סופ"שארון!

../images/Emo144.gifסופ"שארון!../images/Emo13.gif../images/Emo144.gif

סיכום שבועי
עשרת הפורומים המועדפים עלינו כרגע נייטוויש וטאריה אוונסנס רונה קינן מנצסטר יונייטד א-מיניים מתמטיקה האח הגדול עקרות בית נואשות (טלוויזיה) נשים שלא רוצות ילדים פסנתר ופסנתרנים
דברים מעניינים מהתקופה האחרונה
פרטים ופרסומים לגבי האלבום: העטיפה (תודה למיכאל!) רשימת השירים (תודה למיכאל!) טריילר (תודה לgargar!) והסינגל הראשון (תודה לנאור!) - http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1714&MessageId=148951114
ב11.1 חגג יקירנו האדום, נאור, יום הולדת! נאור - הפורום מאחל לך מזל טוב, אושר, הצלחה ושארון.
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו.
המשך סופ"שארון קסום ואחרי-ט"ו-בשבט שמח!

Brombit

New member
מענה ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Delain - Day For Ghosts Apocalyptica - Struggle To-Mera - Asylum אלבום/אמן השבוע: קצת מפה קצת משם דבר טוב שקרה השבוע: אבא ריפא את המחשב, ועכשיו המסך בסדר
+ אמא עזרה לי לסדר את המחשבות + פוקצ'ה עם אחותי + מסעדה בגלל אחותי דבר רע שקרה השבוע: בכיתי, הודעות טעונות ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: קניות סוף סוף, מלון אתר השבוע: תפוז, הייד פארק מאכל השבוע: ברוסקטה
עם המון תוספות, לחם עם טחינה ירוקה התחדשות השבוע: נוט יט תמונת השבוע: שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו.
טוב, כמו ששמתם לב, זה הולך להיות כואב
אני לא אוהבת את העטיפה, לא אוהבת את השמות של השירים, לא אוהבת את "איפה הקצה", לא אוהבת את הדוגמית מ"באמצע הלילה", לא אוהבת את "מהר יותר". ואני עדיין מאמינה שהאלבום יכול להיות טוב...

soft Bean

New member
סופ"שבלול.

שיר/י השבוע של ווית'ין: אממ אני מניחה שfaster שיר/י השבוע לא של ווית'ין: הסאונדטראק של בלאק סוואן, וגרסאות נוספות לאגם הברבורים. אלבום/אמן השבוע: צ'ייקובסקי? חחח דבר טוב שקרה השבוע: אממ, רשמתי 7 חניכים מתוך 8 ליום צופה, תעודה נחמדה דבר רע שקרה השבוע: תכננתי משהו ממש ממש גדול, שנפל ברגע האחרון בגלל מישהי אחרת והייתי צריכה לאכזב בערך 50-70 אנשים ולשלוח אותם הביתה. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: שיגמר / למות / להצליח בבגרות בהיסטוריה אתר השבוע: ויקיפדיה מאכל השבוע: ניוקי התחדשות השבוע: אחותי הביאה לי עגילים עם ורד שחור ופנינה ספר השבוע: מיקודית היסטוריה סרט/סדרת השבוע: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תגלית השבוע: 24 שעות ביממה מספיק להמון אבל לא להכל ציטוט השבוע: בעבודה, אחד הילדים אכל את החטיף הזה של הקרקרים בצורת דגים, ואז הוא אמר לילד אחר "היי! תפסיק לאכול לי את הדגדגנים!!! " אני וזה שעובד איתי בכינו מצחוק תמונת השבוע: שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו. אוקיי, אני לא הכי מתלהבת בלשון המעטה, ואמנם כבר ערכתי מספר הלויות והספדתי אותם לא פעם אחת, אבל רק אחרי שהאלבום יצא אני אוכל באמת להגיד את דעתי. בינתיים אין לי יותר מדי ציפיות- אבל אני מקווה שיהיה בסדר הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

yael627

New member
תתחדשי,

העגילים נשמעים ממש יפים *-* הציטוט XDDDDD אם לא היית מוסיפה שמישהו אחר צחק איתך הייתי חושדת שהמוח הכחול שלך סילף את האמת :X

Endogenisis

New member
סבתא, זו אני, אנסטסיה.

שיר/י השבוע של ווית'ין: הסינגל החדש. שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אגם הברבורים, מפצח האגוזים, הפסקול של ברבור שחור. אלבום/אמן השבוע: צ'ייקובסקי וקלינט מנסל, וגם קצת פאראמור וטאטו. דבר טוב שקרה השבוע: עשיתי כרטיס מועדון בסטימצקי וקניתי ספר. דבר רע שקרה השבוע: הכל חוץ מהנאמר לעיל. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: שמישהו יתלה אותי. אתר השבוע: www.ijustwanttobeperfect.com מאכל השבוע: לחמניה וקוטג' 1% שקניתי בסופר ליד ביה"ס כי כאב לי הראש והייתי צריך לאכול. התחדשות השבוע: אמא קנתה לי שמיכה + הספר מסטימצקי. ספר השבוע: "להיות אזרחים בישראל, מדינה יהודית ודמוקרטית" + מיקודית במתמטיקה של לחמן 004.
סרט/סדרת השבוע: ברבור שחור בפעם השלישית שהולכת להיות עוד כמה דקות. תגלית השבוע: נטלי פורטמן מושלמת. ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו. הכל נשמע משעמם ורגיל, אין לי ציפיות כרגע ואני לא שופט על סמך מה ששמעתי וראיתי שום דבר. אני אשפוט ברגע שיהיה אלבום שלם לשפוט.

:)

מתייחסת לשבועיים שיר/י השבוע של ווית'ין: פאסטר, כי הוא חדש וזה מרגש
וגם 40 השניות מתוך ITMOTN שבטריילר
שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אטליז מההופעה אלבום/אמן השבוע: אטליז כי הופעה
דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של אטליז.
טיול קומונה בירושלים (בעיר העתיקה). היה נחמד בשבת, היינו עם הילדים בשכונה וכמה ילדים מו-ז-ח באו לדירה שלנו. יש לנו ראש חדש למקלחת אז זה שיפר במעט את איכות החיים. (
) מחסן נוראי בבית הנוער סודר. :0 היו לי בימים האחרונים כמה רגעים טובים עם אחד הילדים בקבוצה, מהקטעים החמודים שלו. :) בטוח היו עוד, אני לא זוכרת כרגע. דבר רע שקרה השבוע: אני חולה ורע לי. :( בשישי בלילה היה גרוע כי הלכנו למסיבה והיה יותר מעפן ממה שחשבתי שיהיה. כל מיני בעיות חברתיות בתוך הקבוצה (של הילדים כלומר). המנהלת הייתה חולה כמה ימים והנוכחות שלה הייתה דלילה. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
אמא שלי לא ממש מרשה לי לחזור ביום ראשון כי היא אומרת שיש לי שפעת ושאני צריכה יותר מיומיים לנוח בבית. יבוא לי בטוב להישאר בבית ולנוח כשאני עוד חולה (אם באמת אהיה עדיין חולה מחר), אבל זה בעייתי לפספס ימים בבית הנוער. מאכל השבוע: דברים שאכלתי בבית שהם אוכל אמיתי. נמאס לי מהאוכל-שקר הלא-בריא הזה שאנחנו אוכלים כל הזמן! :( אורז-פסטה-פתיתים-עוגות-זבל. פפט.
אה, ותה שאמא שלי מפטמת אותי בו כי אני חולה.
התחדשות השבוע: דיסק+DVD וחולצה של אטליז - מההופעה. ^^ הספר המתורגם (לעברית P:) החדש של המומיניםםםםםםםםם! (הספר ישן כלומר, התרגום חדש.) ספר השבוע: ביום שהמוזיקה מתה/אופיר טושה גפלה (נשאר לי ממש מעט, מקווה לסיים אותו צ'יק צ'ק) סרט/סדרת השבוע:
- /
הימימ, האוס, פארנטהוד (עוד לא ראיתי אבל תכף אראה P:), פלפלים צהובים ציטוט השבוע: אני לא זוכרת דברים, אבל יש אחד מההופעה. לי (הסולנית של אטליז): אנחנו הולכים להופיע בפסטיבל בטקסס! תמיד רציתי לקנות כובע בוקרים... בטקסס! שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו. (אני די אחזור על עצמי מהודעות אחרות אבל לא נורא.) זה כבר די קרוב ואני ממש מחכה לזה. בינתיים הדברים נראים די טוב - זה נראה מעניין, מיוחד, חדש. זה לא הסגנון של ווית'ין שהתאהבתי בו, אבל צריך להשלים עם זה שזה לא יחזור ושגם אין כל כך סיבה שזה יחזור... אחרת זה ישעמם. אני מקווה שזה יהיה טוב, גם אם בצורה השונה הזו. כמו שנאור אמר איפשהו, זה ממש מגניב כמה עניין יש סביב האלבום הזה מבחינת הלהקה. עם כל הקונספט של הקומיקס שהם באמת יוצרים, שהכל בעצם קונספט אחד גדול והכל מתחבר. זה אדיר. ונראה שזו מן הגשמת מטרה בשבילם, ושהם מביאים לידי ביטוי חלק מהאופי שלהם בכך שהם עושים את כל הדבר הזה. (ניסוח גרוע, מישהו הבין? P:) חשוב לזכור שאנחנו עדיין לא יכולים לשפוט את האלבום הרי. אני אופטימית, ונראה כשיצא האלבום. :) הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

סוגר שבת ../images/Emo7.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: faster והITMOTN.. אלוהים ישמור כמה פעמים שמעתי את הטריילר... שיר/י השבוע לא של ווית'ין: הממ לא ממש היו כאלה
אלבום/אמן השבוע: _ דבר טוב שקרה השבוע: נכנסתי לקורס חניכה דבר רע שקרה השבוע: הוא עוד לא נגמר
ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: מחר יש לי מבחן מסכם
והוא אמור להיות קשה, וגם להגיש עבודה ואין לי כוח
אתר השבוע: האתר של וויט'ין! לא פייסבוק!!!! מאכל השבוע: ההמבורגרים הקטנים של קאסה דה קאווה
התחדשות השבוע: הממ כלום ספר השבוע: גם כלום סרט/סדרת השבוע: שיט! שכחתי שיש פרינג'! שאלת השבוע - האלבום המתקרב, הקומיקס והסרטים המלווים אותו, הטריילר, הסינגל, וכל דבר אחר שקשור - שפכו. כמו שכבר אמרתי, אני אופטימי.. אני רגיל כבר שהסינגל הראשון מעאפן, והטריילר נשמע בעיני אדיר, אז אם האלבום יהיה באותו סגנון שלו, כמו שכבר שארון ורוברט אמרו, וכמו שהיה כתוב בביקורות, אני בטוח שיהיה טוב. סופ"ש ושבוע נעים לכולם

yael627

New member
יודעים שממש עייפים

כשבשרשור של הסופ"ש הקודם עומדים לענות על הסופ"ש שעומד לבוא, ורושמים כותרת "באיחור"
אני צריכה לחזור לישון ;;

למעלה