סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo142.gifסיכום שבועי../images/Emo142.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

jasika siton

New member
מסכמת :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ, שום דבר מיוחד .. משהו רע שקרה לך השבוע: בת דודה שלי בת שנתיים התאשפזה בבית חולים |: אכזבת השבוע: אין. שיר שלא הפסקת לשמוע: TAKIN BACK MY LOVE - ENRIQUE IGLESIAS ו Boom Boom Pow - Black Eyed Peas התחדשות השבוע: מחר אני ביריד המותגים אז בטוח אני יקנה משהו :) תוכנית השבוע: אמ, אמא שלי רצתה לראות מהזה גוסיפ גירל, אז ראיתי איתה את העונה הראשונה שוב :) וגם הוליווד הילס בMTV סרט השבוע: לא ראיתי .. ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: פיצה :) השבוע הזה הזמנתי עם חברים שלוש פעמים פיצה .. יציאת השבוע: יום שישי שעבר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שבת דודה שלי תשתחרר מהבית חולים בע"ה .. אדם שעשה לך את השבוע: מיתיי, חברה שלי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: היינו בישעור תאטרון והיינו צריכים לכתוב חופשה חלומית. אז כתבתי על פריז וילדה אחת מהכיתה שלי כתבה על צרפת, אז זה היה ככה : אני : " י'מעתיקנית למה את כותבת על צרפת ? אני כותבת על פריז " הילדה : " נו, את על פריז ואני על צרפת " אני : " אבל פריז זה בצרפת " הילדה : " למה נראלך ? פריז זאת ארץ וצרפת זאת ארץ " אני : " פריז זאת עיר הבירה של צרפת " ואז נפל לה האסימון וצחקנו על זה כל היום אחרי זה D: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לקנות נעליים משהו להוסיף: " Well,you can tell Jesus the bitch is back " חח אהבתי שהיא אמרה את זה בפרק 23. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע נחמד, רגיל מדי ..

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:הלך לי ממש טוב במבחן בסוציולוגיה שלא כ"כ למדתי אליו. הבגרות ב-F הלכה לי טוב.טוב מאוד אפילו. אוה ואם מישהו ראה אתמול המירוץ למליון הם היו צריכים ללכת ל "one tree hill"
משהו רע שקרה לך השבוע:הבגרות של G. מה זה הדבר הזה?!?! אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:הפיל הכחול-יסמין karl wolf-africa (אבל אין כמו המקורי
) belle & sebastian-family tree belle & sebastian-belle & sebastian התחדשות השבוע:שמלה לחתונה של אחותי
אבל עכשיו היא בתיקון כי היא גדולה. (ועוד לקחתי מידה 32....) תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא!!!!!!!! סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:מיני קאפקייקס
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:וללכת לחדש את הדרכון אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אתמול באתי לצאת מהשער של בצפר השומר:"יג אההה" (אין לי מושג מה עובר על הבן אדם הזה...) ~~~~ קיבלתי 38 במבחן באזרחות (כן זה עצוב) המורה:"זה מבחן שאת יכולה לקבל בו 80 בקלות. הציונים שלך הרבה יותר גבוהים" אני:"הציונים שלי זה 50" (זה עצוב..אבל יש גם 60 ו-75
) תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:יום שלישי יש לי יום מיון תעסוקתי יום חמישי בבוקר ללכת לחדש את הדרכון וכל השבוע אני לא הולכת לבית ספר משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

מה באמת הם רצו ב-G?!

היה לי אנסין על בן-אדם שאנשים גונבים לו ירקות מהגינה.. והוא מבסוט,"אני פוגש כל כך הרבה אנשים", בטח שיבואו אלייך הרבה אנשים אתה פאקינג מחלק ירקות בחינם!!! הזוי!!

Slow Cheetah

New member
לפחות לך היה משהו מצחיק!

אני עשיתי F וזה היה על השכרת אופניים. כאילו, פאקינג להרדם בזמן המבחן!

JAP Noa

New member
"I'm Taking Back My Love.."../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: א-י-ל-תתתתתתתתתתתתתתתתת
ממש הייתי צריכה משהו כזה, מצד אחד חופש ומצד שני לא חתמתי אפילו דקה..מצד אחד ביזבוז כסף ופאן וים ולא לעשות כלום, ומצד שני כן להיות במסגרת כלשהי. [אחרת בחיייים לא הייתי חוזרת לבסיס
] ובנוסף לזה שבאמת היה מושלם, ביום רביעי הגעתי הביתה ב-12 וחצי. אין לי מושג איך עשיתי את זה אבל זה היה ממש גאוני.
וגם הבסטפרינד חזרה הביתה מהצבא אחרי שלא ראיתי אותה חודש! [שוב, עד שהיא יוצאת הביתה אז אני סוגרת..ליייף סאקס!] שזה בכלל מושלם
משהו רע שקרה לך השבוע: ביום ראשון הייתי צריכה לעשות משהו שהיה לי קשה מאוד, בלשון המעטה. פשוט ישבתי שם עם דמעות בעיניים. אבל עבר נו. אאאאה וגם כל הזין, היה לי 10 דק' להגיע מהבסיס לרכבת, וזה הליכה של חצי שעה! והספקתי אחרי ריצה מטורפת [ואני לא לחץ בית! פשוט הייתי צריכה לארוז לאילת
] ומאז כל השרירים שלי ברגליים תפוסים ברמות.
אכזבת השבוע: לא הייייייתה
שיר שלא הפסקת לשמוע: פפפפפ מלא שרה ברילס
מורנינגסייד, ווגאס, פריטייל, וואן סוויט לוב, לובסונג..כל האהובים והטובים.
וגם טיייקינג בק מיי לוב - של סיייייייייייייייייייייייייייייייייארה..אנריקהההההההההההה..[מכורה.
]
התחדשות השבוע: הווווווו תודה לאל מאז שהתגייסתי לא היו כאלה כמויות
גופייה לבנה עם תחרה בלמטה שלה, לא משנה איך אני אתאר את זה זה יישמע מזעזע, אבל היא הדבר הכי יפה בעולם
מאיזה מעצבת לאמוכרת.
גופייית אוברסייזד עם לפרד פרינט, טיפה שקופה, בתכלת וורוד וסגול, מזארה.
סריג [כןכן, קניתי סריג באילת כשהיה 42 מעלות בחוץ
] של טופשופ, הוא הדבר הכי יפה בעולם גם. במין סגול עמוק כזה, עם מחשוף ענקי ורופף בלמעלה וצמוד בלמטה.
ארנק מושלם מאקססוריז, בוקסר של בובספוג בתחפושת של סנטהקלאוס, הווואינס סלים כסופות.
תוכנית השבוע: גוסיפגירל
הפרק סוף עונה הזה היה מדהים.
סרט השבוע: ביגדדי
אני מתה על הסרט הזה.
ספר השבוע: לא היה לי זמן.
מאכל השבוע: שאלה קשה מאוד. אני מהמרת על איייסקפה.
יציאת השבוע: אילללללללללת
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שבועות, כלמיני דברים מעניינים בצבא..בעיקר דברים רגילים.
אדם שעשה לך את השבוע: היו כמה כאלה
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: וווווהו טובטוב היו מהזה מלא. ואני בחייייים לא זוכרת כלום.
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא?
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושלםםםםםםםםםםםםםםם
משהו להוסיף: I'm Takin' Back My Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee..
הודגש באמצעות מדגישומטיק

מסכמת ( :

משהו טוב שקרה לך השבוע: כ"כ הרבה שעות חופשיות במקום מתמטיקה , המורה לא הגיעה מללללא זמן
משהו רע שקרה לך השבוע: - אין - אכזבת השבוע: - אין - שיר שלא הפסקת לשמוע: lady gaga - just dance התחדשות השבוע: קרם לשיער נחשב ? DDDDDD : תוכנית השבוע: המירוץ למיליון סרט השבוע: מכושפת , סרט חמוד :) ספר השבוע: לא קראתי ... מאכל השבוע: גלידה גלידה גלידה D : משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לדבר איתו ... אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי , שאמרה לי משפט בין החכמים .. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: כל הירידות שירדנו על המורה לאנגלית , היא פשוט בנאדם דפוק שאין דברים כאלה . תמונת השבוע: - התוכניות שלי לשבוע הבא: טיול לירושלים , ושבועות : ) משהו להוסיף: אני מחכה ליום ראשון כ"כ !!! :( ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: עושה היום בייביסיטר, אמא חזרה מהשייט.. משהו רע שקרה לך השבוע: זה לא משהו רע ממש אבל זה היה קצת מצחיק שהדלת של הגארג' של הבית התקלקלה אתמול ואף אחד לא היה בבית.. וגם לאף אחד לא היה מפתח
.. אבל בסוף שלחנו את אחותי הקטנה מתחת לדלת של הגארג' שפתחה לכולם את הבית
וכמובן, סבא עזב אחרי 3 שבועות פה שמתוכם היה שבוע בהפלגה עם אמא.. אכזבת השבוע: --- שיר שלא הפסקת לשמוע: I Will Be Right Here Waiting For You (Wherever You Go) של Bryan Adams התחדשות השבוע: נעליים!^^ תוכנית השבוע: גוסיפ, 90210, בובה פראית (סיימתי את הכל), רוקדים עם כוכבים האמריקאי, SO YOU THINK YOU CAN DANCE... סרט השבוע: אין ספר השבוע: VERY VALENTINE של ADRIANA TRIGIANI מאכל השבוע: אוכל מהמסעדה התאילנדית
יציאת השבוע: קניון עם סבא אמא ואחותי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין משהו מיוחד חוץ מאורטודונט.. אדם שעשה לך את השבוע: סבא? ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: מהמצלמה של הפלא התוכניות שלי לשבוע הבא:אין משהו להוסיף: היום עושה בייביסיטר חחח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד ביותר

למעלה