Turn ON/OFF 's

StriX Starlight

New member
../images/Emo14.gif Turn ON/OFF 's ../images/Emo23.gif

מה מדליק אתכם בגבר/אישה? אילו תכונות אתם מחפשות בבן/בת זוג? אילו דברים קטנים עושים את קשר למוצלח? ומנגד...
מה יגרום לכם לא לרצות לראות מישהו/היא יותר לעולם? מה יכול להוריד לכם את החשק? מה ההרגלים הקטנים של בן/בת זוג שיכולים להוציא אתכם מדעתכם?

אין לי מוזה, אבל אני אענה בכל זאת ../images/Emo187.gif

מה מדליק אותי בגבר
חיצונית: תחת קטן
. כל השאר פחות קריטי (אפילו אם זה קוף עם תחת קטן- זה הולך מבחינתי). מה מדליק אותי באישה
תחת גדול. ככה אני לא חוששת לגבי הציון שהתחת שלי יקבל (אבל לא בשיטת המלבן. בשיטות דירוג אחרות).
אילו תכונות אני מחפשת בבן זוג
נתינה (ואני לא מדברת רק על נתינה חומרית) חכמה, אינטליגנציה ואינטלקטואליות
חוש הומור מתוחכם כנות בגרות רצינות זה פלוס, אבל תלוי באיזה מובנים (אין לי בעיה שיהיה שטותניק, אבל שלא ישחק משחקים של ילד קטן) אילו דברים קטנים עושים את הקשר לקשר מוצלח
טלפונים ושיחות עמוקות לראות אותו מרוצה מהאוכל שבישלתי/הסקס.
כשהוא מתקשר שיכור באמצע הלילה אחרי יציאה לפאב וערבוב לא חכם של משקאות, כשהוא מתנדנד לדירה.
מה יגרום לכם לא לרצות לראות מישהו יותר לעולם
אני לא חושבת שאני אי פעם אגיע למצב כזה, גם אם מישהו מאוד יפגע בי. זו נראית לי גזירה נוראה מדי לא לראות אותי אף פעם. מה יכול להוריד לכם את החשק
סקס גרוע (בין אם בגלל גודלו של האינסטרומנט ובין אם בגלל שהוא פשוט גרוע במיטה. סורי). אחד שלא ינקה את החדר שלו חצי שנה, וזו גם התדירות שבה הוא מחליף מצעים. ההרגלים הקטנים של בן הזוג שמוציאים אותי מדעתי למזלי מה שמוציא אותי מדעתי כבר מזמן יצא מההגדרה של "הרגל". הוא ממש מתחשב בקטע הזה.

Light18m

New member
יש לי תאוריה

תכונות שאני מחפש: 1. טוב לב 2. חכמה 3. שתבין את החוש הומור שלי דברים חיצוניים לא כתבתי כי אני חושב שכמו בכל דבר, האוכלוסיה מתפלגת נורמלית גם בתחום הזה (מכל 4 בנות סטטיסטית יהיו לטעמי 2 בסדר, אחת יפה ואחת מכוערת), וכבר קרה לי שבחורה שהייתה "בסדר"- אחרי שראיתי שיש לה את 3 התכונות שאני מחפש פתאום נראתה לי ממש יפה (זה קרה גם לכיוון ההפוך, לדוגמה חופית). הרבעון העליון לטעמי בכל מקרה זה בהירות (עיניים, עור, שיער), גבוהות (אבל לא יותר ממני), ורזות (אבל בלי עצמות בולטות). משהו שעושה את הקשר יותר מוצלח: שתאהב טבע וים. דברים שמורידים את החשק: 1. מעשנת 2. דתיה 3. צמחונית שלוש הבחורות שהכי רציתי בחיי היו במקרה אחת צמחונית, אחת דתיה ואחת מעשנת, אז הגעתי למסקנה שאחד הדברים זה בסדר אבל לא יותר מאחד. מה שיכול להוציא אותי מדעתי זה הברזות/איחורים ושקרים. ולא נראה לי שיש משהו שיגרום לי לא לרצות לראות מישהי לעולם.

Thumpers

New member
אני צריכה לאוורר את הראש שלי קצת...

אז נענה. ON: *אינטיליגנציה *חוש הומור *כפות ידיים *מזילה ריר* -- לא יודעת למה, אבל כפות ידיים של גבר זה אחד הדברים הסקסיים. OFF: *ריח רע (וחוסר היגיינה בכלליות) *דעות קדומות וגזענות *ליכודניקים *דתיים

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif הממ...

מה מדליק אתכם בגבר/אישה? חיצונית, בחורים בהירים עם שיער שופע זה מעולה. הומור חולני כמו שלי, ושפוי יותר ממני מצד שני... יש לי קינק לכפות ידיים, הן צריכות להיות נקיות וגדולות. אם אני אגלה על בחור שיש לו ציוד כבד, זה נותן לו אקסטרה קרדיט (אל תעשו את עצמכן כאילו זה לא משנה לכן)
אילו תכונות אתם מחפשות בבן/בת זוג? כל הדברים הרגילים. באופן כללי שיתחבר אלי ויהיה מגניב. אי אפשר ממש להגדיר, הצלחתי להתחבר עם סוגים שונים של בחורים במהלך חיי, זה עניין של כימיה.
אילו דברים קטנים עושים את קשר למוצלח? אמון, הדדיות, תקשורת טובה, רגשות, סקס, תחומי עניין משותפים.
ומנגד...
מה יגרום לכם לא לרצות לראות מישהו/היא יותר לעולם? וואו קשה... חוץ מכל הדברים הבנאלים של שקרן ואידיוט, אז הברזות, חוסר כבוד והסרחה טוטאליסטית (בנאדם בא אליי פעם באיחור של שעתיים מסריח למראה, עזבו שניה לבוא בזמן! לא יכלת להתקלח קודם?), אממ... חוסר משיכה, סליזיות, איבר קטן (כן כן, מה לעשות)
מה יכול להוריד לכם את החשק? אם אין תקשורת, אם אין משיכה והתאמה פיזית (סקס זה חשוב!), שיער גוף מצד אחד, ואם הוא מגלח את הערווה מצד שני, אם הוא לא מכבד נשים, אם הוא רוצח יותר מדי פרות קדושות ואין לו חיבה יתרה לבעלי חיים, אם הוא פשוט לא מבין אותי...
מה ההרגלים הקטנים של בן/בת זוג שיכולים להוציא אתכם מדעתכם? ג'אנקיות, עישון עשבים בתדירות של יותר מפעם בחודש, אנשים שיורקים, יתר קלות דעת.

In Red

New member
^_^

מה מדליק אתכם בגבר/אישה? חיצונית זה שיער ארוך, שיער פנים ושיער גוף..כן, אני אוהבת אותם לא חלקים לגמרי =P וגם עיניים וחיוך.. אילו תכונות אתם מחפשות בבן/בת זוג? המממ..שיהיה חיבור נפשי, זה הכי חשוב. כמה תחומי עניין משותפים שיהיה איך לבלות יחד ועל מה לקשקש. וכן, התאמה במיטה חשובה. אילו דברים קטנים עושים את קשר למוצלח? הרגישות למצבי רוח וסיטואציות של בן הזוג, כל מיני מחוות רומנטיות קטנות שעושות את היום. מה יגרום לכם לא לרצות לראות מישהו/היא יותר לעולם? אם אגלה שבגד בי או פגע במכוון במישהו שקרוב אליי. אלימות מילולית או/ו פיזית. רוע לב ואטימות. מה יכול להוריד לכם את החשק? אם הכוונה הייתה לחשק מיני אז ריח לא נעים מהפה/גוף או שהצד השני בא לספק את עצמו בלבד. בכללי אז כשאדם מדבר רק על עצמו וכל עולמו סובב סביבו. או שלא אוהב בע"ח מה ההרגלים הקטנים של בן/בת זוג שיכולים להוציא אתכם מדעתכם? הממ..נחירות זה נחשב?=P

StriX Starlight

New member
אני מניחה שרק ראוי להשיב על זה בעצמי.. ../images/Emo3.gif

מה מדליק אתכם בגבר/אישה - אצל שניהם: עיניים עם עומק, שמשדרות משמעות. אינטיליגנציה, כנות. ספונטניות. אהבת טבע ובע"ח. מודעות לסביבה. בטחון עצמי, נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה. גברים: שיער ארוך (משפיע עליי קשות), טעם טוב בלבוש (וזה ממש לא חייב להיות אלגנטי או משהו..), שרמנטיות. נשים: קימורים והרבה. העדר איפור, טבעיות, נשיות. אילו תכונות אתם מחפשות בבן/בת זוג? פתיחות, עצמאות (עם דגש על העדר תלות), תשומת לב לפרטים קטנים, צורך במגע. אילו דברים קטנים עושים את הקשר למוצלח? ספונטניות. התאמה בין סוגי הבילוי המועדפים. ומנגד...
מה יגרום לכם לא לרצות לראות מישהו/היא יותר לעולם? תלות, אובססיה וקנאה. וטיפשות, הו אלוהים, אני לא יכולה לשאת אנשים טיפשים שפונים אליי בהודעות פרטיות עמוסות שגיאות כתיב ועילגות. מה יכול להוריד לכם את החשק? נשיקות אגרסיביות ורטובות, מגע לא רצוי ("שליחת ידיים"), אנוכיות, טיפשות. מה ההרגלים הקטנים של בן/בת זוג שיכולים להוציא אתכם מדעתכם? השארת גרביים על הרגליים במיטה.

elcool

New member
וואי, עניתי על כל כך הרבה שאלות מהסוג הזה

בכל הראיונות ובכל כך הרבה ווריאציות... זה מסתכם לבערך: אין לי לוק או מראה מועדף, אני אוהב בחורות פרופורציונאליות. הכי חשוב לי חוש הומור, אינטיליגנציה וראש פתוח. לא אוהב מעשנות, שקרניות ומניפולטיביות.

DDN

New member
בקצרה לפני שחוזר לישון

מה מדליק אותי באישה? בד"כ זה שיער. יש לי פטיש לשיער, אני לא יכול לומר איזה בדיוק, כי זה משתנה, אבל הוא צריך להיות יפה ומעניין. אילו תכונות אני מחפש בבת זוג? הרשימה ארוכה, אבל אני מאמין שאין מישהי שתקלע לכל הרשימה - בקצרה - כימיה בשיחה, שתבין את חוש ההומור שלי, שתדע להחזיק את השיחה בעצמה, מראה שיקלע לטעמי, אהבת בעלי חיים זה פלוס. מה יגרום לי לא לרצות לראות מישהי (או הוא) לעולם? יצר נקמנות. מה מוריד לי את החשק? נודניקיות ותלותיות (משהו שבהמשך של קשר יכול להפוך להיות יותר מקובל, אבל מישהי שמפתחת תלות ונהיית נודניקית אחרי דייט אחד או אפילו לפני הדייט עצמו, זה מבריח)

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה

ON פיזית: נמשים
חוץ מזה אז טוב לב,חוש הומור, שתשיר שירי דיסני עם חיות יער חמו...יותר מדי? מישהי שתבין את חוש ההומור המעוות שלי, ושלא תצחק סתם, OFF עישון זה אחד רציני לא אוהבת חיות חוסר סובלנות אהבת סדר ונקיון הגיון בריא זהו...על קצה המזלג

למעלה