי, ולא באשמתי. 5. עובד? לא. אין עבודה בקירבתי. 6. אוהב את המשפחה שלך? כן, אבל הם מעצבנים כל-כך... P: 7. אוכל מילקי? לא. 8. יש לך אובססיה\סטייה? הו, כן. הוביטים. זאת הסטייה שלי. 9. אוהב חורף? בהחלט. 10. מבריז הרבה מביצפר? אינדיד. 11. מדבר הרבה בטלפון? יאפ. המון. 12. מקבל ציונים טובים? חה. הציון הכי גבוה אצלי הוא 70. 13. כותב שירים\סיפורים? כן. 14. משתדל לאכול בריא? לא. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? לא תמיד. 16. חוסך כסף? לא ממש. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כן ממש. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? כן. 19. קונה מתנות? תלוי למי. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא. אני השטן. מוהאהאהא... האם אי פעם: 21. שיקרת? יותר מדי. 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? בהחלט. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? המון פעמים. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? אם זכרוני אינו מטעה אותי, לא. 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא. 26. עם טלוויזיה דלוקה? המון פעמים. 27. לא ישנת יום שלם? לא. 28. היית במחשב כל הלילה? בערך. עד לפנות בוקר נחשב? 29. היית בחו"ל? פעם אחת. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? הממ... לא נראה לי. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? לא ממש, רק נישנשתי קשיו בסופר. 35. תפסת טרמפ? כן. הורים שלי כעסו מאוד. אבל היה גשם, ולא רציתי ללכת ברגל!!! 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? איכס, לא. 37. הלכת לאיבוד? בהחלט. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא. אפילו חצי דקה מהתכנית לא טרחתי לראות. 39. נשברה לך שן? לא. 40. עישנת סיגריה? כן, אחת, לפני שבועייים, וזה היה מגעיל. לא מומלץ בכלל. מה הדבר האחרון: 41. שאכלת? אני אוכלת ברגעים אלו בייגלה. 42. שקנית? גלידה. 43. ספר אחרון שקראת? אין לי מושג. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? "הנוסע". לא משהו. 45. הופעה אחרונה שהיית? בפסטיגל, שהייתי בת 5. 46. דיסק אחרון ששמעת? הביטלס. 47. שיר אחרון ששמעת? Strawberry feilds forever של הביטלס. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? הזה שרשמתי למעלה. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? לא זוכרת, זה בטח היה מזמן. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? הפורום של אליהו בהייד פארק. 51. אדם אחרון שראית? אבא שלי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? לוסי ומטאל. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? מטאל. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אחותי הגדולה. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אחותי הקטנה. מה חדש? אהובים: 56. צבע אהוב? יש המון. אבל אני אוהבת בעיקר צבעים שהם בשילוב עם שחור. אבל שחור לבד זה סתם משעמם. 57. סרט אהוב? שר הטבעות. הפלא ופלא. 58. ספר אהוב? יש הרבה. 59. זמר\ת\להקה אהובה? רספוטינה, הת'ר נובה, הביטלס, ועוד... 60. דיסק אהוב? לא יודעת. 61. שיר אהוב? יש יותר מידי. אי אפשר להחליט. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? אני לא רואה יותר מידי טלוויזיה, שאני רואה אני בעיקר בוהה ולא בהכרח במשהו שמעניין אותי. אז אני לא יודעת. 63. מאכל אהוב? פיצה. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אה, אני אוהבת מלא אנשים. 65. מקצוע אהוב? זימרה. סתם, אנ'לא יודעת. 66. זמן ביום? midnight. ככה כותבים באנגלית אמצע הלילה, לא? אנא סילחו לי על העילגות. 67. ממתק\חטיף אהוב? לא יודעת. 68. אתר אהוב באינטרנט? -_- 69. ערוץ אהוב? אין כזה. 70. קליפ אהוב? אף פעם לא ראיתי קליפ שאמרתי עליו "וואו, זה הקליפ האהוב עליי!". העדפות: 71. אביב או סתיו? אביב. זה יותר קרוב ליום הולדת שלי, ובאביב הכל ירוק ויפה. ירוק זה אחד מהצבעים היותר אהובים עליי. 72. קפה או תה? תה. 73. כתום או צהוב? כתום. 74. טלפון או פלאפון? פלאפון. זה קטן, קומפקטי, ורק שלי! מי פרשסססססס!!! 75. סלקום או אורנג'? אורנג'. מה, זה החברה של הפלאפון שלי. -_- 76. שוקולד מריר או חלב? תתפלאו, אבל אני לא מתה על שוקולד. 77. שיער אסוף או פזור? פזור. 78. ירח או שמש? ירח. שמש זה דבר מסוכן וזה עושה לי כאב ראש. 79. קולה או ספרייט? קולה. 80. קור או חום? קור. 81. אילת או חרמון? עוד לא הייתי בחרמון, אז בואו נעשה מזה שאלה ניטרלית, מה שאומר שאני שוב צריכה לעשות את הפרצוף של "אין לי תשובה". הנה -_-. 82. עיינים ירוקות או כחולות? תלוי באיזה גוון. יש גוון כחול שיותר יפה מירוק, ויש להפך. 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? דיסקמן. תשובתי היא כמו לשאלה "פלאפון או טלפון?": זה קטן קומפקטי, ור-ק ש-ל-י!!! :) 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית כמובן. 87. השיר שלנו או מיכאלה? אני שונאת טלנובלות מהסוג הזה. 88. שחור או לבן? שחור. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? אני עצלנית, אבל אני שונאת שהכל מבולגן. זוהי שאלה מכשילה. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? טלפון. זה הרבה יותר קל. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם. 92. פסטיגל או פיטר פן? איכס. 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית. 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? שומקום. ולסיום: 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? אין לי כח לבדוק. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? כנ"ל. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא. 99. האם נהנת לענות עליו? כן. 100. תן ציון לשאלון: 99.99

moe7

New member
קראתי ../images/Emo13.gif

ואני חייבת לתקן, הביטוי המקורי שבחתימך הוא: "YOU'RE TAKIN' IT", אתם קצת מעוותים אותו.

Piece of Wood

New member
זה לא הבדל כל כך משמעותי../images/Emo182.gif

הו... זה אחד הקטעים היותר משעשעים... חבל שהוידאו הזה שהיה אפשר לשמוע את השורה הזאת כבר לא ממש עובד.

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

על עצמך: 1. שם:נעמה
2. גיל:14
3. מיקום בארץ:נתניה
האם אתה: 4. מאחר הרבה?פעם הייתי עכשיו הפסקתי
5. עובד?לא
6. אוהב את המשפחה שלך?יאפ
7. אוכל מילקי?
לעיתים רחוקות
8. יש לך אובססיה\סטייה?כן