שלום לכולם,מה שלומכם? מחפשת רעיון ליום ,,

../images/Emo140.gifשלום לכולם,מה שלומכם? מחפשת רעיון ליום ,,

כייף להולדת בני הבכור שבוע הבא ב 23 יום ב',,, קדימה,,,לשלוף כי אני לא מכירה את האזור כפי שהינכן זוכרות,, אולי קיבוץ גבת/בריכה,,רוצה גם בורגרנץ,,,, נצרת עילית יש קניון(אבל דורש מוניות הלוך חזור) רוצה ללכת לקנות לו מתנה/בורגרנץ/,,,בריכה כבר מכיר כאן אולי שינוי קצת בקיבוץ גבת....?? שמעתי על אלונים גם שם יש משחקייה/בורגרנץ וקרוב יותר,, יאאלה בנות,,מתקרב יום שני,,,,
רק רעיונות מקוריים יתקבלו,,
אילנה

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לניתאי ../images/Emo65.gif

לא יודעת מה עושים בגילאים האלה היום.... באלונים אין ממש משחקייה, יש במקדונלדס כמה מתקנים דמיקולו.....ובחוץ יש מגלשה ונדנדות שגם את בר כבר משעממות.... אולי תלכי איתו לסרט וארוחה ( בעפולה,נצרת עלית, חיפה) בריכה הוא כבר מכיר, אולי תקחי אותו לרמת ישי , נדמה לי שיש שם קירות טיפוס מאתגרים.
ותהנו.

S r 35

New member
רעיונות ../images/Emo62.gif

חיפה - תקחי אותו ליום כייף בחיפה. לא תהיה לך בעיה להגיע (יש תחבורה ציבורית די נוחה) ושפע דברים לעשות, שאני מאמינה שהוא יהנה מהם: * נסיעה בכרמלית. * מוזיאון המדע בהדר (מקסים לילדים!) * המוזיאון הימי - גם שם יש פעילויות מאוד יפות לילדים בחופש הגדול. * הלונה-גראנד בגראנד-קניון: מבטיחה לך שהוא לא ירצה לצאת משם ומובטחות לכם כמה שעות של כייף במקום ממוזג: את יכולה לשלב את זה עם בילוי בקניון ו/או עם סרט. * בקניון חיפה - יש באולינג. ה"באלגן" בקיבוץ יגור - לא מתה על המקום הזה. אבל הילדים שלי אוהבים. ועם העדפה של ילדים לא מתווכחים.
באלונים ובקיבוץ בית-אורן, יש רכיבה על סוסים - אבל יהיה לך קשה להגיע לשם בלי אוטו. יום כייף בתל-אביב: נסיעה ברכבת (חוויה בפני עצמה) לתחנת "השלום" (עזריאלי) בילוי בקניון ובפארק ספיידרמן שנפתח שם. נירי ואני נסענו לשם השבוע יחד עם עוד חבר מהגן ואמא שלו. הם נהנו עד מעל הראש. ביקור מולדת בחולון: יש שם עכשיו פסטיבל תיאטרון בובות והצגות ילדים - על-פי הניסיון שלנו בשנה שעברה זה היה מקסים. לא צריכה להגיד לך שבחולון יש עוד שפע דברים לעשות עם ילדים. ... זה מה שעולה לי כרגע .... אני אחשוב על עוד דברים ואכתוב. בכל מקרה, יום הולדת שמח לניתאי המקסים

../images/Emo24.gifיקירתי,,שפע רעיונות אבל שכחת,,??

שיש לי פיצפון נלווה...??? זה משנה את הכול,,,עכשיו לתשובתייך יקירתי: חולון,,,ידוע/מוכר רחוקקקק נוראאאאא חיפה נראה לי שכן - איפה זה המוזאון הימי,,,.? הוא נורא מתחבר למים/דגים/וכו'',, הלונה גראנד ,,,הצילו,,,איפה זה??? בתל אביב אין לנו מה לעשות,,האמיני לי,,יקרר בטרוף,,רחוק בטרוף ולא יכולה עם שניים ולא ממונעת(ולא מתלהבים) הלונה גראד שוב יקירתי,,זה קניון ,מה? בבקשה פרוט,,, הוא נורא רוצה לשלב את זה עם בורגרנ'ץ,,כשגרנו בחולון היינו אוכלים המון שם,,ומאז שעברנו לכאן כמעט 4 חודשים לא הוצאנו את אפינו ממגדל העמק,,, ובא לי לכייף כולנו,,(מגיע לנו לא) תודה אילנה

S r 35

New member
או-קי איך שזה נראה לי ...

הדבר שהכי מתאים לכם זה הלונה-גרנד. הלונה גרנד נמצא בקניון "הגרנד קניון" ואת יכולה לשלב בילוי בקניון יש בורגרים למינהם (מקדונלדס בטוח, נדמה לי שגם בורגר-ראנץ'). הלונה-גרנד עצמו כיפי ונראה לי שתהנו! יש לך קווי אוטובוס שמגיעים ישירות לקניון מהתחנה בלב המפרץ (מרכזית המפרץ) עד לשם יש לך אוטובוס ממגדל העמק. לגבי המוזיאון הימי - נראה לי שיהיה לך קצת מסובך יותר להגיע. אני לא יודעת איזה קווי אוטובוס מגיעים לשם. בעיקרון, את יכולה לנסוע עם שני הילדים ל"גרנד" קצת מסורבל אבל אפשרי - שניהם יהנו. אבל אם את יכולה למצוא סידור לקטן באותו בוקר זה עדיף. גם יהיה לך יותר קל (וזול) וגם ניתאי ירגיש שזה היום המיוחד שלו ואת עושה משהו כייפי רק איתו. בכל מקרה תהנו!

S r 35

New member
גם מוזיאון המדע מ ק ס י ם

אם עוד לא ביקרתם שם, כדאי! ראשית - המבנה מדהים ביופיו
יש שם שפע הפעלות לילדים: דברים מעניינים, מרתקים, מלמדים וכיפיים. וסרט תלת-מימדי (עם כסאות זזים וכל האפקטים) על מערכת היקום והכוכבים (מקסיםםםםםםםםםם !!!!) עלות הכניסה זולה - הרבה יותר זולה מה"גרנאד קניון" יש לך - אם אני לא טועה - מוניות שירות מהכביש הראשי של מגדל-העמק עד הדר בחיפה, סמוך למוזיאון (מרחק הליכה). לא רחוק מהמוזיאון - בבית הקרנות, הדר (שוב, מרחק הליכה) יש סניף מקדונלדס
אם יהיה לכם זמן וכוח, כדאי לכם לעלות בכרמלית לגן-האם במרכז הכרמל (תחנה סופית שלה): סתם בשביל הכייף והחוויה. זו הרכבת התחתית היחידה בארץ וילדים נהנים ממנה מאוד. במרכז הכרמל יש גלידריה שווה וטעימה (נמצאת ברחוב החנויות, ליד מסעדת הג'ירף וחנות "חונן ג'וניור"). משם את יכולה לקחת אוטובוס למרכזית המפרץ, ובחזרה הביתה.
רעיון נוסף: את יכולה לקחת אותו/אותם לים. החופים הדרומיים של חיפה מקסימים (יש לך אוטובוסים ממרכזית המפרץ) ויש שם שפע גלידריות, מסעדות וה"קאמל" המיתולוגי שדפנה ואני כבר מנסות לקבוע בו פגישה כבר המון זמן. ותחשבי על זה ...

S r 35

New member
../images/Emo207.gif דפנה סגרנו ב"קאמל" על מיץ ../images/Emo210.gif

ביום שישי לקראת ערב? אני חושבת שהגיע הזמן כבר, לא?

S r 35

New member
בטח. שירגיש טוב../images/Emo57.gif זה הכי חשוב.

תהיי איתי בקשר.

בקניון חיפה נפתח משהו חדש!!

ראיתי פרסום ליד הקנין שנפתח מין לונה פארק הכי גדול בצפון שם. אז כדאי לבדוק!! ומזל טוב לבנך הבחור

למעלה