סוף שבוע נעים והינה התפריט לשבת

../images/Emo141.gifסוף שבוע נעים והינה התפריט לשבת../images/Emo8.gif

אני מתכוונת להכין כדלקמן: א. מרק שעועית יותר מוצלח מהקודם,,,
לא שהקודם לא היהי טעים אבל,, ב. לטגן שניצלים כי הטרולים שלי זה מה אוכלים,,
חמין לשבת,,,,,
יש עוגת שוקולוד,,וזה דיי והותר עבורינו,,,, לגבי השבת מתכוונת לנסוע לאחד הקיבוצים פה עם ידיד לפינת החי או משהו דומה,, מישהי כאן מכירה קיבוץ שאפשר לרכב ו/או פינת מחמד,,חרקים,,גו'קים וכאלה??
רוצה פעילות מתאימה לשניהם,,,,, אגב,,ניתאי משתפר קצת מיום ליום,,,
מקבל טיפול נכון ומקווה שיגדל בריא ומאושר ולא משנה מה יבחר לעשות בחייו סיימתי להיות אימא פולניה,,!!! זהו יקירותיי,,,

dafgol

New member
או שלומלום לך ../images/Emo25.gif

הגעתי רק עכשיו הביתה,עמוסה ב
ים ועוד כמה קניות. יש לי בשר לגולש....איך עושים גולש? <כן אני שואלת ...למרות שרבע ממוצאי הוא הונגרי טהור
> בשבת אנחנו נוסעים לעבודה שלי בקיבוץ הסוללים,יש שם פינת חי ,אפיית פיתות על טאבון וכל מיני לילדים,וליד יש מגרש משחקים גדול....ולא גם לא נצטרך לשלם כניסה,אז בכלל נחמד
שמחה לשמוע שניתאי משתפר בריא ומאושר- זה הכי חשוב
ענקי
דארלינג.

../images/Emo8.gifמתכונן להכנת גולש - שלי.

אני כמעט בכל בישול מטגנת בצל ושוםם,,,מתה על זה, אז,,מטגנים בצל וכמה שיני שום,,,מוסיפים את הבשר ומערבבים,אפשר להוסיף תבלינים בסוף או בתחילת הבישול,, לקראת הסוף מוסיפים את הרסק. שמעתי על קיבוץ סוללים,מכירה שם מישהי מהיישוב ליד מקסימה, אני שמחה שתעבור לכם שבת נעימה,,, רוצה עוד רעיונות לבישול?? השאלה מה אתם אוהבים?

dafgol

New member
כבר "המצאתי" לי מתכון מקורי משלי...

סוף הדרך...ריח מטמטם...עדיין על הגז...הטעם
אני לא עשיתי עם רסק עגבניות....חתכתי
על אמת לתבשיל. טיגנתי בצל בשמן זית וכף פפריקה, אח"כ הוספתי את הבשר,אח"כ קוביות גזר קטנות שחתכתי,אח"כ תפו"א חתוכים לקוביות שכבר בישלתי בנפרד בסיר אחר אבל לא בישול מלא , אלא חצי רכים....הוספתי כמובן שום ותבלינים. את המים בהם בישלתי את תפו"א לא שפכתי,אפשר להוסיף את חלקם במהלך הבישול...הם הופכים את התבשיל לסמיך יותר. אוקצור...הגולש הראשון בחיי יוצא
ות.... יאמי יאמי מאמי

סוף שבוע נעים במיוחד

אנחנו בעמוד הראשי של YNET אבל הפעם במשהו שאפשר להתגאות בו אני לא הלכתי אבל קניתי 2 כרטיסים

dafgol

New member
וואו חבל שלא ידעתי מזה...

קראתי והתרגשתי. בלי ציניות ובלי כלום...פשוט מרגש,מחמם את הלב ובא לי לחבק את הילדים האלה - כל הכבוד להם, ישר כח
הלוואי ויכולנו להתארגן ולהרים פקועעקט לעזור לאמא הזו ולכל המשפחה. מרגש מאוד

לולי72

New member
זו שכנה של ההורים שלי

וכל הרחוב של ההורים שלי נתן להם גם בדרכים שונות.....כואב הלב, היא הייתה מטפלת בויצ"ו - בגן של רז.

dafgol

New member
כן אני יודעת,שמה לא כתוב בכתבה,לא רציתי לחשוף

את שמה. בר היה גרופי שלה וכולנו אוהבים אותה,ברז היא כבר לא טיפלה,אבל כמובן מכירה אותו , כל פעם שמגיעה לבקר בגן היא נכנסת וקוראת לו "בר קטן", וכשבר רואה אותה הוא מייד רץ אליה להתחבק ולהתנשק, היתה תקופה שהיא לא הרשתה לו להתחבק איתה <בגלל סוג הטיפולים שעברה אז> והוא לקח את זה מאוד קשה. אני בקשר איתה מידי פעם, לא ידעתי שהיא שכנה של ההורים שלך.

dafgol

New member
שלחתי מייל לכל המכותבים שלי

ובכל מקום שאני יכולה,עם הקישור ועם בקשה לתרום. היא אשה מדהימה
מגיע לה לנצח ולחיות בכבוד.

frige

New member
עצוב וכואב, מאחלת החלמה מהירה לאישה../images/Emo24.gif

לצערי, יותר ויותר מקרים של סרטן אני שומעת בזמן האחרון. בריאות, בריאות, בריאות ושוב בריאות לכולם. שרית

frige

New member
ואצלנו,

היום הכנתי סטייקים וצ'יפס, סלט, היה טעים. מחר אח שלי ואישתו מגיעים לארוחת ערב, יהיה: מרק קובה סלק עם כנפיים לזניה בשרית בנטאז' (קציצות טריפוליטאיות) סלטים אורז עם איטריות, שקדים וצימוקים

frige

New member
../images/Emo51.gif

על הדרך הכנתי גם כרובית מטוגנת בפירורי לחם ואגוזי מלך. עאלק על הדרך
.

לולי72

New member
וואי איך אני מתה על זה

לירון גם מכין, אני אגיד לו להכין שבוע הבא

לולי72

New member
הוצאת לי את המילים מפה

קראתי שהגולש שהכנת יצא מדהים, אז מתי אמרת שאנחנו מוזמנים לארוחת ערב אצלכם?

למעלה