NANANA Weekend

lilison13

New member
../images/Emo141.gif NANANA Weekend../images/Emo141.gif

פשששששששששששששששששש שנים לא הייתי פה,הנה חזרתי ובגדול P: ועשיתי את הסכמ"ש בזמן ^^ יאללה מי התגעגע אליי? D: שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: מה עובר על השיער של ג'רארד בזמן האחרון?

:))))

שיר השבוע של mcr: thenk you for the vemon חווווחוחוו התאהבתי בשיר הזה :) שיר השבוע בכללי: nickelback-sav'in me אמן/אלבום השבוע:טריי דייס גרייס סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:19 דקות של ג'ודי פיקו דבר טוב/רע שקרה השבוע:ראיתי הופעה של MCR באמטיוי HD היה מהמם יום הכי טוב השבוע:יום ראשון ויום הכי רע השבוע:יום שלישי התחדשות השבוע:הממ.. כלום האדם שעשה לי את השבוע:הממ.. ידיד שלי סיכום שבוע במילה אחת:משעמם עד דמעות... ציטוטי השבוע:the love is the red the rose on youre coffin door תכנונים לשבוע הבא:לרבוץ על הספה... תמונת השבוע:הממ.. אין לי כוח לשים, סורי על העצלנות...

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו~

שיר השבוע של MCR: אה... שיר השבוע בכללי: Close Ur Mouth- M&D היו עוד הרבה אבל כשפמןדהמגפכד זה הכי
אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניור וכל הנגררות שלהם
ועוד הרבה~ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- מיאו~ ספר- אהה עימות המלכים... בערך... סוגשל... XD תוכנית- דוקטור הו, באד פאמילי וידיאו- אההה הרבה O: אבל נלך עם זה- http://www.youtube.com/watch?v=c4dfLAGJhao דבר טוב/רע שקרה השבוע: אהה... אין לי כוח יום הכי טוב השבוע: חמישי ויום הכי רע השבוע: לא יודעת התחדשות השבוע: הגיע הדיסק של סופר ג'וניור *_* האדם שעשה לי את השבוע:
סיכום שבוע במילה אחת: אהה ציטוטי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: לאדעת תמונת השבוע: מזל טוב ליצור המהמם הזה!!! הייתם מאמינים שהוא בן 28?!?!?! כי אני לא... הוא פשוט נראה בן 15 עדיין. ;_;

XoLilMissLolaoX

New member
אני בשוק!! ../images/Emo12.gif חשבתי שכבר לעולם לא תחזרי...

ברוכה השבה
שיר השבוע של MCR: vampire money שיר השבוע בכללי: The White Stripes - Party of Special Things to Do The Strokes - Taken For a Fool אמן/אלבום השבוע: The Strokes The White Stripes Jack White סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=FDWOGBz_oRI קליפ מדליק...ככ הרבה ג'וליאן וניק...חחחח סקראבס וסמנתה הו? (סוף סוף סיימתי את כל הפרקים!) דבר טוב/רע שקרה השבוע:
נשף *-* היה ככ מהממם!!!!
סיימתי תיכון רשמית! רק לסיים השבוע עם מועדי ב' וזהו!!!
אני מתגעגעת...
הייתי פסטיבל יותר והיו הופעות ממש טובות! (חוץ מליאור נרקיס בעע)
\
היה לי זימון בטכניון משהו שאני מקווה להתקבל אליו אבל הייתי עם כאבי רגליים ככ נוראיים מהנשף בקושי זזתי... יום הכי טוב השבוע: שבת שעברה (זה נחשב סוג של תחילת שבוע חחח) ומתי שהיה הפסטיבל נראה לי זה היה בשלישי... ויום הכי רע השבוע: לא יודעת התחדשות השבוע: אמממ לא נראה לי שקניתי משהו השבוע:O האדם שעשה לי את השבוע: ידיד שלי....
ואריאל...מי שזוכר אותה חחח סיכום שבוע במילה אחת: געגועים! ציטוטי השבוע: היה משהו אבל אני לא זוכרת:O תכנונים לשבוע הבא: מועדי ב' תמונת השבוע: אני מתה על התמונה הזו!

Ayush Cohen

New member
חח התגעגענו הפורום התחיל להיות יבש :(

שיר השבוע של MCR: this is the best day ever, summertime, I dont love you, planetry go שיר השבוע בכללי: אין.. :) אמן/אלבום השבוע: MCR סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אין דבר טוב/רע שקרה השבוע: שופינג :p יום הכי טוב השבוע: שלישי שישי שבת ויום הכי רע השבוע: אין התחדשות השבוע: בגדים האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת:טוב :p ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: אין תמונת השבוע: אין

lilison13

New member
שקךרל'

שיר השבוע של MCR: לא שמעתי מלא זמן חח שיר השבוע בכללי: - JEDWARD BAD BEHAVIOUR אמן/אלבום השבוע:JEDWARD סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: שם הרוח דבר טוב/רע שקרה השבוע: לא זוכרת חח יום הכי טוב השבוע:היום חחח הכרתי מישו חמוד ויום הכי רע השבוע:לא זוכרת התחדשות השבוע:כלום האדם שעשה לי את השבוע:אה.... סיכום שבוע במילה אחת:בלעכס ציטוטי השבוע: חדעחר'קךרחע'לחעל אני מפה תכנונים לשבוע הבא: כלום? אהה מתמטיקה תמונת השבוע: *דמיינו תמונה של JEDWARD

Hadar way

New member
MCR WEEK

שיר השבוע של MCR: כל The Black Parade וThree Chears... שיר השבוע בכללי: Never wanted to dance- MSI אמן/אלבום השבוע: MCR
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- חצות בפריז, סרט כל כך חמוד, המוזיקה והתלבושות מדהימות! תוכנית- שנות ה70 וסאות'פארק דבר טוב/רע שקרה השבוע:
יומולדת לחברה, יומולדת לסבתא, להסתובב עם סבתא בקניון (כי היא קונה דברים, אני אוהבת את סבא וסבתא ממש!)
ההופעה בסקייטפארק, לא לישון הרבה
היה לי משעמם יום הכי טוב השבוע: שלישי-שבת ויום הכי רע השבוע: לא היה באמת יום רע התחדשות השבוע: 3 זוגות מכנסיים האדם שעשה לי את השבוע: סבא וסבתא! סיכום שבוע במילה אחת: כיף ציטוטי השבוע:
חסר טעם, אני אף פעם לא זוכרת תכנונים לשבוע הבא: תל אביב, והיום איזושהי בר מצווה לקרוב רחוק... הו וול... תמונת השבוע:

למעלה