היום יום הולדת!!

../images/Emo140.gif היום יום הולדת!! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

כן, אז ממש לפני חצות, עוד לא מאוחר לברך! (אולי זה יתפרסם אחרי, אבל לא הספקתי לפני
) המון המון מזל טוב - הפורום שלנו חוגג שש שנים! הייתם מאמינים? שש שנים מהודעת הפתיחה של דור, המנהל הראשון של הפורום המחודש, שבו אתם גולשים היום. זה המקום להעלות זכרונות, לספר איפה הייתם לפני שש שנים, מתי התחלתם להעריץ את נטליה, איך שמעתם על הפורום וכל מה שעולה בראש שלכם
שנה לא פשוטה עומדת בפתח ואני מקווה שנחגוג ביחד גם את יומולדת הפורום הבאה!

דפנושית

New member
וואו! ../images/Emo12.gif

איך שהזמן רץ... אני לא ממש זוכרת את הפורום בראשית דרכו (כי עוד לא הייתי כאן). לפי מה שזכור לי, הצטרפתי בסביבות 2003... זכרונות אין יותר מדי... את נטי התחלתי להעריץ (אוח, אני שונאת את המילה הזאת!) ב2002 (כיתה ז') כשבאה אלינו לכיתה מישהי חדשה שממש העריצה אותה...
וזהו, נדבקתי. באמת שאין לי שמץ איך שמעתי על הפורום ואיך הגעתי אליו (זה לא שאני גולשת יותר מדי בתפוז בזמני הפנוי...), אבל הגעתי... ואני זוכרת שממש קצת אחרי שהצטרפתי היה מפגש פורום בפארק הירקון, והרגשתי כ"כ לא קשורה
אז בואו נראה מי באמת ותיק פה (ניר?) - כמה אנשים בתמונה אתם מזהים?
אני זיהיתי חמש בנות (חוץ ממני, ומניר שנעלם פתאום כאורח פלא). אז מזל טוב, ואני, לעומתך - ניר, מקווה שנחגוג אפילו יותר מעוד יום הולדת אחד

X יו יו S

New member
וואו

לא ידעתי שפעם היה כאן כל כך הרבה <א>נשים
במיוחד אם לוקח בחשבון שלא כולם באים למפגש
ואני הצטרפתי לפורום אחרי ששמתי לב שכל אנשים שאהבתי לדבר איתם מפורום טלנובלות נמצאים גם פה (נראה לי שזה היה ב2004) רק שכאן יש מלא צחוקים
ואווירה כיפית

Koala Girl

New member
וואי איזה ישן../images/Emo122.gif

הייתה לי גם תמונה כזאת (רק שהייתי בה ופה לא
) אבל אני לא מוצאת

לא יכלת לצרף תמונה קטנה יותר?! ../images/Emo3.gif

חלק אני מזהה, חלק אני זוכר את הפרצוף אבל לא את השם וחלק אני זוכר את השמות אבל לא מזהה
בכל אופן, זאת קהילת המעריצים של נטליה בארץ בזמנו, ובנוסף לפורום שלנו היא כוללת את הפורום של "ויוה פלוס" ב-ynet, שהוצף בעיקר ע"י מעריצי נטליה. אני מוכרח לציין שהבנות שם היו די נאמנות לפורום שלהן אבל לאט לאט הצלחתי לשכנע אותן להצטרף לכאן
חלק מהם אפילו כותבים כאן היום מידי פעם... ואני חושב שאני זה שיושב שם מאחורה, אבל אני לא בטוח

RayoDeLuz

New member
מזל טוב ../images/Emo9.gif

האמת היא שאני לא זוכרת מתי הצטרפתי.. ייתכן שהייתי פה כבר מתישהו לא זוכרת למען האמת... ><

YBNS

New member
../images/Emo65.gifיומולדת שמח פורום!!!../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo3.gif

חיחי... עברתי להודעות הראשונות של הפורום וואאוו מגניב 6 שנים!!! אני אומנם התחלתי לכתוב במרץ 2007 (
) אבל זה ממש לא אומר שלא הכרתי הפורום לפני- הייתי נכנס קורא הודעות שומר תמונות וכאלה, אבל באף פורום לא הייתי רשום וכתבתי, אז יצא שגם בזה לא. ואת נטליה אני מעריץ ממש ממש מזמן. מ1998-99 כשחברים הכירו לי אותה והיו מדברים על "בובה" (נטליה) ועל "בייבי" (בריטני) בלי הפסקה (הציורים שלה שציירתי באותה תקופה בטח מסתובבים אצלהם עדיין), ומאז אני שומר אמונים רק לה ולבריטני (שגם הכרתי באותה תקופה) כזה אני
!!

טוב, אז קצת על הסיפור שלי עם הפורום ../images/Emo9.gif

שמעתי על הפורום מחברה בבית ספר שסיפרה לי שיש פורום לנטליה בתפוז, אז קפצתי והחלטתי להצטרף. האמת שרק מאוחר יותר גיליתי שהצטרפתי די בהתחלה (חודשיים אחרי שהוא נפתח). לא פתחתי שרשור הצטרפות אלא "התגנבתי" לאחד השרשורים ופשוט התחלתי לכתוב כאילו תמיד הייתי בפורום
אז אמנם כולם בפורום בתפוז הכירו אותי, אבל הפכתי לסלבריטי (אם אפשר לקרוא לזה ככה) אחרי שהגיעו תמונות של נטליה עם הקומיקס הראשון שהכנתי ליומולדת שלה (היה גם קומיקס שני שנה אחרי). להיות מנהל התחלתי ב-29.6.03 (ככה שאני מנהל חמש שנים וחצי) אחרי משא ומתן חשאי עם שירה, שהיתה המנהלת בזמנו, שלא היה מבייש אף גורם מדיני
נ.ב. תוך כדי החיטוט שלי עכשיו בעבר של הפורום שמתי לב שהייתי ממש פעיל פעם (אבל מ-מ-ש) וממש צעיר (אבל מ-מ-ש!
)

למעלה