תכנון שבועיי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo142.gifתכנון שבועיי../images/Emo142.gif

ראשון-
שני-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת-

Robin Sparkles

New member
אניאניאני

ראשון-חופשת בגרות שני-בגרות במתמטיקה שני שאלונים שלישי-אולי ללכת ללשכת גיוס רביעי-ללמוד להיסטוריה חמישי-ללמוד להיסטוריה שישי-ללמוד להיסטוריה שבת-אממ..ללמוד להיסטוריה!

כלום לא סגור עדיין .

אבל יש בתכנון - ים , בריכה , קניון , עזריאלי , אוכל , והמון חברות
אה וברור שלישון . D ;

korely

New member
שלי----

ראשון-ללמוד להיסטוריה שני-כנל" שלישי-ללמוד לחיבור רביעי-שיעור גיטרה וללמוד לחיבור חמישי-לקבל פון חדש(!!)וללמוד להיסטוריה ישראלית שישי-שבת-ניראה, דאמט, אין לי חיים
ניחום

מור8718

New member
הנה אני

פיי שאלה קשה ראשון-להחליט מה עושים השבוע שני - ללכת לעיר לעשות סידורים שלישי- לקום בבוקר/צהריים ולחפש לי משהו מעניין לעשות רביעי- מממממ אין תיכנון....חחח חמישי-כנראה לחגוג מוקדמות מומולדת עם אמא שלי ואחותי באיזה שופינג כי מתעקשות..חחח שישי- לחגוג לעצמי ולצ'אק בס(אד) יומולדת..חחח שבת-ספרים ולישון

Just Freckles

New member
../images/Emo13.gif

ראשון- קניון שני- סרט, הרשמה לבצפר שנה הבאה שלישי- יום בריכה בצופים רביעי- ים וGG בערב חמישי- אמממ... כלום.
שישי- צופים שבת- בריכה עם החברות

Keren 104

New member
שלי :)

ראשון- קורס מצדים שני- קורס מדצים שלישי- לצאת בבוקר מהקורס מדצי, לעלות על אוטובוס מקריית שמונה לבית שלי וללכת ליום הכנה לקייטנה שאני מדריכה בה.. וסיים את ההכנה לעלות על אוטובוס ולחזור לקריית שמונה רביעי- קורס מדצים חמישי- קורס מדצים (מקבלים תעודה יאייי) שישי- לצאת מהקורס מדצים ולעלות על אוטוסוב כדי להגיע ליום הכנה השני לקייטנה שבת- לישוןןןןןןן

למעלה