היום יום האם בארהב אז יום האם שמח לכולנו

../images/Emo140.gifהיום יום האם בארהב אז יום האם שמח לכולנו

היום יום האם בארהב אז שיהיה יום האם שמח לכולנו גם מעבר לים ולכל האמהות בעולם נשיקות יום האם שמח

dafgol

New member
יום אם שמח לך ../images/Emo39.gif אמא יקרה ../images/Emo23.gif

איך סוזן מרגישה? איך חגגו לך ?

יום האם שמח לכל האמהות../images/Emo9.gifוקנינו המון מתנות

הבנות עשו לי אחלה הפתעה שהן הכינו בגן ומיום חמשי הן החביאו את זה כדי שאני לא אראה והאמת אני הייתי סקקרנית וחיפשתי ולא מצאתי מסתבר שהן החביאו את זה מתחת לכורסא ביום שישי ככה שביום שישי שבת הבית לא עובר שטיפה -( מטעמי דת ) אז כמה שארגנתי וטאטטי אין סיכוי שהייתי מוצאת כי כשאני שוטפת אז אני מזיז ה את הספןת חכמות שלי בכל אופן אחת הכינה מחזיק מפתוחות עים תמונה שלה והיא כתבה בעברית ואנגלית אמא אני אוהבת אותך ויום האם שמח והשניה הכינה תמונה שלה ממוסגרת ומעוצבת על ידיה וציור שאין כמותו בעולם אני והיא ואבא שלה ואחותה מדהים ביותר -פיקאסו שלימתוקות אין סוף בעלי הביא לי זר פרחים לבן וסגול מהממם והוציאנו לחגוג חגגנו במסעדה אסיאטית והיה נחמד מאוד הבנות התנהגו למופת אחר כך נסענו לטויס אר אס לקנות מתנות לחברים של הבנות שיש להם ימי הולדת בשבוע הקרוב ומתנות יום הולדת שהתעכבו מעט ומציאת האפיקומן רון-אשלי קיבלה סוף כל סוף את הטלסקופ שלה וסוזן-לי קיבלה את הסט של החדר שינה לבובות שלה ולאפיקומן רון בחרה כלבלב מתוק בתוך תיק מעלפפון עים כל הציוד הנדרש לטיפול בכלב וסוזן-לי בחרה מתקן לציור עים שקופיות של פרינססיות - צפוי ביותר ומשם נסענו לזוג חברים לעל האש עד השעה 10 וחצי בלילה מאוחר לאללה עבורנו אבל היה אחלה יום האם שמח לכולנו ושכולם יהיו מלאי אושר בריאות ושמחה בלב

למעלה