השרשור השבועי - איך עבר השבוע שלכם

dafgol

New member
../images/Emo140.gif השרשור השבועי - איך עבר השבוע שלכם ../images/Emo35.gif

ושוב הגיע יום חמישי, השבוע טסססססססס כל כך מהר..... אתם מוזמנים לשתף ולספר איך עבר השבוע. שיהיה לכולם סופ"ש נעים וקריר
דפי

dafgol

New member
השבוע שהיה....

ברמה האישית שבוע לא קל בכלל..... מחלות ותחלואים, דאגה, תשישות, אכזבה גדולה מאנשים, ועוד כל מיני דברים לא טובים, אבל מה שלא הורג מחשל, והטוב תמיד מנצח בסוף - לא? כמובן שגם חגגנו את סיום שנה"ל בגן של ברי, הוא התחיל קייטנה וכל כך מבסוט. רזי קורע אותי מצחוק עם המילים הפרצופים והפלפל שלו. ברמה הארצית....לא מזהיר.... פרשת קצב שפשוט מרתיחה ומאכזבת אותי. ציינו שנה מחטיפת החיילים, שנה למחלמה "שלנו" פה בצפון. ממשלה דמיקולו ורוה"מ דמיקולו עוד יותר. בהחלט המצב הכללי דרוש שיפור. מקווה ומאחלת לי ברמה האישית וברמה הכללית ששבוע הבא יהיה הרבה יותר טוב
ומה אצלכם?

S r 35

New member
השבוע שהיה ... עייף ...

עייפות זהו שמי השני השבוע הזה. אני לא יודעת אם זה החום, הגיל, הילדים או WHATEVER, אבל הגעתי למצב ששמתי ילד אחד מול הטלוויזיה ילד שני מול המחשב ופשוט הלכתי לישון שעה. שנאתי את עצמי על זה - כי אני מאוד לא אוהבת אחרי-צהריים שמתבזבזים ככה, אבל הרגשתי שאם אני לא ממלאה מצברים אני פשוט לא אתפקד. חוצמזה היה סטנדרטה - הילדים בקייטנות עושים "שיגועים וכייף חיים" כמו שניר שלי אומר. ותאמינו לי, הייתי מתחלפת איתם בכייף
ברמה הארצית היה באמת נאכס - כמו שדפנה כתבה. מצפה בכיליון עיניים לסופ"ש - לא לעשות כלום ופשוט לנוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יום נפלא לכולם

dafgol

New member
שרה

לפעמים גם אנחנו מגיעות לקצה גבול היכולת, אנחנו לא סופרוואמן (ואני יודעת בוודאות שזו רק דמות מצויירת
) לפעמים צריך להטעין מצברים מחדש - מותר לך ! מותר לנו ! מאחלת לך שהסופ"ש יהיה שקט רגוע וארוךךךךךךךךךךךך

S r 35

New member
תודה דפנה ../images/Emo39.gif

אני בהחלט זקוקה למנוחה אחרי השבוע המעייף הזה ולפני השבת הדביקה (ארוחה משפחתית ארוכככככה) שלפננו. אני אחרי אחר-צהריים סוער: ניר אירח שני חברים מהגן שלו. בדרך עשינו עצירה בגן המשחקים השכונתי, ואחד החברים מצא לנכון להזמין כל ילד שהוא פגש שם לבוא איתו לניר
בסופו של דבר מצאתי את עצמי בבית אחד עם ארבעה ילדים שובבים: שני אורחים ושניים פרטיים שלי. ועם ארוחת ערב שכללה את הנפשות הפועלות הנ"ל פלוס הורי הילדים שבאו לקחת אותם. אבל אני שמחה על כך שלניר יש חברים. זה הבלאגן הכי טוב "והרעש" הכי נפלא בעולם. עכשיו הכל רגוע. הבית מסודר, הילדים ישנים ואני שמחה על יום שישי שמגיע. אני לא מתכוונת לשעות מחר כלום.

S r 35

New member
דפנה יקירתי - מאחלת לך שבוע הרבה יותר טוב

בשבוע הבא. תתאוששו מכל המחלות וכל האיכסים. נשיבוקים לנסיכים
שרה

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif הזמן הכי קשה שהיה לי בשנים האחרונות.

בטח שמתם לב שאני קצת מעופף ולא ממש מגיב בפורום, זה בגלל שהיה לי שבוע עם עומס יתר רגשי. פשוטו כמשמעו, וזה בגלל שנפרץ ארון הזכוכית, שייזכר לדראון עולם. זה התחיל ביום שלישי עוד, כאשר סיפרתי לחבר ילדות הכי ותיק שלי על עצמיץ המשיך במפגש פורום "בנים בלבד" בחמישי, שהיה תכלס חזק ביותר ותרם לי רבות, אבל הייתי כולי לחוץ ובקושי דיברתי...לראשונה פגשתי אנשים כמוני.... המשיך שלמחורת, ביום שישי בבוקר, הלכתי לישון אצל אחי במרכז וסיפרתי לאחי על עצמי. המשיך ליום שישי בערב, שבו דיברתי עם שני החברים הכי טובים שלי, שעשו לי קטע מסריח ביותר לפני שנה וחצי, לראשונה עמדתי מולם בחופשיות, פתחתי את כל הקלפים על השולחן, והתווכחתי איתם על עצמי. המשיך ליום שבת בערב, בו יצאתי "לבלות" עם כל ה"חבורה" שלי, 4 אנשים מלבדיי, כולל את השניים מהערב הקודם, ורוב היציאה כללה ויכוח עצבני ביותר, עליי. בסופו של השיחה הם אמרו שכוווווווווווולם מקבלים אותי וישמחו בשמחתי בכל דבר. ככה זה כשמארון הזכוכית נשארות רק כמה חתיכות בודדות (אבל די כבדות, עדיין..) בלבד... "שמע ישראל, אדוני אלוהינו, אדוני אחד" בע"ה יהיה טוב מעכשיו!!!!!!

dafgol

New member
יקירי ../images/Emo24.gif

תארתי לעצמי שאתה שקוע בענייניך...... אני חושבת שפעלת ועשית נכון, ברגע ששחררת ודיברת ויצאת מהארון בפני הסביבה הקרובה שלך, בטח אבן גדולה שלא לומר סלע גדול....ירדו מהלב. אתה עכשיו מבולבל ומעופף וזה הכי הגיוני וטבעי בעולם, במרחק הזמן תראה שעשית ופעלת נכון. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושתהיה מאושר
שמחה שחזרת ומקווה לראות אותך פה יותר

../images/Emo45.gif אני חושבת ...שאתה...

צריך להיות גאה בעצמך!!!
כי לכל אחד יש זכות להחליט בשביל עצמו ! שנית, עברת דרך ארוכה ולא קלה !!! לכן, מאחלת לך, מכל ה
שתיהיה מאושר, היכן שתיהיה !!! יום טוב הרבה שמחה ובריאות

תהיה מאושר ובטוח בעצמך,זה הכי חשוב

למרות שאנחנו לא מכירים,כל הכבוד. מאחלת לך אושר,,ושתמצא את אשר ליבך חפץ אילנה

לולי72

New member
השבוע שהיה....

התחיל לא מי יודע מה עם הסחרחורות וכל הנאכס והמשיך עם בדיקות לא מי יודע מה, וגם עם שתי הודעות על חברות שלי הריוניות, אבל היום היה לי יום טוב אחרי ביקור נוסף בבית חולים ואני צריכה לשבוע הבא את האצבעות של כולכם במיוחד ביום ראשון וביום שלישי. זהו מקווה שאצליח לנוח, רוצה להספיק לארגן הכל היום כדי שמחר אוכל לבלות עם יובלי שלי. ודפנה - מה קרה? מי אכזב אותך? הכל בסדר? ברי מוזמן אלינו אם יבוא בשבת אחר הצהריים מוקדם. תהנו לכם מחר.

שבוע שליייי......./images/Emo127.gif

אז ככה! יומיים חופש.... ואז השתלמות(העם היהודי בתפוצות כיום ובעבר) בחיפה! אך פגשתי שם מורה, שהחלפתי אותה בחופשת לידה, ואתה מורה גרה כאן במגדל העמק. אתם לא מתארים, איך שמחתי !!!!!!!!!!!!!!!! ראשית, שלא אשב שם לבד! שנית, אני נוסעת איתה (כי לה יש
ולי לא) אך איתה אני משתתפת בהוצאות . לכן כל יום (ללא שישי) אני לומדת מי 8.30 עד 14.30 ! ובנוסף, לקחתי עוד 2 השתלמויות, מקווה שהן יהיו יותר מעניינות או יותר נכון מרצים לא משעממים!!! אז, לבנתיים הפכתי להיות לתמידה עד ל 15.8 ! האמת, זה כייף!! להיזכר בלימודים ולילמוד כל פעם דברים חדשים!! זהו לבנתיים להת'

O n y X

New member
השבוע

עשיתי קצת שופינג...
ביום שלישי בלב המפרץ בעודפים, וביום חמישי בקניון בנצרת עילית (יש המון מבצעי סוף עונה) מחר ההורים שלי ואחי נוסעים להפלגה של שבועיים ואני אנוח מהם קצת

למעלה