מה התחביב שלך

dafgol

New member
../images/Emo140.gif מה התחביב שלך ../images/Emo35.gif ../images/Emo140.gif

יש לכם תחביבים? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? (למי שיש זמן כזה...) איזה תחביב הייתם רוצים לפתח? אני מחפשת לי תחביב חדש, המלצות יתקבלו בברכה

S r 35

New member
מה את לא צופה עכשיו בזיזי טריפו? ../images/Emo2.gif

"גבעת חלפון" עכשיו בערוץ 2. לרוץ ולראות.... SEE YOU IN MY CLUB - לקרוא במבטא רומני מודגש
לזכרו של פולי
התחביב שלי ספרים
והייתי מאמצת עוד כמה: צילום, אמנות בחרוזים, אם היה לי את הזמן... אולי בפנסיה

dafgol

New member
לא מסוגלת לראות

זיפזפתי הלאה.....לא נתפס לי כל כך שסרג'ו קונסטנצה אינו עונה יותר....קשה לי לראות את זה....ואין לי אפילו מילים להסביר....פשוט משונה לי.....ראיתי והתחלתי לבכות....( פעם ראשונה בעולם שמישהו בוכה מהסרט הזה כנראה...) גמני מתכננת לפנסיה כמה תחביבים.....נגרות...נורא בא לי לעצב רהיטים ולבנות אותם....לשימוש עצמי כמובן
התחביב שלי זה לשחק בפוטושופ, לערוך תמונות
וסרטונים.....תחביב חדש שגיליתי ....לאפות ולבשל.....

לולי72

New member
אני אוהבת כמו שרה - לקרוא

לראות סרטים רומנטיים (אלה של הולמרק), לאפות עוגות בעיקר, ואני גם כותבת לעיתים, למגירה בעיקר, אבל כותבת, כתבתי משהו לדודה שלי ז"ל לאזכרה ולא היה לי אומץ להקריא את זה, אז נתתי להורים שלי והם התרגשו נורא. ובהקשר אחר; המוות של פולי ובעיקר הלפני, עצם הגילוי של המחלה והמוות המהיר, הזכיר לי את המוות של דודה שלי, ואתמול גם אני בכיתי, כי זה בעצם אותו דבר, דודה שלי לא הסכימה לניתוח ונפטרה מהר, ופולי שכן נותח מת מהר, בדיוק באותן נסיבות ומאותה מחלה, רק שדודה שלי הייתה צעירה ממנו ב - 13 שנה ולא זכתה אפילו לראות את הבת שלה מתחתנת, אתמול גם אני בכיתי כשראיתי את החדשות, את הסרט לא ראיתי.

O n y X

New member
זמן פנוי? מה זה?

סתם..ציור, גרפיקה וכאלה-עכשיו אני אני לומדת את זה ואני ממש נהנית. תחביבים חדשים-פיסול, אולי פימו? הייתי עושה מזה דברים ממש יפים..כשהיה לי זמן חחח. אפילו ציפיתי כלי בפימו וצילמתי והכנסתי את זה לתיק עבודות שלי. אני הייתי רוצה לנסות לעשות מקרמה-לפני כמה שבועות מצאתי ליד הפח זבל הרבה ספרי הדרכה בנושא אבל פשוט אין לי זמן

יש המון

כך: כדורגל (לצפות), וללכת למשחקים של חיפה מחשב לקרוא ספרים (בזמן האחרון של ריגול כמו ביוגרפיה של סוכן מוסד , מדיניות החיסולים של ישראל, בלדרנית ) לשמוע מוזיקת ראפ הייתי רוצה יותר לעומק לפתח את נושא המחשבים זה מדבר אלי זהו לבינתיים

שלי....

אוהבת ללמד.....
ולילמוד
..... אפילו מאודדדד !!! אוהבת לצייר !!! אוהבת לשיר !!! לא נפסיק
לשיר .....
דנייי

למעלה