שלום לכולן,,זוכרות אותי ,,,,,

../images/Emo140.gifשלום לכולן,,זוכרות אותי ,,,,,

אילנה,,,שעברה מחולון למגדל העמק,,מה שלומכן?? הבטחתן מפגש למרות שיש לי קושי בערב כי אני לא מכירה אף אחד שיכול לשמור על הילדים ובשבילי זה יהיה שינוי מרענן לפגוש נשים נחמדות כאן למרות שהכרתי אימא שתיים מבה"ס אבל,,מגששת לי לאט לאט, האם כולן גרות באזור החדש??? ומישהי כאן כתבה על אבעבועות,,חייבת ללכת לחסן את הקטן,,,נזכרתי, יום טוב לכן אילנה של ניתאי בכורי וליאם הקטנציק

S r 35

New member
בטח שזוכרות ../images/Emo13.gif

איך הסתדרו לכם העניינים בבית הספר? לגבי מפגש ... היו קצת בלאגנים כאן לאחרונה, לי (עם אמא שלי) ואח"כ לאניטה עם הבן שלה וגם דפנה שלנו לא הייתה במיטבה, כך שהמפגש לא יצא אל הפועל. מקווה שכולם כאן יהייו בקו הבריאות ונוכל להיפגש בהקדם.

LANIT1

New member
אלן לא הייתי כאן - שבועיים היינו בבית חולים

ועכשיו ברוך השם בבית אחרי הכל...תודה לאל .

../images/Emo140.gif../images/Emo141.gifמתנצלת,לא ידעתי,,האם הכול בסדר ומה

קרה?? הבנתי לפי הכתוב שדפנה גם הייתה בבה"ח,ואגב,אני תמיד נותנת לילדים עם חום רק אקמולי, לקטנצי'ק נר עם החום מאד גבוהה,ואקמולי גם לגדול,לא מעבר,למרות הפרסומים הרחבים על הנורופן, נזהרת למרות,,שאי אפשר לעשות הכללות,עם חיידקים זו בעיה,למרות שיש תרופה/אנטיביוטיקה ולמרות זאת,, אני שמחה שהכול בסדר,,ושיהיה לכולן סוף שבוע נעים,, אז כך: אני מכינה ממולאים טעימים מאד,קניתי עוגה (לא יודעת לאפות,מה לעשות..) ספגטי בלונז',,הבן הגדול "הזמין",,,,חחחחח ומה בשביל הקטן,,אממממ.....הוא יטעם איתנו,,, שבת מבורכת אילנה של,,,

LANIT1

New member
הרבה יותר בסדר תודה לאל... מקווה שקראת

בדפים הקודמים ישנו הסיפור, שיהיה סוף שבוע נעים ובריא לכולללללללללללם

dafgol

New member
הי אילנה ../images/Emo24.gif

צטערת שפיספסתי אותך היום במסנג'ר, אולי מחר נצליח לקשקש. מחר מצפה לי יום ארוך ומתיש ( קניות סידורים ולאפות עוגה )מקווה להגיע למחשב מתישהו...בכלל כל הסופ"ש יהיה ארוך ומתיש.... בשישי בבוקר באים להתקין לנו רשתות לחלונות במטבח ובחדר של הבנים וגם בדלת בין הסלון למרפסת, אחה"צ ההורים וסבתא שלי אצלינו ל
חגיגי ( YYY כמה יש לי להכין לאפות ולנקות בין לבין...) בשבת אני רוצה להפוך את הארונות ולהיפטר מבגדים שכבר לא צריך (של הילדים בעיקר) . בראשון ברי בחופש וכנראה שהוא ואני ניסע ליום כיף עם סבאסבתא ...אולי לדליית אל-כרמל...נראה כבר. מקווה בין לבין כל החגיגות למצוא גם קצת זמן למחשב....
ענקי

../images/Emo9.gifהיי דפנה,ראשית מקווה שהכול בסדר כי הבנתי,,

מתוך הפורום שבנך היה חולה,,בכלל לא ידעתי ולא נכנסת לכאן כמעט,פשוט לא יוצא, אשמח אם נפטפט מידי פעם כשיתאפשר לשנינו,,מקווה שהכול בסדר, שתהיה לכם שבת טובה ולכולם בעצם,, אילנה אימא של,,ניתאי בכורי,,,,וליאם היקרים

zehaviti2

New member
היי אילנה, גם אני מהמרכז - קרוב לחולון

אני מתל כביר. איך זה לעבור לעיר קטנה וחמודה כמו מגדל העמק? לי היה קשה מאוד אבל אני אוהבת את העיר על כל חסרונותיה- טוב, עיר קטנה יש חסרונות הכי כיף זה השקט והשלווה

../images/Emo9.gifשלום לך,לא הבנתי,את גרה במגדל העמק???

כי אשמח להכיר עוד נפש חיה,,,חחחח סתם בצחוק, אני בשלבי התאקלמות,את יודעת זורמים,החיים חזקים מהכול ויש ילדים וזה בסדר, הכול לטובה,קשה באופן טבעי אבל,יש יותר יתרונות מחסרונות,כבר ערכתי לעצמי טבלה,,, אני גרתי בלב חולון/סוקולוב על הכביש,,איזה בלגן ורעש,מעולם לא התרגלתי לזה ופה שקט לי ושלווה, אני חושבת שזה גם טוב לילדים,במיוחד לבן הבכור שלי שהוא בקיץ בן 9,כבר יש לו חברים וכל יום שעובר נראה אחרת,מסתבר,, אשמח לשמוע ממך,,יש לך מסנג'ר או ..??? אילנה של,,ניתאי בכורי וליאם הקטן שדרכם אני רואה הרבה באימהות שלי,,,

zehaviti2

New member
סוקולוב...באמת רועש

הייתי הולכת לשם לשופינג כדי לגוון את דיזינגוף סנטר. אני גרה "בשכונה החדשה", ליד דפנה ועדן. תבואי בצהריים, אנחנו תמיד נמצאות או נציגות של אחת מאיתנו חה חה חה. הייתי נותנת לך מסנג'ר אבל אני לא מחבבת את היצור; אני נמצאת בבוקר במחשב אבל אני עובדת אז...זה מפריע לי. סורי. בכל אופן, המעבר אצלי היה לפני 3.5 שנים. אני כבר בת העיר; מכירה כל משעול, תרתי משמע (יש פה הרבה רחובות שהם משעולים...את זה אין בת"א).

יקירה,תודה על ההזמנה אבל,,,,

בצהריים אצלי זה בית פולני,ליאם יישן ובשעה 3 הולכת לבה"ס לקחת את ניתאי הבכור, שנה הבאה כבר יהיה לו הסעה ממש טרטור אבל אין בריריה, אייך הייתה לך ההתאקלמות כאן? למרות שזה נורא אינדבדואלי לכל אחד/אחת,,, מכירה את האזור החדש,,אפילו מכולת קטנה שמוכרת ארטיקים אין שם,,,חחחחח שם אתה חייב להיות ממונע,,אני ובניי היקרים היינו בפארק לפני 3 שבועות וחזרנו רגלי למרכז,, היינו מתים לארטיק,גלידה,,שממון,,,,טוב צריך להתרגל כמובן,, נשתמע אילנה

S r 35

New member
אח חולון חולון ...

יש לי - וגם לבן הגדול שלי - זכרונות טובים מאוד ממנה מהקיץ האחרון - לשם ברחנו בתקופת המלחמה ... "נחתנו" שם בעיצומו של פסטיבל הצגות הילדים שהיה מקסים! ולא הזנחנו שום אטרקציה בעיר הזו: "ימית 2000", מוזיאון הילדים והמדיטק ... למרות המצב המתוח, הרגשנו שאנחנו בחופשה ולילדים זה עשה רק טוב. במיוחד זכור לי היחס האוהד והחם מצד התושבים שם = מצד אחד, נדהמנו עד כמה החיים שם רגילים ושלווים אבל מצד שני בכל מקום ובכל פעם שאמרנו שאנחנו מחיפה נתקלנו ביחס נפלא מצד החולונים .... יש לי שם משפחה ב"קרית שרת" לזוגי יש משפחה בבניינים הגבוהים החדשים מול המדיטק ... כך שהיה את מי לבקר
אנחנו מבקרים בחולון, כמובן גם בזמנים רגילים של שגרה
אחלה עיר. מסכימה שמגדל-העמק היא מקום שונה מאוד עם קצב חיים אחר שבהחלט צריך להתרגל אליו = אני הרבה יותר עירונית מטבעי. תמיד אהבתי שיש עיר סביבי ואולי בגלל זה אני בחיפה. אילנה - אני שמחה שאת מתאקלמת ומרגישה טוב יותר בעיר. אני מבינה מההודעות שלך שהילד הסתדר בבית-הספר וגם זה משמח אותי.

../images/Emo140.gifכן כן,,חולון זה משהו אחר אבל,,,

יש בחיים שינויים שאתה עושה לטובת הכלל ,ולטובת משהו טוב וקל יותר, מאד יקר שם הכול והיה מאד קשה, כרגע אנחנו לאט מתאקלמים,תמיד אוכל לבקש דיור גדול יותר,הדירה יפה אבל קטנה, אזור ממוצע ומה שכן קרוב מאד למרכז ולקניות שלי מה שמקל מאדדדדד,,, יש שיקולים שאצטרך לעשות במידה ואקבל דיור אחר ואולי בעיר אחרת,יש לי בן בוגר שיקשה עליו שוב שינוי,,בנתיים אנחנו כאן, עיר מבחינתי זה מה שאני רגילה,לא יודעת אם זה בהכרח טוב לי,,, תשאלי אותי שוב בעוד חצי שנה..חחחחח הבן שלי בבה"ס וכן,מתאקלם ויש לו גם חברים אבל יש לו קשיי לימוד שאנחנו מטפלים בזה,, ועוד דבר,,הקטן שלי שהוא בן שנה ושבעה עוד מעט,,התחיל,,,היום,,,לעשות כמה צעדים,,,יואאאאאאאאאא שבת טובה אגב,,אייך בחיפה?? אני יודעת שדיור של עמידר לא ניתן בכל אזור וכמו שנלחמתי לדיור הזה אלחם אם צריך בהמשך,, אילנה

S r 35

New member
אילנה - אני שמחה שאת מתאקלמת במ. העמק

בסה"כ זה מקום כייפי ונחמד. איך חיפה? ... יקרה באופן מחריד! לא מציעה מספיק מקומות תעסוקה - לפחות לא בתחום ההיטק (מה שמחייב את בעלי לעשות כל יום קילמוטרז'ים על כביש החוף). מזדקנת - הצעירים בורחים ממנה (מעניין למה...) ויש בה יותר בתי-אבות מבתי ספר (בית הספר השכונתי שלנו מתחנן שילדים ירשמו אליו, הוא בסכנת סגירה). אז למה אנחנו נשארים? ... כי אני מתה על העיר הזו, יש לי מין שריטה כזאת אליה. לא רואה את עצמי גרה בשום מקום אחר. נעים לי פה, כייף לי פה (למרות הכל), אני קרובה יחסית להורים משני הצדדים (מגדל העמק וקריות) והכרתי כאן הרבה חברים טובים שיהיה לי קשה מאוד להתרחק מהם. הזוגי ואני מדברים תמיד על מעבר דירה לאזור המרכז, אבל איכשהו אנחנו תמיד דוחים את זה ובינתיים אנחנו כאן. שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שלא תצטרכי לחוות הרבה מאבקים ומלחמות.

תודה ומקווה שאמצא את מקומי,,

אחרי 9 שנים כמעט בחולון זה באמת קשה,הבן שלי הבכור זוכר כמובן רק מגיל 4-5 את החברים שלמעשה גם הלך איתם לבה"ס אבל שם חלק גדול התנכל לו בגלל הקשיים שלו, והיו לו קשיים חברתיים לא מעט,,אבל זה לא משנה שהיה רגיל לאזור ולשכונה,, אני יודעת שקשה לו כי לפעמים זורק באוויר"אוףף אני רוצה לנסוע לחולון",יש לי גם איפה לישון אצל חברה טובה אבל,,מאד מתלבטת,,אולי אבקר כמה שעות וזהו לא יודעת, אולי פוחדת שלי יהיה שברון לב לא יודעת,,,למרות שפה קל יותר,וזו דירה שלי ואוכל לגור בה כמה שארצה ואין לי על הראש בעל דירה כזה או אחר,והמחייה פה,,בקיצור הכול אחר,והנוף מהמרפסת שלי,,,,,, נתרגל לאט לאט,,,, תודה שבת טובה אילנה

למעלה