רפלקסולוגית בכירה שרה

פינקי 210

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo23.gifרפלקסולוגית בכירה שרה

בס"ד הי שמי שרה ואני רפלקסולוגית בכירה , רציתי לדעת איפה אפשר להתנדב במתן טיפול בחינם או במחיר סמלי , נראה לי שאפשר בקופות החולים אבל אין לי מושג איך עושים את זה , המטרה היא לצבור ניסיון באופן המקצועי ביותר וכמובן לשווק את עצמי בצורה נכונה , (הבנתי שצריך להוציא כרטיסי ביקור, אבל זה נראה לי עדיין מוקדם מדי לשלב זה בהרגשה שלי ) מעידים עלי שיש לי מגע ידיים בצורה מדהימה וחבל לי לפספס , אני מאוד אוהבת לטפל באנשים ובכלל לעזור , יש לי סבלנות שחבל על הזמן . מצפה לתשובה כנה ואמיתית מה אתם הייתם עושים במקומי .

shuvali1

New member
הי,לכוון לכמה ערוצים..

שלום לך, יש לא מעט ארגונים שאפשר להתנדב בהם. מה שאני מציע לך לעשות שאת מתנדבת ,תתנדבי לתחום שאת רוצה יותר להתמקצע בו. ואני אסביר, אני למשל התנדבתי בבית חולים במחלקת יולדות כי ההתמקצעות שלי הייתה נשים בהריון ,וגם התנדבתי במתנסים של ילדים בסיכון כי ההתמקצעות המשנית שלי היתה ילדים ובני נוער ,וכך רכשתי המון ניסיון. כרגע אני עובד במכבי טבעי .והתהליך הוא ,אני אתן לך מס' טלפון של משאבי 035143535 תתקשרי אליהם תתאמי איתם פגישה.אני אוכל לכוון אותך מהן סוג השאלות שישאלו אותך אבל,זה יהיה רלוונטי רק שיזמנו אותך. כרטיסי ביקור תמיד טוב לעשות ..לעולם אי אפשר לדעת איפה או עם מי תיפגשי באמצע הדרך... לא לשלול שום ערוץ שיווקי. מקווה שעזרתי המשך יום נעים ובהצלחה יניב.

אסתר84

New member
הי שרה

רצית להוסיף לדבריו של יניב.. שאת גם יכולה לרשום בגוגל דרושים רפלקסולוגים.. ולעבוד במקומות בהם נדרשים רפלקסולוגים שלא בהכרח דרוש לכך ניסיון. ישנם מרכזים רפואיים שמחפשים . שם את תרכשי ניסיון רב.. תקבלי גם שכר (נמוך מד"כ אבל זה גם תגמול). כמובן תמיד מבורך להתנדב. תקבעי לעצמך כמה את יכולה/רוצה להתנדב ולדעתי תכוונני גם לעבודה בשכר. אין מה לעשות.. צריך להתפרנס. תקחי קצת אוויר לנשימה ואורך רוח את תמצאי. כמובן כרטיסי ביקור לכל מקום שאת מגיעה גם אם לא נשאלת תשחילי את עובדת היותך רפלקסולוגית. אפילו במכולת. זה שלח לחמך על פני המים. בהצלחנה. אסתר

למעלה