שרשור הפרק ה-9

שני ממן

New member
../images/Emo141.gif שרשור הפרק ה-9 ../images/Emo141.gif

היה פרק ממש יפה!!! סוףףףף יונתן כל פעם אתה מצחיק אותי מחדש!!.. גור...משחק יפה!!!... אדם...כפרה עלייך...צא מטלי!!!.. רועי...י'כוסון!!!...לא יפה ככה לגנוב לה את הסיכומים... וספיר...את תתגברי..חחח חולה על כווווווווולכם!!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo26.gif

פרק ממש מצחיק זה שמשחק את המנהל(או הסגן מנהל?) שכחתי איך קוראים לו בקיצרו הוא ויהונתן מה זה מצחיקים
יהונתן אתה משחק ממש טוב
דיי אדם כל כך שחקן מעולהההה(שאני לא אחשוב שאתה כמו תומר במציאות חח) גור גם משחק ממש טוב רועיייי אין אין
שרוןןן ה-שחקנית שלי בסידרה
מסכנה מתי כבר יוציאו לך את הרסן?חח ספיר גם משחקת ממש טוב!!
כל מי ששכחתי יש לי רק מחמאות

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo24.gif

מגיעה לך כל מילה! ואני חייבת לראות שידורים חוזרים של משפחה וחצי כי אני לא מצליחה להיזכר
אהה שכחתי לשאול איך היה המבחן? לנו יש שבוע הבא וזה מלאןן חומר

חחח וואי אז פספסת....

אתמול היה שידור חוזר באיזה ארבע וחצי... והופעתי... זה היה ממש מוזר.. חברים שלי מתקשרים אלי צוחקים שהם רואים אותי בת 12...

LuLiLoPiLaTo1

New member
מהה ברצינות??? יוו זה כל יום שלישי?

אני אראה בשבוע הבא את ממשיכה להופיע נכון?

dannyshadow

New member
פרק יפה...

היה יפה ששרון סוףסוף עומדת על שלה.. תומר ממשיך לעצבן אותי...

JoHnYmYsTeR

New member
כמה הערות שלי על הסדרה.....

1) 2 השחקנים המועדפים עליי שמה אלה אלמה בן זאב ואיציק כהן... 2) בלי להעליב.. אבל השחקן שמשחק את ריקרדו חסר כישרון משחק לחלוטין... 3)חוץ מזה ... סדרה סבבה שמעבירה ת'זמן

שני ממן

New member
יונתן משחק בסטטטטטטט

אתם אנשים פשוט לא יודעים מה זה כשרון משחק... או שלא רואים בכלל.. יונתן אני חולה עלייך... אתה מוכשר רצח! אל תקשיב לאנשים שרוצים להרוס לך

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח ביקורת בונה?

ביקורת בונה זה להסביר למה אתה חושב שהשחקן לא משחק טוב,מה אתה חושב שהוא צריך לשפר ,מה לא אמין במשחק שלו וחוץ מזה תמיד אפשר להוסיף דבר טוב אחד לפחות ולא להגיד רק את הדברים השליליים- בכל זאת הם נמצאים כאן בפורום ורואים את התגובות. קצת התחשבות

למעלה