וואו לא ידעתי שיש לסידרה

BaGirl

New member
../images/Emo141.gifוואו לא ידעתי שיש לסידרה

פורום! איזה יופי! טוב, שמעו, אתם יודעים את הסידרה צילמו בחופש הגדול ברעננה ואני גרה ברעננה ואני נמצאת בלהקת מחול ברעננה, שקוראים לה נעורי רעננה, והמורה שלנו לריקוד שאלה אותנו בחופש עם אנחנו רוצות להיות ניצבות בסדרה ואמרנו שכן, אז יצא לי לבוא לשם מלא ולהיות ניצבת (תוכלו לראות אותי לפעמים בחדר ריקוד, וגם מסתובבת בבית ספר, אבל אף פעם לא דיברתי שם או משהו...) וזה היה כזה מגניב! זאת שמשחקת את מור (אלמה?) היא ממש סנובית, וזאת שמשחקת את טלי (מיכאלה?) עוד יותר סנובית מאלמה... השחקנית שלי יעל ממש ממש נחמדה, וגם השחקנית של איריס... זה שמשחק את תומר (אדם?) ממש מתלהב מעצמו, הוא חושה שהוא הכי מגניב שם, ושהוא שחקן ברמות, וריקרדו ממש דוחה הוא כל הזמן אומר דברים גסים (הוא בן 18) כמו, אני אחזור הביתה ואדפוק אותה... וכאלה דברים... ורועי (איתי) ממש ממש ממש ממש חמוד! הוא נורא נחמד לכולם!

ran le

New member
חחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחח הוא עכשיו כאן בפורום

BaGirl

New member
../images/Emo42.gifאופס... יהונתן, תקרא בבקשה

פעם ראשונה שאני בפורום, לא ידעתי שהשחקנים מתארחים פה... סליחה, אבל לפחות את נראה טוב... חחחחחח תקשיב, מה הקטע של ה"מבטע" הספרדי שאתה עושה בסדרה? הרי אמרת (בסדרה) שאתה אפילו לא יודע ספרדית אז איך זה שיש לך "מבטע"? הוא לא נשמע ספרדי...

porsh

New member
התסריט באמת קצת לא הגיוני....

אני מכיר כמה חבר'ה ארגנטינאים וואלה אף אחד לא הולך איתם ראש בראש בדרך כלל הם אנשים עצבניים אתה מתחיל איתם זה נגמר במכות... ואלה בארגנטינה בכלל... עם כל הפוזות של תומר הזה כבר היית צריך לבלוע אותו..

BaGirl

New member
../images/Emo42.gifמה, אבל אתה לא מודה שבמהלך

הצילומים דיברת מגעיל? כאילו דברים דוחים כאלה....

לא.. ממש לא.. חח מצטער..

אולי הית לידי ושמעת בדיוק פעם אחת כשצחקתי עם אחד השחקנים בבדיחה פרטית או משהוא.. אבל לא נראה לי שאפשר להגיד על מישהוא שהוא כל הזמן מדבר בצורה מסוימת כשאת אפילו לא מקירה אותו. ורק מתוך זה שראית אותו מדבר טקסט.. וקצת בין לבין..

ran le

New member
כנס רגעע

תגיד למי שמחובר מהשחקנים באייסיקיו שיבוא גםם לכאן

ayeltush1

New member
חח אל מה אתם מתווכחיםחחחח

יהונתנוש בעלי יש לך תקול הכי מדליק שיש לך ללהקה צבאיתתתת אתההההה כל כךךךך מתוקקקקקקקקקקקקקקקקקקק לאב יו

BaGirl

New member
../images/Emo141.gifקראתי שאתה בוכה בסרטים...

בראש 1 קראתי אלייך, ורשמו שבכית במלך האריות ובפנתרן, אני לא מבינה מה עצוב במלך האיריות, אבל הפסנתרן (אחד הסרטים הכי טובים) אני ראיתי 20 פעם וזה באמת סרט ממש חזק... אז למה בכית במלך האריות?

חחח אוקי..

זאת היתה דוגמא.. ולא יודע יש בזה דברים עצובים.. עצב זה רגש.. וזה בעיני המתבונן בלבד.. אותי זה ריגש..

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif אני מסכימה איתך, מלך האריות

מאוד מרגש במיוחד כשאבא של סימבה מת.. פחחחח

איי ילד יפה!!

חחחח הסרט הראשון שבכיתי ממנו היה במבי!! חח הסרט השני היה מלך האריות..חחח סרטים מצוירים זה ה===!

BaGirl

New member
../images/Emo42.gifוגם קראתי שאתה אוהת את אביתר

בנאי והיוהודים... את היהודדים אני לא אוהבת , אבל את אביתר בנאי אני מתה אליו, ואני מכירה ממש טיפה אנשים שמכירים אותו, הרוב מכירים את שאר הבנאים... אביתר רולז! טוב לא משנה, זזתי ביי.

porsh

New member
תגיד יונתן...

למה אתם אוהבים להגזים בסדרה? כאילו אני זוכר שאז שהתומר הקטן הזה נתן "בוקס" לאיתי אמרת אז שהם הלכו מכות רצח.... זה מכות רצח? היית פםע בנתניה אחי? ראית מה הולך שם? שם כבר אפשר להגיד שילדים הוכים מכות רצח ויותר מזה.. איזה תסריט מוגזם

BaGirl

New member
../images/Emo141.gifאתה חושה שיונתן ממציא ת'טקסט

? הם אומרים לו מה לומר...

חח אנחנו לא מגזימים...

גם לא אמרנו שהם הלכו מקות רצח.. כי זה לא היה מקות.. הם לא רבו.. הבוקס היה אמור לא לפגוע באמת ברועי וזה באמת פגע ושבר לו את האף.. זהוא..

porsh

New member
טוב גבר...

בכל מקרה אתה נראה לי הכי בסדר מהשחקנים אתה וספיר... השאר נראים לי סנובים כאלה סתם לא רציניים.. אבל מה אהבתי שאתם מקבלים מזה הרבה כסף.. נראה לי על כל פרק נותנים לך כסף לאיזה אוטו בסגנון נחמד כזה.. בקיצור לילה טוב גבר ותבוא לכאן לפעמים

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif יונתן../images/Emo26.gif

שלחתי לך מסר לפני יום יומיים, תחזיר לי תשובה זה קצת דחוף... תודה

למעלה