סופ"ש נעים לכולם ואנחנו נוסעים לצוק מנרה

../images/Emo140.gifסופ"ש נעים לכולם ואנחנו נוסעים לצוק מנרה

ליד קרית שמונה,,מישהו ביקר שם בשנים האחרונות??
נכנסתי לאתר שלהם מקום מדהים,,, הילדים לבטח יהנו וכמובן,,אנוכי,,,,, באשר לבישולים,,,
נראה לי שלא אתאמץ הרבה כי כמעט ולא נהיה בבית ואולי בשבת בערב אבשל משהו,, גם כך הטרולים כמעט ולא אוכלים,,,,ואני לבסוף זורקת,,וחבל לי נורא, שבת שלום יקירותיי,
דפנה,,עד 120 והרבה בריאות לגולן,

dafgol

New member
../images/Emo51.gif יקירה

יום לא קל,אחרי ערב קשה.... התחיל אתמול בטלפון מחמותי שנפל טיל ליד הבית שלה,כיוס אמיתי,שריפה ענקית והמון פחד.....בעודו מרגיעים אותה התבשרנו על הפיגוע הנורא בירושלים....כמה כואב... משתתפת בצער המשפחות
שולחת החלמה מהירה לפצועים
ובכל זאת, סוף שבוע מתחיל....הסופ"ש בפתח סוף סוף. הבנים בגנים,גולן בדרך לטסט עם האוטו, נקווה שנעבור .... היום גולן בן 41
אני ממשיכה בבישולים ובהכנות למחר...אנחנו מארחים לצהריים חגיגיים
אז מה אצלכם בסופ"ש? מה מתבשל? מה התכנונים? שיהיה יום שקט ורגוע,סופ"ש נעים וחמים
דפי

frige

New member
WOW, מנרה

לפני כתשע שנים, אלי ואני היינו במנרה, הטיול הראשון שלנו בתור חברים. איזה מקום קסום, תהנו שם.
שרית

WOWמנרה באמת,מדהים ואגב,,,מחר,,,

לא חוזרת למרכז,זהו החלטתי,,
אני כל כך עייפה אבל היה ממש נפלא,,נוף מדהים,,הילדים נהנו מפינת יצירה,,רכבל,,מגלשת הרים שידיד שלי עלה איתו איתי אין מצב,פחד גבהים,,אימלל'ה,,, היה ממש שינוי עבורינו מאז שעברנו לכאן,, אין כמו הצפון,,אתן בטח יודעות את זה,,אתה מטייל ומטייל ולא שבע,,, שבוע טוב לכולן,,,,ואגב,,,,,,,,,,,,,,,,,, מחר,,,,,,,,,,,,אני,,,,,,,,,בת,,,,,,,,43,,,
מאחלת לי הצלחה וחיים טובים כאן עם הילדים,,,, אושר ועושר ושלא יחסר כלום אף פעם,, בריאות ושאזכה לגדלם עד הסוף,,,,,,,,,,,,,,,, זיווג נכון,,ושיאהב את הילדים ואותי,,,

למעלה