לספיר דרמון בלבד

הודיה 14

New member
../images/Emo140.gifלספיר דרמון בלבד

ספיר אני חושבת שאולי את יכולה לעזור לי קוראים לי הודיה ואני בת 14ממעלה אדומים ואולי כבר הבנת מה הבעייה שלי השם!! כל הבנים בסניף שלנו כלומר בתנועת נוער שלנו צוחקים עלי חופשי גם בגלל השם וגם בגלל שאני שמנה אבל באמת אני לא כל כך בלון כמו שאומרים ובקיצור החברות שלי כל הזמן יורדות עלי כי בגללי יש להם על מה לדבר עם הבנים וגם איך להתקרב לבנים ואני ממש לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרי לי האיימל שלי זה [email protected] ובבקשה תחזירי לי תשובה

keton13

New member
אנשים הגעתם לרמה ממש נמוכה כבר....

א. ממתי יש כזה דבר [email protected]? יש כזה דבר בכלל?-_- בחוץ מזה,מה נראה לך שהיא פסיכולוגית?לא הבנתי מה אתם רוצים כבר אתם מבינים כבר מה אתם שואלים? תחשבו קצת לפני שאתם מציפים את הפורום-_-

גיל14

New member
לגבי השאלה

למיטב ידיעתי וואלה השיקה כתובות מסוג walla.com לפני כמה שנים.

ayeltush1

New member
לא רוצה להתערב אבל הודיה....

כדי שתכתבי לה את זה בפרטי אני לא חושבת שכולם צריכים ליראות את זה אפילו עם כתבת לספר בלבד (דרך אגב הודיה זה ממש לא שם מגעיל)והיא שחקנית היא לא יועצת ולהזכירך זה פרום בשביל שחקנים בלבד אז כחי את זה לצומת ליבך.. באהבה איילת

הודיה כנסי

הודיה לדעתי את ממש ממש לא צריכה להתבייש.. זה שם מדהים ולמי שיש בעיה עם זה הןא יכול להזדיין..... אקיצרר אם את מרגישה שאת שמנה את יכולה פשוט לעשות דיאטה זה קצת קשה אבל אם את באמת תרצי אז את תצליחי..ואם החברות שלך יורדות עלייך אז כדאי שתשיגי חברות חדשות כי הם ממש מגעילות ולא חברות.. חוצמזה כדי להתקרב לבנים תצאי קצת למסיבות ותהיי נחמדה אליהם תצחקי איתם ותתחברי איתם את יכולה לבקש מחברות שלך שיעזרו לך לכל סיר יש מכסהה חחח

ayeltush1

New member
ספירוששששש מה קורה?..

מזה כל השמעות שקרה לך ?... שנםצעת זה באמת הוא שסתם לא ממש הבנתי מה קרה?.. באהבה איילת

ט ו פ י 2

New member
גם אני רוצה הודעה פרטית ממך!!!! ../images/Emo10.gif

בבקשה תשלחי לי גם.. אבל אני לא יודעת להיכנס.

להודיה החמודה תכנסי!!!

היי הודיה...! * דבר ראשון אני חושבת שהודיה זה שם מהמם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *דבר שני... להיות שמנה זה לא רע...!!! המשאלה שלי זה להשמין...!!! המון בנות-חברות שלי מקאנות בי כי אני אולכלת הרבה ולא משמינה..... אבל אני לא אוהבת את זה....למען האמת אני שונאת את זה..!! ונכון שיש במנות שלפני שהן הולכות לישון הן מתפללות שמחר בבוקר הן יקומו רזות... ואני דווקא מתפללת הפוך... אני מתפללת שאני מחר בבוקר יקום וישמין קצת....! אז רק רציתי להגיד לך שלא צריך להיתבייש בזה נכון שיש בנים ובנות שלא אוהבים שמנים ושמנות... אבל אז מה??? אל תשימי אליהם..!! *ובקשר ל"חברות" שלך שמרכלות עלייך עם הבנים.... אם זה מה שהן באמת עושות אז אני לפחות לא הייתי משתמשת במילה חברות!!! טוב מקווה שעזרתי... נ.ב אני יודעת שזה היה לספיר אבל לא יכולתי להיתעלם!!! אוהבת...רז נ.ב.ב (נזכרתי בסוף בסוף) תודיעי לי אם עזרתי בקצת לפחות.... תודה ביי!

להודיה

א. השם שלך יפה ב. גם אלי יורדים ואני לא שמנה אני מחוצ'קנת וזה תאמיני לי יותר גרוע ג. גם לי יש חברה שמנה והיא ממש חמודה היא החברה הכי הכי טובה שלי ואני חושבת שלא חשוב המראה אלא האופי ונראה לי שהאופי שלך הוא משו משו .. חחח
חיוך היא לא מילה גסה !!!

להודיה..

לפי דעתי את צריכה לשים אליהם פס ארוך מאוד!!!!! גם אני לא בדיוק מלכת היופי והיו אנשים הצחקו עלי אבל תמיד או שירדתי אלהם או שחברות שלי הגנו אלי ואם חברות שלך יורדות אליך יחד עם הבנים אז הם לא באמת חברות שלך והם סתם סטומת מפגרות ותאמיני לישזה לא כל כך קל ופשוט להתעלם אבל תעבדי על זה ואת תראי שזה יפסק גם לאט לאט!! מכווה שעזרתי לך
נעה!

למעלה