אלוהה לכולם

../images/Emo140.gifאלוהה לכולם../images/Emo140.gif

אני מתחזקת את האתר של אמיגוס לוקוס ויש שם רשימת שירים שלכל שיר יש קטגוריה ובין הקטגוריות יש רואדה. אני מכניסה הרבה שירים קובניים לרשימה אבל לא יודעת אם לסמנם כרואדה או כסלסה. כרואדה סימנתי רק שירים שהם מובהקים בארץ כשירי רואדה כמו micaela ו Llego la musica cubana אבל מה עם שאר השירים הקובנים? סלסה או רואדה?

moshkahouse

New member
לפי דעתי...

לפי דעתי זאת בחירה אישית... אבל תמיד את יכולה להתייעץ עם די-ג´יים אחרים.... (לא נראה שהם לא יסכימו לעזור לך...)

Lechko

New member
היי

תראי, יש לך כמה אפשרויות לדעתי, את יכולה לסווג את כולם בתור שירי סלסה בלי ההפרדה בין סלסה לרואדה (כי באופן עקרוני רוקדים רואדה בארץ גם על Viva Puente... כן כן, ראיתי). או שאם בא לך להיות לארג´ית את יכולה לעשות חלוקה לסלסה בכלל, וסלסה קובנית בפרט (שזה בדר"כ רואדה). למשל איך שזה מסודר לך עכשיו במצעד זו החלוקה השניה שהצעתי... למשל, על betece עושים רואדה די הרבה למרות שafricando להקה שהיא לא קובנית וכתבת את זה כ"סלסה". אבל מצד שני, יש לך את micaela של sonora הקולומביאנים שהגדרת כרואדה... לכן זה טיפה מתנגש. ובאופן מקצועי יותר, אם את מחלקת לפי סגנון מוזיקה, המילה רואדה לא רלוונטית, כי אין סגנון מוזיקה שנקרא רואדה, זה סגנון של ריקוד על הסלסה הקובנית או הטימבה. בכל מקרה, אם תחליטי לסדר את זה בסדר כלשהו, את מוזמנת ליצור איתי קשר ואני אשמח לעזור אם צריך. :) אלכס

את יכולה לעשות

כמו שאלכס אמר.. תעשי רשימת תחת כותרת של: סלסה ותעשה עוד רשימה תחת כותרת: שירים קובניים וכל אחד יסיק לעצמו אם זה רואה או סלסה

למעלה