בוקר טוב לכן,רציתי לבשר לכן ש........

../images/Emo140.gifבוקר טוב לכן,רציתי לבשר לכן ש........

שבני הצעיר עשה היום כמה צעדים לבדו,,סוף סוףףףףףףףףףףףף ואני הזלתי דמעות אושר,,כבר חששתי שהוא מאחר בהליכה שלו,זוכרות ששיתפתי אתכן?? שבת טובה הולכת לעיניני,,, ואגב,,כן ודחוף צריך להחליף את השלטון,יותר מידי שחיתות,הונאה,חוסר בטחון מוחלט,,, והערבים סביבנו,,חוגגים,,ממש מפחיד,,

dafgol

New member
איזה יופי, כל הכבוד לצועד הצעיר ../images/Emo106.gif

האוויר של העמק עושה לו טוב
.....יש לו עכשיו לאן ללכת ולהשתולל
אכן בשורה משמחת ושומעים את האושר שלך מקריאת ההודעה
חוזרת לענייני....להכין את השיפודים
יאללה ביי
< לגביי השחיתות את מוזמנת להצביע בסקר ולהביע דעתך בשרשור למעלה >

S r 35

New member
WOW כל הכבוד ../images/Emo106.gif

בתור מישהי שהבן הבכור שלה התחיל לצעוד בגיל שנתיים, אני מבינה מאוד את הגאווה, את השמחה, את ההתרגשות ואת ההבנה שגם דברים טריוויאלים כמו הליכה אינם מובנים מאליהם. מאחלת לך לרוץ אחריו ולהנות מכל רגע.
אגב - האם העיכוב בהליכה קשור לבעיה התפתחותית = היפוטוניה (טונוס שרירים נמוך) למשל? אם כן, אז אנחנו באותה סירה ואת מוזמנת לשתף במסרים, יש לי המון ניסיון בנושא, או להצטרף לקומונה שלנו = של הורים שילדיהם אובחנו כהיפוטונים (היא נקראת "היפוטוניה" וזו קומונה סגורה).

../images/Emo140.gifהיי שרה,העיכוב לא קיים בגלל בעיה,

התפתחותית,אלא כאיחור רגיל ונורמלי, רופאת המשפחה אמרה שאולי מס'ג יעזור,פיזיוטרפיה,אצלו זה יותר חשש מללכת,לעבור מזחילה להליכה, בבית הוא הולך ומחזיק בכל דבר, ואתמול הוא עזב את הידים מהקיר ופשוט הלך כמה צעדים,,וואאאוווו לפי מה שאני רואה והרופאה אמרה לי אין לו בעיה,חשבתי ללכת כאן לאורטופד ואולי העשה זאת , אין לי מה להפסיד, אגב,בהקשר לקומונה,ולקושי של בנך ו/או שהיה היום זה בסדר,?? אפשר לשוחח דרך המסר אם תרצי, אילנה

frige

New member
../images/Emo106.gifכל הכבוד לצועד החדש

הראל אצלי התחיל ללכת בדיוק בגיל שנה וחצי. אלעד ויאתי בגיל שנה ו-5 חודשים ובאמת כל מה ששלושתם היו צריכים זה רק לעזוב את הידיים, לקבל ביטחון ולהתחיל לצעוק. שלושתם מגיל 9 חודשים כבר טיילו בכל הבית בעזרת החזקת חפצים (שולחן, קיר, בימבה וכו'...). כל הכבוד ושילך רק בדרכים טובות, אמן. שרית

תודה שרית ולמרות הכול אני רוצה ללכת איתו

לאורטופד,כי לפעמים נדמה שהוא חושש ולפעמים נדמה שהוא חלש באזור הגפיים שקשה לו,מקווה שאני טועה,, בנתיים משתדלת לצעוד איתו בבית ובחוץ עד כמה שמתאפשר,, ניתאי הבכור בגיל הזה כבר רץ אבל אני לא משווה,פשוט נראה לי מאוחר יחסית ולכל ילד יש את קצב ההתפתחות שלו תודה שרית אילנה [

למעלה