ברכות לפתיחת פורום לבי 50+

קלייר 1

New member
../images/Emo140.gifברכות לפתיחת פורום לבי 50+

ערב טוב שמחתי לראות שנפתח פורום לאנשים באמצע החיים כאחת ששם כבר נמצאת כמה שנים אשמח להכיר עוד כמוני במשעולי החיים בעצמי מנהלת פורום hydepaark.co.il הנקרא 50+ בחברה וקהילה אשמח לראותכם מתארחים בשיר או סיפור ופה אבקר לשרור במילה הכתובה בקינוח תמונה החיים בנו עדיין פועמים

קלייר 1

New member
../images/Emo41.gif*******החיים********

החיים הם התחלה אמצע וסוף ובים עונות החיים אנו מטיילים עורגים למגע,כמהים לאהבה נפגעים ושוב מתחילים מהתחלה צער חשים בעת השלכת ,שמחה בעת פריחה כל עונה חותם מותירה בנבכי הנשמה

magy

New member
התחברתי מאד לדברייך

נעים לפגוש פה אנשים שהתובנות שלהם, חופפות את הגיל המשותף שלנו. אני טוענת שיש התחלה ---------- וסוף..... את "האמצע" יש למלא ולרפד ככל שניתן. עם "האמצע" הזה, אנחנו הולכים אל הסוף. וכשנהיה בו, באותו סוף, מה שישאר בעיקר.....זה זיכרונות "האמצע" הזה. דבר שיוכל להקל ולו במעט את הידיעה שהִספקנו משהו. .... כמה הִספקנו, אם הספקנו, אם סוּפקנו, אם הסתַפקנו............ זו שאלת השאלות........ ותחשבו על זה!!!!!

אישה50

New member
מצטרפת לברכות

ותודה קלייר על מילים נאות. מקווה שיהיה כאן נעים וחמים גם אם אנחנו במעלה החמישים. כאן כבר אוכל להחליף את הניק הנורא (אין כבר צורך בהצהרה
) ומקווה שלהבא אגיע עם שמלה חדשה אז להתראות חבריה YP

קלייר 1

New member
נעים ל הכיר../images/Emo39.gif

נעים להכיר כולנו באמצע החיים אך לרבים זו התחלה אל הלא נודע מה רע בלחפש את עצמך ובאשר לניק אישה 50 חחחחחחח אהבתי נתראה בשמלתך החדשה

קלייר 1

New member
עוד משהו קטן על החיים../images/Emo141.gif

מה משמעות החיים לנשום אויר הרים לצלול למים סוערים לפרוס כנף לשחקים להביט כאילו הם של אחרים החיים יצירה מופלאה של חושים ריח ,מגע,מבט, כיסופים

אני ME

New member
אז הנה החלפתי שימלה מאישה50

ל- אני ME כעת, הרבה יותר נעים תודה

magy

New member
../images/Emo79.gifמי, היתה האישה ../images/Emo79.gif

ב"הכלה וצייד הפרפרים".....זוכרת? הוא לא יכול היה לקרוא לה בשמה...... קרא לה כמו שקוראים לתו. מי.

אני ME

New member
כן. תודה. אוהבת את הצליל

וגם את המשמעות: ME= אני או מי(כפשוטו עם סימן שאלה בסופו) וכמובן גם תו = צליל. נעים מאוד מגי

קלייר 1

New member
אהבתי את המשמעות הכפולה

.אהבתי מגי המשמעות הכפולה בשם הצליל נעים ביום ללא שינה שקצת לוחץ בחזה אמח לראותכם בפורום 50+ בהייד פארק להתענג על שירים,סיפורים ומחרוזת תמונות בשלל צבעים אנשים טובים באמצע הדרך פשוט תירשמו ותתחילו לזרום במילה הכתובה http://hydepark.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=324 אשמח לראותכם בלילות ירח ללא /שינה

קלייר 1

New member
אופס התמונה עלתה על הכתובית

לא רגילה לסוג כזה של פורום http://hydepark.co.il בואו תכירו ותהנו ואנו נפקוד את הפורום בתפוז פשוט חפשו את פורום 50+ לילה טוב חברי נעמתם לי מאד

קלייר 1

New member
צבר קסום הנפלה העוגה מרוב התרגשות

חחחחחחחה שובב באמייל נשלחה עוגת הקצפת בתוספת דובדבן ונותר ללא הבצק כלומר ללא הבסיס האיתן חחחח מה לך בבית זה בודק השטח לפני שמשתכן

קלייר 1

New member
מגשש להכין הבמה../images/Emo6.gif

מגשש קקטסון יקר להכין הבמה פליטי העשור שעבר חחחחחחחח החיים לא עוצרים בתחנה

emmy5

New member
טוב שבאתי עכשיו../images/Emo24.gif

טוב שהיגעתי עכשיו לפני שאת החלפת את השמלה שאלתי אליך , מצאתי כאן פנים מוכרות חלק בבגדי חג וחלק בבגדי עבודה אך כולם מרגישים טוב ברוכה הבא.. ברוכה הנמצא

רותי ב.

New member
ברכות לפורום של כל

מי שכבר חווה את החוויות הכי שוות, ובכל זאת כל כך הרבה מאלה עוד לפניו, של כל מי שעשה את הטעויות הכי כואבות, וגבר על כל המכשולים, ועדיין יש כמה לפניו, של כל מי שמזדהה עם דב"א, שאמר שהיום זה היום הראשון של אחרית חיינו, ועדיין חולם ומתכנן חיים של בערך 20 אנשים בני עשרה, ויגשים את כל החלומות. בקיצור, לכולכם, לכולנו
ב ר כ ו ת
|פרחו|

למעלה