רק להיום
זה לא מבחן

../images/Emo140.gifרק להיום../images/Emo141.gifזה לא מבחן../images/Emo140.gif

זה לא מבחן
"... מצאנו אל אישי ואוהב אליו אנו יכולים לפנות."
אחדים הגיעו להחלמה עם המחשבה, שקשיי החיים הם סידרה של מבחנים קוסמיים, שנועדו ללמד אותנו דבר מה. דבר זה בא לידי ביטוי בולט כאשר משהו חמור קורה לנו, ואנו בוכים: "הכוח העליון שלי מעמיד אותי במבחן!" אנו משוכנעים כי כאשר מישהו מציע לנו סמים, זה מבחן להחלמה שלנו; אנו בטוחים כי כאשר אנו נמצאים במצב שבו אנו יכולים לעשות משהו בניגוד לעקרונות התכנית, בלי להיתפס, זה מבחן לאופי שלנו. אנו יכולים אפילו לחשוב כי כאב גדול בגלל טרגדיה בחיים שלנו הוא מבחן של האמונה שלנו.
אבל כוח עליון ואוהב אינו בוחן את ההחלמה שלנו, את האופי שלנו, את האמונה שלנו. החיים פשוט נמשכים, ולפעמים זה כואב. רבים מאתנו איבדו אהבה שלא באשמתם. חלק מאתנו הפסיד את כל הרכוש החומרי. לפעמים החיים יכולים להיות נורא כואבים, אבל כאב זה לא בא מהכוח העליון שלנו. להיפך, כוח זה הוא כל הזמן לצדנו, מוכן לשאת אותנו אם לא נוכל ללכת בכוחות עצמנו. אלוהים, כפי שאנו מבינים אותו, יכול לרפא את כל מה שהחיים עלולים להנחית עלינו.
רק להיום:
אני אאמין שהכוח העליון רוחש לי טוב, שאני אוהב. אבקש את עזרת הכוח העליון שלי בשעות מצוקה. אוהבים

../images/Emo126.gifפניני חכמה../images/Emo126.gif

לא עזרת חברינו היא שכה עוזרת לנו, אלא הידיעה והביטחון שהם אכן יעזרו.
- אפיקורוס אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של שבת מבורכת בשלווה../images/Emo42.gif

אני אסירת ת ודה לאלוהים שאוהב אותי, על האהבה והביטחון בנוכחות האלוהית בחיי, על הקשיים האלה שתובעים ממני לשבת עם עצמי ולבדוק, להכיר עוד נדבכים חבויים. אני אסירת תודה על משפחה אוהבת, על נחישות והתמדה, על בן זוג, על חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודשיים ועשרים ואחת ימי ניקיון
מבולבלת, המחלה חוגגת אצלי בראש, סרטים שחוצים בהבזקים מהירים כמו קוראים לי לחדול, לבעוט, ואפילו אין לאן לחזור... שום מקום שהייתי רוצה להיות בו. יחד עם זה יש פחד מהבאות, מהלא נודע. חסרה לי האמונה שהכל יהיה בסדר, ואני יודעת שככה זה בבוקר, ובמשך היום זה איכשהו מסתדר. עם כל זה, אני ממשיכה. עוד יום ועוד יום, סוחבת ומשתדלת כמיטב יכולתי, זוכרת משפטים חרוטים על קירות - "שום דבר בעולם לא שווה שימוש"... מחפשת בתוכי את האהבה, האמון, התקווה.. מאחלת לעצמי למצוא אותם היום.. להתאהב בחיים כמו שחשבתי שרק אני יודעת. אוהבים

צופיתי 2

New member
שפת השחרור ../images/Emo204.gif

מתוך "שפת השחרור" להכיר בכוח שלנו עלינו להבדיל בין חוסר אונים לבין ולהכיר בכוח שלנו. הצעד הראשון בהחלמה הוא לקבל את חוסר האונים שלנו. יש דברים שאנו לא מסוגלים לעשות, לא משנה כמה זמן או בכמה מאמץ ננסה לעשות זאת. הדברים האלה כוללים לשנות אנשים אחרים, לפתור את הבעיות שלהם, ולשלוט בהתנהגותם. לפעמים אנו מרגישים חסרי אונים מול עצמנו – מה שאנו מאמינים או מרגישים, או ההשפעות של מצב מסוים או של אדם מסוים עלינו. חשוב להיכנע לחוסר האונים, אבל חשוב באותה מידה להכיר בכוח שלנו. אנו לא לכודים. אנו לא חסרי ישע. לפעמים אולי זה "מרגיש כך", אבל זה לא האמת. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח שאלוהים נתן לנו, והזכות לטפל בעצמנו בכל מצב, ומול כל אדם. שביל הזהב נמצא בין שני המצבים הקיצוניים, בין לשלוט באחרים ולהרשות להם לשלוט בנו. אנו יכולים ללכת בשביל הזה בעדינות או באסרטיביות, אבל באמונה שזו הזכות והאחריות שלנו. מי ייתן אתחבר לכוח ללכת בשביל הזה. להיום, אני אזכור שאני יכול לטפל בעצמי. יש לי בחירות, ואני יכול להשתמש באופציות שאני בוחר ללא אשמה.

למעלה