רק להיום
אנחנו יכולים

../images/Emo140.gifרק להיום../images/Emo141.gifאנחנו יכולים../images/Emo140.gif

אני לא יכול - אנו יכולים
"שכנענו את עצמנו שנוכל לעשות את זה לבד, וחיינו מתוך אמונה זו. התוצאות היו נוראות, ובסוף כל אחד מאתנו נאלץ להודות כי אמונה עצמית זו הייתה שקר."
"אני לא יכול - אנו יכולים". אמת פשוטה אך עמוקה זו עונה ראשית כל על הצורך הראשוני שלנו באנ-איי. יחד, אנו יכולים להישאר נקיים, אבל אם נבודד את עצמנו, אנו בחברה רעה. כדי להחלים, אנו זקוקים לתמיכה של מכורים אחרים. ריכוז עצמי לא מפריע רק ליכולת שלנו להישאר נקיים. עם או בלי סמים, חיים על ריכוז עצמי יובילו תמיד לאסון. אנו תלויים לגמרי באנשים אחרים, החל מאלה שמספקים לנו סחורות ושירותים ועד האנשים שאנו אוהבים או אנו חיים בחברתם. אבל הריכוז העצמי שלנו יוצר מאבק מתמיד עם האנשים האלה עצמם. כדי לחיות חיים שלמים, אנו זקוקים להרמוניה עם האחרים.
מכורים ואנשים אחרים בקהילה שלנו, הם לא בני האדם היחידים בעולם. אדם לא נולד עם כוח נפשי, אבל אנו צריכים כוח כזה כדי לחיות. אנו מוצאים אותו בכוח גדול מאתנו, המספק לנו את ההנחיה ואת העוצמה שאין לנו. כשאנו מעמידים פנים שהריכוז העצמי יענה על הכל, אנו מבודדים את עצמנו ממקור הכוח היחיד שיכול להנחות אותנו בצורה יעילה בחיינו: הכוח העליון שלנו. ריכוז העצמי אינו חובה. אנו זקוקים למכורים אחרים; אנו זקוקים לאנשים אחרים. וכדי לחיות חיים שלמים, אנו צריכים כוח גדול מאתנו.
רק להיום:
אחפש תמיכה של מכורים מחלימים אחרים, ההרמוניה עם האנשים האחרים בקהילה שלי ודאגה מצד הכוח העליון שלי. אני לא יכול - אנחנו יכולים! אוהבים

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

ככל שאדם מתעלם יותר מעצמו, כך יקבל יותר מהאלים.
- הורציוס אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של אחלה סופשבוע../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על הכוחות להמשיך ולדבוק בדרך, על הנכונות והאומץ לא להישבר, להחזיק מעמד למרות וחרף הכל. אני אסירת תודה על משפחה תומכת ומעודדת, על זוגיות, על חברותא, פרנסה ומקום עבודה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודשיים ועשרים ושתיים ימי ניקיון
אין לי מושג מאין אני שואבת את הכוחות להמשיך בדרך, להמשיך להיות אני. כל כולי כואבת והראש גונב לא פעם.. לא פעמיים... ובכל זאת משהו בתוכי לא מרפה מהדרך ו"ממשיך לבוא". קשה לי לראות אפילו שביב של תקווה, קשה לי להרגיש את אסירות התודה, נדמה לי שאני פועלת כמו רובוט, מתוך כורח וצורך להתמיד, להמשיך גם אם אין בי רצון או יכולת לראות את הכל מאחורי. יעבור... כבר לא יודעת לומר בוודאות. רק להיום מדבר על חברותא, ואני כל כך מתחברת.. עושה טוב כשבאים לבקר, כשמתעניינים, כשאכפת למישהו, קשה לאללה לבד, גם אם לא בלתי אפשרי. אוהבת, ומאחלת לכולנו סופשבוע של בריאות, אהבה וחיבוקים. אוהבים

שטול1

New member
שבת שלום מחלימים יקרים ../images/Emo24.gif

התגעגעתי אליכם חוסר שפה משותפת אם האינטרנט וויליג' ותקלות טכניות אחרות מנעו ממני לחפור לכם השבוע אבל בחסד אלוהים אוהב הכל בא על מקומו בשלום והגעתי בזמן לאחל שבת שלום אוהבים שטול

למעלה