משחק הקשרים

../images/Emo142.gifמשחק הקשרים../images/Emo142.gif

משחק הקשרים, בפעם המיליון.
. כי הוא משחק נחמד. ומתחשק לי
אז אם מישהי לא זוכרת, נותנים שם של מפורסם מסויים, וצריך להגיע לאליהו בכל דרך אפשרית - לאו דווקא הדרך הברורה ביותר. למשל קריסטן דאנסט, נכון שהיא שיחקה עם אליהו בשמש ניצחת, אבל היא גם שיחקה עם טובי מגוויר בספיידרמן והוא שיחק עם אליהו בסופת הקרח. מקווה שלא טעיתי
מה דעתכן להתחיל עם...משהו פשוט. ונסה רדגרייב

moe7

New member
תמיד אפשר לבדוק בIMDB (כמה שאנחנו

מתוחכמים... מ"מ
) אבל זה כבר נקרא לרמות. ונסה רדגרייב השתתפה ס"פגיעה קטלנית". היא השתתפה גם ב"נערה בהפרעה", בו השתתפה קליאה דובאל, סטוקלי מ"סיוט בחדר המורים".

Piece of Wood

New member
WELL../images/Emo182.gif|אליהו|

ריצ'ארד גיר --> שיחק עם ג'וליה רוברטס באישה יפה --> שיחקה עם קירסטן דאנסט בחיוך של מונה ליזה --> שיחקה עם אליהו בשמש נצחית. המממ...זה קל - שרליז ת'רון

אם אני לא טועה..

כי אמרתי אותה באותו משחק בפורום אחר. שרליז ת'רון שיחקה ב"מה שאת עושה לי" עם ליב טיילר שישחקה עם אליהו בשרה"ט. או ששיחקה בארמגדון עם ברוס וויליס ששיחק עם אליהו בהורים בהזמנה [זה היה זה? ] P:

פרפר16

New member
מנסה

סקרלט ג'והנסן שיחקה באבודים בטוקיו עם ג'ובני ריביסי ששיחק עם וין דיזל בלהציל את טוראי ראיין ששיחחק עם ג'ודנה משהו במהיר ועצבני ששיחקה את דלילה בסיוט בחדר המורים לצד אליייז'ה שלנו אממממממממממ שרליז ת'רון

moe7

New member
ג'וד שיחק לצד אינספור שחקנים ששחקו

לצד אליהו: ב"כשרונו של מר ריפלי" ג'וד לו שיחק לצד קייט בלאנשט, שהופיעה בשרה"ט. ב"הדרך לפרדישן" השתתף גם טום הנקס, שהופיע ב"על כנפי חלום" (RADIO FLYER) ב"קולד מאונטיין" השתתף גם צ'ארלי האנם, שמשתתף ב"היאנקי"\"חוליגנים". וב"ALL KING'S MAN", סרטו המצטלם, משתתפת גם קייט וינסלט, שהשתתפה ב"שמש נצחית". מה לגביי... ברברה סטרייזנד? (מ"מ)

למעלה